Noční pláč 3,5 roku bez příčiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

acimedaca
Generální žvanilka 24974 příspěvků 25.02.18 19:01
Noční pláč 3,5r bez příčniy

Dcera 3,5r se mi už týden budí cca 3× za noc, pláče a hrozně kope nohama. Nepamatuje si, že se budí, nestěžuje si na žádné bolesti. Pláče ze spaní, snažím se jí utišit, ale nereaguje, kope zběsile nohama pod peřinou a do matrace, pak vzbudí se, sedí a pláče - spíš tak jakoby vzlyká. Když na ní mluvím, nic z ní nedostanu - přitom normálně mluví parádně a když jí něco bolí, tak to hlásí i sama dobrovolně. Vzhůru určitě je, protože když mě třeba kopne, tak já řeknu „au“ a ona najednou přestane brečet a řekne „promiň“. A pak brečí dál. Pak si lehne a usne. A takhle třeba 3× za noc, co dvě hodiny.
Má rýmu a kašel, tak jsem nejdříve myslela, že to je z rýmy. Ale už se to opakuje celý týden. Tak jsem myslela na růstové bolesti, ale ona si na bolest vůbec nestěžuje.
Za ten týden už mi pak odpoledne třikrát padala únavou, protože se vůbec nevyspí (odpoledne neusne a nespí).
Nemáte někdo nápad, co by to mohlo být?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 25.02.18 19:05

Syn, taky 3,5,r. se v noci budí a pláče právě když odpoledne nespí, vetsinou o vikendu, doma moc spát nechce, ve skolce ano..má to z přetaženi, mozek pak v noci,,blbne" a nenahodi se do správného spankoveho režimu.

Tunrida
Hvězda diskuse 45141 příspěvků 25.02.18 19:07

Noční děsy. Syn to míval taky z přetažení. Pokud je to u vás novinka a jen týden, hledej příčinu v posledních dnech.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 18 inzerátů 25.02.18 19:10

Když dcerka takto kope, tak je to vždy bolestí nožiček, trpí na růstové bolesti. Teď už to aspoň není tak často. Tak dám nurofen a potom už spí klidně. Ale ona si vždy řekne, že jí to bolí.

Káťa19
Kelišová 5336 příspěvků 41 inzerátů 25.02.18 19:25

Syn to ma taky, ale u nas je to obcas a uz delsi dobu. Je to tezky, kolikrat uz chytam nerva, pze nevim jak ho uklidnit, aby nevzbudil segru

acimedaca
Generální žvanilka 24974 příspěvků 25.02.18 19:31

U nas to prave nikdy nebylo, kdyz uz v noci brecela, tak mela duvod ( neco ji bolelo, nebo se pocurala)

Prave mi prijde divne, ze si to vubec nepamatuje a vlastne skoro nereaguje p, sama pak zase usne. Ale budi to me i ji, je na ni videt, ze vecer uz je hotova.

acimedaca
Generální žvanilka 24974 příspěvků 25.02.18 19:34
@Oplatečka píše:
Syn, taky 3,5,r. se v noci budí a pláče právě když odpoledne nespí, vetsinou o vikendu, doma moc spát nechce, ve skolce ano..má to z přetaženi, mozek pak v noci,,blbne" a nenahodi se do správného spankoveho režimu.

ona má odmala menší potřebu spánku, takže tím to nebude, odpolední spánek zrušila cca v 1,5r a nepotřebuje spát tolik. Nejsem na to vůbec zvyklá, ona obyčejně vydrží vzhůru od 8h ráno do 21h večer a to jí večer ještě přemlouvám, aby šla spát.

acimedaca
Generální žvanilka 24974 příspěvků 25.02.18 19:35
@Tunrida píše:
Noční děsy. Syn to míval taky z přetažení. Pokud je to u vás novinka a jen týden, hledej příčinu v posledních dnech.

tak to musí být jedině z toho nachlazení, protože jinak je všechno stejné jako vžydky - na noční děsy nikdy netrpěla - ale je pravda, že ted tomu pláči většinou předchází mluvení ze spaní a to taky nikdy neměla :think:

blumen
Hvězda diskuse 40755 příspěvků 25.02.18 19:38

To delala dcera nekolik dni po nachlazeni. Pak jsem ji pred spanim vysvetlila, ze se v noci spi a nebreci nejeci a od te doby zase soala klidne :mrgreen: zda to byla nahoda, netusim…

Muze mit ucpany nos…

adeeelia
Kelišová 7223 příspěvků 25.02.18 19:39

@acimedaca noční děsy, měla je mladší dcera, neuděláš nic, když jsem na ní mluvila a snažila se z ní něco dostat, bylo to ještě horší, tak jsem jen byla u ní a čekala až to přejde. Teď je jí 4,5 a stává se to už jen velmi výjimečně, byly doby, kdy je měla několikrát týdně.

peggy84
Povídálka 23 příspěvků 25.02.18 19:51

U nás holka takhle vyváděla, když se jí chtělo v noci čůrat, tak jsem jí musela i násilím dát na nočník, vyčůrala se, zalehla a hned spala dál.

acimedaca
Generální žvanilka 24974 příspěvků 25.02.18 20:26
@adeeelia píše:
@acimedaca noční děsy, měla je mladší dcera, neuděláš nic, když jsem na ní mluvila a snažila se z ní něco dostat, bylo to ještě horší, tak jsem jen byla u ní a čekala až to přejde. Teď je jí 4,5 a stává se to už jen velmi výjimečně, byly doby, kdy je měla několikrát týdně.

a ty noční děsy, to je každodenní záležitost? když se vzbudí 3× za noc, to je hrozný, to se vůbec nevyspíme, já ani ona

acimedaca
Generální žvanilka 24974 příspěvků 25.02.18 20:30

@adeeelia já myslela, že to je třeba záležitost jednou měsíčně nebo taková nějaká frekvence, ale takhle to jej totálně likvidační

Káťa19
Kelišová 5336 příspěvků 41 inzerátů 25.02.18 20:31

Kdyz jsem byla mala, pamatuji si, ze jsem mela pri nemoci nocni mury. Urcite to muze mit souvislost s nemoci :(

Tunrida
Hvězda diskuse 45141 příspěvků 25.02.18 20:46
@acimedaca píše:
@adeeelia já myslela, že to je třeba záležitost jednou měsíčně nebo taková nějaká frekvence, ale takhle to jej totálně likvidační

Noční děsy prostě mají svou příčinu, nevznikají jen tak. Pokud je ještě nemocná, tak vydrž a uvidíš po nemoci, jestli odezní. Pokud ne, je potřeba hledat jinde.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama