Reklama

Noční světýlko Ecoplanet začalo hořet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karkule1
Stálice 66 příspěvků 13.08.11 21:57
Noční světýlko začalo hořet

Píšu to jako varování…

U obou dětí v pokoji máme noční světýlko do zásuvky. Jiřík naštěstí ještě nespal, volal mě cca 5 min po přebalení. Ze světýlka v zásuvce šlehaly 20cm plameny, naštěstí šly sfouknout. Zůstala ohořelá zásuvka,smrad po baráku, očouzená zeď, ze světýlka škvarek.

Světýlko bylo značky Ecoplanet, model XESDEN-1W

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 13.08.11 22:02

To je teda síla! 8-o … Nevim jakou máme značku světýlka, ale máme ho zapojený 24hodin, takže i když nejsme doma! Asi ho budu vyndavat, že by začalo hořet mě teda nenapadlo! Jsem v šoku!!! :-o

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 13.08.11 22:02

To je děsný 8-o 8-o 8-o
mě se něco podobného stalo s nabíječkou na mp3,dala jsem jí do zásuvky,naštěstí ještě bez mp3,a buch,začoudilo se ze zásuvky,a vyhodilo to jističe.
Jestli to je v záruce,tak bych vrátila do obchodu.Jde zjistit výrobce,ev. dovozce?

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 13.08.11 22:03
PitbulLenka píše:
To je teda síla! 8-o … Nevim jakou máme značku světýlka, ale máme ho zapojený 24hodin, takže i když nejsme doma! Asi ho budu vyndavat, že by začalo hořet mě teda nenapadlo! Jsem v šoku!!! :-o

víš co,to se může stát u všech spotřebičů,co jsou trvale zapojeny v zásuvce.

karkule1
Stálice 66 příspěvků 13.08.11 22:07

Reklamovat určitě půjdeme, bylo koupené ve čtvrtek…

Po tomto zážitku už nic takového nepoužiju, vracíme se k baterce.

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 13.08.11 22:10

no to je fakt hrůza!!!!Brrr úplně mám husinu,co všechno se mohlo stát :cert: :cert: .

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 13.08.11 22:11
karkule1 píše:
Reklamovat určitě půjdeme, bylo koupené ve čtvrtek…Po tomto zážitku už nic takového nepoužiju, vracíme se k baterce.

jj,a normálka bych nahlásila ČOI jako nebezpečný výrobek.

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 13.08.11 22:11

To je drsný, chudáku, muselas být na infarkt!!! Ještěže to dobře dopadlo. 8-o 8-o

Nejhorší je, že to se Ti může stát u čehokoli :nevim: Mojí sestře takhle kdysi začala hořet žehlička - najednou jí z toho začaly lítat jiskry a šlehat plamínky. :zed:

obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 13.08.11 22:12

ježiškovy voči, vypínám ho 8-o 8-o 8-o

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 13.08.11 22:15
momi33 píše:
PitbulLenka píše:
To je teda síla! 8-o … Nevim jakou máme značku světýlka, ale máme ho zapojený 24hodin, takže i když nejsme doma! Asi ho budu vyndavat, že by začalo hořet mě teda nenapadlo! Jsem v šoku!!! :-o
víš co,to se může stát u všech spotřebičů,co jsou trvale zapojeny v zásuvce.

No, teď si mě dostala :pankac: … Ale zase když je to jen v zásuvce a spotřebič není zapnutý, tak by to shořet nemělo :nevim: .. Přeci jenom to světýlko je jakoby zapnutý pořád… Ale hrůza to je!!!

karkule1
Stálice 66 příspěvků 13.08.11 22:20

Radši se snažím moc nemyslet, co vše se mohlo stát, kdyby nevolal nebo jsem tam nešla :-?

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 13.08.11 22:36

Mám obdobnou zkušenost. Taky nám hořelo, manžel neměl být na noc doma, ale dojel, naštěstí a vytáhl to, já to samozřejmě necítila, elektrikář říkal, že by to vyhodilo pojistky, ale jak koukám jsem měla štěstí, že se ,manžel vrátil.

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 13.08.11 22:43

Měli jsme takového zeleného medvídka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.11 22:55

Okamzite bych to nahlasila, vzala si pravnika a zalovala vyrobce…

neprihlasena beruska 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.11 23:23

ona ta znacka ma vubec nejake zavadne vyrobky.

http://www.spotrebitel.cz/index.php?…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >