Noční směny v nemocnici, jak to chodí?

Anonymní
10.2.21 15:09

Noční směny v nemocnici

Ahojte, potřebovala bych poradit. Mám vystudovanou střední zdrávku i mám kvalifikaci na PSS. Ve zdravotnictví jsem nikdy nepracovala. Nyní začínám dělat na ŽL, ale zatím výdělky nejsou moc velké, tak hledám k tomu práci na částečný úvazek. Uvažuji jít dělat do nemocnice nebo do domova pro seniory, ale mám zdravotní potíže se zády a krční páteři, tak bych celý den lítat mezi pacienty nezvládala. Jsou noční směny méně náročné? Bývají u vás klasické dvanáctky od 6 do 6? Kvůli dětem bych mohla jen na 2 noční za sebou za týden mimo víkendu. Je to reálné docházet takhle jen na noční? Také nevím zda spíše nemocnice nebo nějaký domov apod. Díky všem za rady :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1440
10.2.21 15:15

Ahoj, ano, noční dělám od 18.00 - 6.00. Denní bývá více náročná, ale úplně se taky neflákáš.. Mám srovnání jak DD tak nemocnice a rozhodně bych volila nemocnici. Směny asi záleží, jak si je dost mluvíš s vrchní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10763
10.2.21 15:27

Tak já mám zkušenosti z českého domova pro seniory a LDNky a všude byl o noční velký boj i mezi personálem na plný úvazek. Jsou za ně příplatky a je relativní klid. Práce je i tak dost, ale neustále ti nikdo nestojí za zadkem. Navíc, všude, kde jsem dělala, náš na noční zapracovávali až po pár měsících na oddělení :nevim: abychom klienty pořádně poznali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 09:53

Spíše mě láká jít do zdravotnictví, i platově bych na tom asi byla lépe coby zdravotnický pracovník než PSS, ale zase nevím zda budu zvládat ty odbornější věci, přece jen už si vše od školy nepamatuji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat