Noční vstávání po 1-2 h u 5 měsíčního

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 20:35
Noční vstávání po 1-2 h u 5 měsíčního

Maminky máte, některá zkušenosti se Sedatif pc? Doporučila mi ho moje doktorka, abych ho brala při kojení. Můj 5 měsíční syn totiž vstává v noci po hodině a kaše, zavinutí nic nepomahá nemáte některá zkušenosti nebo radu jak s tím častým buzením zatočit? Děkuji :( už vyčerpáním nějak nemůžu…a spurt to není je to tak od začátku.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12214 příspěvků 27.10.14 20:44

Já jsem dceři v 5,5 měsících dala na noc kaši a zavedla pomocí estivillovy metody (metoda kontrolovaného pláče) kojení až v 5 ráno. Koukni se do knížky od Estivilla „Dětská nespavost“. Podle mě má tvůj syn hlad a než brát nějaké „léky“ na uspáí, tak je lepší začít s příkrmy a pořádně mu dát najíst.

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 27.10.14 20:46

Syn se taky často budil, jídlo to nevyřešilo, prostě se kojil, závislák. první rok byl pro mě trochu koma. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 20:47

@nozu Děkuju za rady. Víte já si nemyslím, že má hlad, protože přes den vydrží krasně 4 h bez kojení. To by podle mě ani přes den nevydržel…On si vždy jen cucne a spí dál.

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 27.10.14 20:50

A není klidnější když spí s Vámi v posteli? můj syn měl prso jako způsob, jak zas usnout (narozdíl ode mě ha ha) to jsem se pak pracně snažila odbourávat. ale vzniklo to asi tak, že se ujišťoval, že tam máma pro něj je…

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12214 příspěvků 27.10.14 20:54
@Anonymní píše:
@nozu Děkuju za rady. Víte já si nemyslím, že má hlad, protože přes den vydrží krasně 4 h bez kojení. To by podle mě ani přes den nevydržel…On si vždy jen cucne a spí dál.

no, tohle mi právě dělala dcera. podudlala si a spala dál. měla mě místo dudlíku, ale já to fyzicky nezvládala. když jsem jí už únavou málem pustila, nasadili jsme metodu kontrolovaného pláče a za 3 dny spala až do kojení v 5 ráno. To jídlo mě napadlo jako další alternativa a možná příčina.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 20:57

@Saroya On spí s náma v posteli. Dokonce semnou i pod jednou peřinou :( Přes den je tak úžasné klidné, štastné dítě, ale jak přijde noc tak to je hruza :(

@nozu Zkusím to :) děkuji.

kessi22
Závislačka 3982 příspěvků 27.10.14 21:00

Mám 8 měsíční Cácorku…do 4 měsíců mi spala krásně od 20:00 do 5-6 ráno - nakojeni a pak vstávání v 8-9 ráno…prostě pohodicka ;)

Od 5 měsíců zlom - budí se mi co 2-3 hodiny, posledních 14 dní co hodinu a někdy i co půl hodiny…a to ani nemá hlad :nevim: prostě zadudlá prso a spí dál…ale když ji je nedám, tak řve a řve, což ji nenechám, páč manžel se musí vyspat do náročné práce…kaše mi nechce jíst…spaní semnou v posteli nic neřeší, budí se i tak :think:

Takže neporadim, jem sem tím chtěla říct, že v tom nejsi sama :hug: Mě utěšuje jen ten fakt, ze muž takhle jako dítko vyvadel do roka a pak začal spát krásné :pankac: a když ani tak né, tak do puberty se to snad spraví :mrgreen:

fia80
Závislačka 3123 příspěvků 27.10.14 21:03

Můžou to byt i zuby… V noci je to budí a u nás se uklidnuji… zkus Calgel nebo Dologel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 21:07

Nevíte jak se dává pryč ta anonymita? :mrgreen: proč mi to tam nepíše normálně jméno?

@nozu Ta metoda co jste říkala. Mi přijde spíš na uspávání. Mi s uspáváním nemáme problém. To je naštěstí dobré… @kessi22 Přesně tak. Přítel se taky potřebuje vyspat do práce. Mi to takhle máme od narození. :( :mrgreen: Máte pravdu do puberty se to spraví. Já mám naštěstí kolem sebe hodně lidí co mi malého pohlídají a já spím přes den. To mě drží nad vodou ;)

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12214 příspěvků 27.10.14 21:07

No hlavně si to nejdřív načti v té knížce. a varuji, že metoda je to dost náročná. a když se pro ni rozhodneš, tak to musíš dotáhnout do konce.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12214 příspěvků 27.10.14 21:09

Funguje to jak na uspávání, tak i na noční buzení. Dcera taky usínala nádherně, ale budila se. ale jestli nechceš nechat vyřvat, tak pro vás není. je to o tom, že dítět v přesně daných intervalech ujistíš, že jsi s ním, a jinak necháváš brečet. dcera ve vrcholu „boje“ ječela skoro dvě hodiny. tudíž si to naplánuj na víkend.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 21:11

@nozu Ahaa jsem připravená na jakoukoli metodu :) takže mám dát do postýlky a v noci mu opakovat stále stejnou větu? :)

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12214 příspěvků 27.10.14 21:15

Kup si knížku nebo si pohledej návod na internetu. je to tam moc hezky vyvsětleno. já si ty termíny už fakt nepamatuju. aplikovali jsme to před 7,5 lety.

Dadys
Echt Kelišová 8675 příspěvků 27.10.14 21:16

Anonymní…nám paradoxně pomohlo dát ho do postýlky, měla jsem to samé co ty…přes den i 4hodiny, v noci hrůza i po 30minutách…dala jsem ho z postele a od té doby spinká…krmím jen 1-2krát za noc.Asi jsme se už budili navzájem, jakmile se jeden nebo druhý pohnull, otočil, chrápnul apod., prso ho pak uklidňovalo a uspávalo. Žádnou uřvávací metodu jsme nepotřebovali, zvykala jsem ho postupně, usnul u mě v posteli a pak jsem ho přendala, potom jsem ho dávala do postýlky už v polospánku a teď už normálně..zvykl si a bez řevu. Z postýlky jsem ho vyndávala jen na kojení, jinak stačilo pohladit, chytit za ručičku..šlo to celkem rychle

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >