Noční můry po přestěhování

Anonymní
29.12.19 21:34

Nocni mury po prestehovani

Ahoj, prosim anonym
Uz fakt si zacinam pripadat jak blazen. 8.12 jsem se natrvalo prestehovala k priteli, mela jsem t u uz cca rok skoro vsechny veci a spala tu vetsinu dni, obcas sem byla u sebe, ale rozhodli jsme ze je blbost platit najem na byt kde skoro nejsem. Byt koupili jeste nepostaveny pritelovi rodice nekdy zacatkem 2000 od zacatku tam byla sporadana rodina, ale 2016 dali vypoved z bytu tak tam sel pritel. A me se od te doby skoro kazdou noc zda nocni mura, pritom jsem tu spala tisikrat a nic, az ted kdyz je to definitivni… treba dnes odpoledne jsem usnula u filmu a pritel me najednou budi ze sebou skubu, uvedomila jsem si, ze jsem byla ve snu kousek odsat v lidlu a nejaky chlap mi pichnul injekci a hrozne se smal, nebo se mi zdalo ze sousedi se k nam vloupali otravili mi krecka a rozstrihali obleceni, pak i o znasilneni, ze jsem si v parku porezala o natazeny vlasec, ze me na zastavce nekdo bodl do ledviny a ostatni lide delali jakoze nic, vzdy se probudim nez vidim vlastni smrt, ikdyz je jasne ze k ni dojde. Z tech tri tydnu jsem se normalne vyspala tak 5-6krat, ikdyz jdu spat abych dala min 7 hodin tak jsem pres den jak prejeta bagrem :( predtim jestli se mi za tu dobu zdal jeden blbej sen tak je to dost a ne tak realny s tvaremi a misty co jsou tu…pritel odpoledne z lekarny privezl nejaky caj a prasky, ale moc tomu neverim/ nechci skoncit na AD :,( s pritelem nam to krasne klape, je videt ze ho to znepokojuje. Dokonce jsem psala i pani co tu bydlela pred nami jestli nema zkusenost, a nebo se tu neco nestalo. Uz si pripadam ze magorim, za chvili bych mela jit spat a mam uz z toho nervy..nechci se ladovat praskama na spani, pokud to pujde takto dal, tak chci nejakeho terapeuta, ale rada bych si poslechla vase nazory, zkusenosti

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22218
29.12.19 21:38
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym
Uz fakt si zacinam pripadat jak blazen. 8.12 jsem se natrvalo prestehovala k priteli, mela jsem t u uz cca rok skoro vsechny veci a spala tu vetsinu dni, obcas sem byla u sebe, ale rozhodli jsme ze je blbost platit najem na byt kde skoro nejsem. Byt koupili jeste nepostaveny pritelovi rodice nekdy zacatkem 2000 od zacatku tam byla sporadana rodina, ale 2016 dali vypoved z bytu tak tam sel pritel. A me se od te doby skoro kazdou noc zda nocni mura, pritom jsem tu spala tisikrat a nic, az ted kdyz je to definitivni… treba dnes odpoledne jsem usnula u filmu a pritel me najednou budi ze sebou skubu, uvedomila jsem si, ze jsem byla ve snu kousek odsat v lidlu a nejaky chlap mi pichnul injekci a hrozne se smal, nebo se mi zdalo ze sousedi se k nam vloupali otravili mi krecka a rozstrihali obleceni, pak i o znasilneni, ze jsem si v parku porezala o natazeny vlasec, ze me na zastavce nekdo bodl do ledviny a ostatni lide delali jakoze nic, vzdy se probudim nez vidim vlastni smrt, ikdyz je jasne ze k ni dojde. Z tech tri tydnu jsem se normalne vyspala tak 5-6krat, ikdyz jdu spat abych dala min 7 hodin tak jsem pres den jak prejeta bagrem :( predtim jestli se mi za tu dobu zdal jeden blbej sen tak je to dost a ne tak realny s tvaremi a misty co jsou tu…pritel odpoledne z lekarny privezl nejaky caj a prasky, ale moc tomu neverim/ nechci skoncit na AD :,( s pritelem nam to krasne klape, je videt ze ho to znepokojuje. Dokonce jsem psala i pani co tu bydlela pred nami jestli nema zkusenost, a nebo se tu neco nestalo. Uz si pripadam ze magorim, za chvili bych mela jit spat a mam uz z toho nervy..nechci se ladovat praskama na spani, pokud to pujde takto dal, tak chci nejakeho terapeuta, ale rada bych si poslechla vase nazory, zkusenosti

Já bych se před spaním snažila co nejvíc unavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1084
29.12.19 21:44

Vyzkoušej se vyspat pár nocí jinde, a uvidíš jestli jsou sny vázaný na jedno místo, možná se ti sny snaží na něco upozornit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
29.12.19 21:45

Já bych zkusila kineziologii. Jinak mě to mrzí, musí to být hrozne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 21:49

@mamule42 ja tu uz prave spim pres tri roky, skoro jsem tu uz pres rok byla kazdy den, ale toto zacalo az kdyz jsem vypovedela smlouvu..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.12.19 21:50

@Russet zkousim cist, driv jsem milovala detektivky ale na to ted nemam odvahu, tak ctu literaturu faktu a nebo cestopisy, pritel pousti nejakou meditacni hudbu, zkousela jsem nejake dechove cviceni ale jelikoz jsem nemocna tak to efekt nemelo

• Nahlásit
  • Citovat
22218
29.12.19 21:53
@Anonymní píše:
@Russet zkousim cist, driv jsem milovala detektivky ale na to ted nemam odvahu, tak ctu literaturu faktu a nebo cestopisy, pritel pousti nejakou meditacni hudbu, zkousela jsem nejake dechove cviceni ale jelikoz jsem nemocna tak to efekt nemelo

Tak mě napadl třeba ten obyčejný sex :P Když jste čerstvě sestěhovaný.

Aha, nejste. Tak leda že máš strach, že už se teď nemáš kam vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1084
29.12.19 21:58

No a to je divný, v okamžiku kdy není cesty zpět, buď máš obavy ze společné budoucnosti i když jsi spokojená s partnerem a nebo jsou ty sny varováním, to chce najìt někoho kdo snům rozumí a dokáže ti to vyložit, ale psycholog tohle neumí a prášky taky nemá smysl brát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 22:01

Omezila bych media, a všechny možné negativní zprávy a informace. Byt bych vykourila kadidlem- františek je ideální jeste se dá lehce sehnat. A pořádně, pravidelně větrat. Může to Byt období větší citlivosti, nakonec terapeuta, kdyby to nezabralo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22218
29.12.19 22:06
@mamule42 píše:
No a to je divný, v okamžiku kdy není cesty zpět, buď máš obavy ze společné budoucnosti i když jsi spokojená s partnerem a nebo jsou ty sny varováním, to chce najìt někoho kdo snům rozumí a dokáže ti to vyložit, ale psycholog tohle neumí a prášky taky nemá smysl brát.

Jo, to jí pomůže. Snář :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037
29.12.19 22:28

Podvědomí je mocné, musíš k sobě být upřímná a přiznat si, z čeho máš strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1084
29.12.19 22:31

@Russet Já se nebavím o snářu pokud umíš číst, jsou lidé kteří tomu rozumí a dokáží to rozumně vysvětlit. Podle mě tyhle sny nejsou normální a něco značí. Ale pokud tomu nevěříš a nebo jsi to sama neprožila tak těžko pochopíš člověka který tím trpì.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
29.12.19 22:36

Nejsi tam zvykla. V hlave mit nastaveno, ze si tam jako na navsteve a zazemi mas jinde a ted to mas jako trvale bydleni, tak je na psychiku taky treba trochu narocny. Ikdyz se to nezda a vedome te to ani nenapadne. Proste trochu vypni a musis si zvyknout. Chce to cas.
RMe se treba zdaji hruzy az po narozeni druheho ditete a kor kdyz jsem v byte sama s detmi, chlap maka do noci. To je teprv masakr. Pred tim jsem jen zavrela oci a spala, nic se mi nezdalo. Ja si myslim, ze u me je to tim, ze je vic starosti a strachu o ty decka. Vic lidi a ruchu kolem.
Zapal salvej a vykur s tim byt. Prej to taky pomaha…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
29.12.19 22:39

Tak mně přijde docela příhodné, že se sny začaly kumulovat po té, co ses vzdala bytu a šla k někomu - už nemáš to své bezpečné útočiště, kam se můžeš vrátit „kdyby něco“. Navíc jsi najednou v cizím bytě, který ti neříká pane, přišla jsi do hotového.

Asi bych se sama sebe, jak tu psala Karleon, upřímně zeptala, čeho se bojím. Protože tu návaznost na to přestěhování a vzdaní se bytu to dozajista má. Takže sednou si v klidu a psát, co tě napadne, když pomyslíš třeba na ty sny, nebo když pomyslíš na nový byt, případně starý byt, všechno negativní, byť jen trochu, i když se to zdá třeba jako blbost, bych si vypsala, ono to pak dostane nový rozměr a člověk se nad tím dokáže lépe zamyslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22218
29.12.19 22:42
@mamule42 píše:
@Russet Já se nebavím o snářu pokud umíš číst, jsou lidé kteří tomu rozumí a dokáží to rozumně vysvětlit. Podle mě tyhle sny nejsou normální a něco značí. Ale pokud tomu nevěříš a nebo jsi to sama neprožila tak těžko pochopíš člověka který tím trpì.
Šarlatáni jí nepomůžou. Ne, nikdy jsem asi neměla noční můru. Děje se to občas všem. Vyloučila bych spíš TV, mobil a jiné technické výdobytky před spaním. A třeba jít na procházku na čerstvý vzduch a nejíst těžké jídlo. Sny nám nic nenaznačují. Mozek prostě nevypne ani přes noc.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama