Noční orgasmy při rizikovém těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 08:31
Nocni orgasmy pri rizikovem tehotenstvi

Ahoj holky, omlouvam se za anonym je to trapne tema. Jsem zacatek 7 mesice a mam vysoce rizikove tehu.(nebudu vypisovat co vse mame za sebou).Sex samozrejme neprovozujem vubec zadny. Jenze v posledni dobe mam orgasmy v noci a nevim.jak tomu zabranit a bojim se, ze ty delozni stahy ublizi mimcu. Druhy den je pak nalezly uplne dole a malo se hybe. Mel jste to nekdo taky a mimca byla ok? Pripadne napad jak tomu zabranit? diky moc a sorry za takove trapne tema ????☺

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 08:48

Asi ti úplně neporadím, ale mívala jsem to samé. Jakmile mi byl na delší dobu zakázán sex, tělo se s tím vypořádalo samo nočními orgasmy. Ale já nebyla tak riziková… v normálním těhotenství samozřejmě orgasmus nevadí, ale u tebe nevím, zeptala bych se lékaře. Zabránit tomu dle mého nejde, prostě to člověka probudí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 08:59

Já měla v těhotenství totéž, od začátku rizikové, druhou půlku jsem celou v kuse strávila v nemocnici :roll: takže si asi dokážeš představit, jak jsem stradala, když jsem 4 měsíce kromě jedny pusy denně neměla v podstatě žádnéj jinej kontakt. Taky jsem měla tak jednou týdně orgasmus ve spánku. Nic se s tím dělat nedá a miminku to nijak neublížilo :kytka:

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 10.06.19 09:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvam se za anonym je to trapne tema. Jsem zacatek 7 mesice a mam vysoce rizikove tehu.(nebudu vypisovat co vse mame za sebou).Sex samozrejme neprovozujem vubec zadny. Jenze v posledni dobe mam orgasmy v noci a nevim.jak tomu zabranit a bojim se, ze ty delozni stahy ublizi mimcu. Druhy den je pak nalezly uplne dole a malo se hybe. Mel jste to nekdo taky a mimca byla ok? Pripadne napad jak tomu zabranit? diky moc a sorry za takove trapne tema ????:relaxed:

Orgasmické stahy nejsou tak silné, aby dokázaly vyvolat porod.

Any111
Kecalka 414 příspěvků 10.06.19 15:14

S tím nic neuděláš. Zabránit tomu stejně nejde… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 09:33

Diky holky, fajn vedet, ze v tom nejsem sama. Posledni tyden je to proti me vuli kazdou noc, tak snad to nic neudela. Take sem pulku tehotenstvi prolezela a nerada si tim neco dalsiho privodila..ale jak rikate, asi tomu nelze zabranit. Ani nevim zda se mi neco zda nebo zda se to spusti samo, ale je to fakt neprijemne. To bych si to fakt radsi uzila v realu nez tohle:-D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 11:21

Já jsem sice na začátku, ale taky se mi to stává, sice mě při tom nic nebolí, ale asi se s tím nedá nic dělat, nijak to neovlivníš :think:

Váš příspěvek
Reklama