Noční pití UM a odmítání jídla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vitpa
Nováček 5 příspěvků 30.04.18 14:31
Noční pití UM a odmítání jídla

Dobry den prosim o radu. Syn ma nyni 15mesicu a uz si nevim rady. Do cca roku krasne jedl, v noci mel 2× UM. Pak mel nekolikrat po sobe virozy, pichani usi a vzdy kdyz mu nebylo dobre odmital jidlo, coz je pochopitelne. Ale ted uz odmita pres den jist uplne, nedostanu do nej nic, za cely den max 1 rohlik nebo kousek okurku, a pak samozrejme ma hlad v noci a vypije ta noc 5× UM. Nedokazu si s tim poradit, jak do nej dostat jidlo a odbourat ty nocni piti, kdy ma hlad za cely den. Taky uz bych se potrebovala i vyspat a opravdu nevim jak, kasicky odmital uz odmala, domaci varene jidlo nechce, sklenicky nechce a to pritom uz papal fakt hezky vsechno. Zazila jste toto nektera z Vas?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHelileli
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 30.04.18 15:18

Odbourat mlíko, co jinýho s tím chceš delat :nevim:
Já zase zažila s ročním dítětem, že už se absolutně odmítnul nechat krmit. No tak byl cca tři týdny furt nedojedeny, protože se musel naučit, že má sníst většinu toho, co před něj dám a ne dvě sousta a pak si to vysypat na hlavu. Naučil se, hlady neumřel. Ten tvůj bude asi řvát, den dva bude mít hlad a pak mu nezbude než sníst co mu dáš. A neboj, ono mu to neublíží. ;)

Soňa Zacharová
Závislačka 3277 příspěvků 30.04.18 15:20

@Vitpa Jo to jsem měla u syna trvalo to do 3 let. Mohla jsem zkoušet v noci nedat um pouze vodu. Tady byly zaručené rady do 3 dnů to přejde ani po týdnu nic v noci řev ve dne řev. Pak husté polívky, kaše, jídlo od oběda, pečivo s něčím atd. Já se mohla stavět na hlavu a syn nejedl v noci se začal budit ještě víc. Tím že mám i mladší dceru tak mi to vztávání nevadilo. Musela jsem se s tím srovnat a počkat až dozraje sám. Hlavně když jde po obědě spát ty jdi taky si lehnou na úklid a vše se vykašli to počká.

Vitpa
Nováček 5 příspěvků 30.04.18 17:44

Holky dekuju, obcas je to fakt uz na nervy, budu zkouset dal, zaroven zkusim ubrat um a nejak tomu prijit na kloub jak. Dekuju

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama