Noční život aneb Když v noci nespíme...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wisha
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 07.11.18 05:29
Nocni zivot aneb Kdyz v noci nespime...

Zdravim vsechny maminky, ktere prave taky bdi a uspavaji svoje deticky, misto aby spokojene chrupkaly. Napadlo me, ze zalozim diskuzi, kde si budeme moct vylevat :srdce: a navzajem se politovat a podrzet, jelikoz nikdo vic nepochopi, jak je narocne mit male nespavce, nez dalsi maminky s nespavci…Ja mam ted tritydenni miminko, ktere spalo od narozeni v noci pekne, budilo se 2-3× za noc a hned po jidle usnulo, a ted se budi po hodine po dvou a jeste mi odmita kolikrat hned usnout, a k tomu mam jeste 2,5 syna. Ten byl jako miminko nespavec asi v te nejhorsi mire, v jeho pul roce uz jsem byla na zhrouceni z unavy protoze nespal skoro vubec. Ted se jen desim, ze druhy bude stejny :roll: Oba bych v te unave asi nezvladla…

Reakce:
ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 07.11.18 05:51

Já mám doma měsíční a mám to samé. Někdy to je lepší někdy horší. Při kojení koukám na Nova 2 jdou tam Přátelé, Dva a půl chlapa Sex ve městě a ženatý se závazky x dílů pořád dokola. Při houpání a uspávání v kolíbce jsem na Emiminu a čtu. udělám si meltu jendou rukou houpu a druhou piju nebo klikám n myš.

Sluníčko1511
Kecalka 195 příspěvků 07.11.18 06:11

Já mám 8 měsíčního a on se budí od narození někdy po hodině někdy po 3 a ne to zahul :) při uspávání v noci ( kojení) nemůžu nic být na telefonu nebo koukat na telku . To je světýlko které ho zajímá :)

lucimprcampr
Nováček 1 příspěvek 07.11.18 06:28

To já to mám taky naprosto unavujici.
Můj 3 měsíční chlapeček je úplně zvláštní.
Nespí v noci nespí ve dne.
Malý mi už od narození spí přes noc tak 2 hodinky celkově a v půl 6te ráno furt vstavám.
Ve dne toho moc taky nenaspí.
Když už ano, tak venku v kočárku. Přijdu domů dám ho v kočárku do chodby a je vzhůru :D
Docela mi to dává :mrgreen: :mrgreen:

Silesiaca
Povídálka 17 příspěvků 07.11.18 06:35

Prvních 18 měsíců jsem nespala prakticky vůbec, za noc jsem “nastřádala” max. dvě hodiny, ale v součtu, po různých desetiminutovkách. Malý vstával klidně 30× za noc. Do dvou let dítěte to bylo peklo, jen přežívání. Pak se to zlomilo prakticky ze dne na den a vstává “jen” cca 2-3× za noc. Je mu pět a půl a stále je to nespavec, ráno nám začíná před pátou a v noci mám několik budíčků, skoro šest let jsem se nevyspala :D :D bavím se kamarádkami, jak lamentují u kojenců, že se nevyspí a přitom vstávají za noc třeba jednou (ve 4, pak nakojí a spí do 9 :D)..... kdo nezažil, nepochopí. Ale ženská zvládne všechno ;) a matka dvakrát tolik ;) takže jsem si zvykla.

Wisha
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 07.11.18 07:08

@ludmilaadamkova Ja pri uspavani jsem taky na emiminu a hledam tam utechu :D nad sledovanim televize jsem uz taky premyslela, obcas mam co delat, abych neusnula s malym v naruci, je to jeste mrnous a mam strach, ze mi vypadne z ruky. Minuly tyden jsem poprve v zivote usnula vestoje 8o Na vterinu jsem zavrela s malym v naruci oci a najednou citim ze padam dozadu na gauc, no vybrala jsem to jen tak tak…
@Sluníčko1511 Tak to je pech, ze ani do telefonu…Ja mam telefon vzdycky za jeho zady a ztlumene osvetleni na minimum a zatim to prochazi :)
@lucimprcampr S prvnim synem jsem to mela podobne, po sestinedeli prestal spat ve dne i v noci, spal treba 4-6 roztrhanych hodin za cely den i noc a ja jeste min, ale on nespal ani v kocaru, takze bez utechy…Dala jsem ho do kocaru a rval, rval a rval, pak na deset minut usnul a jak se vzbudil, zase rval az domu, a takhle az do jeho pul roku, teprve v pul roce se naucil v kocaru spat a zacalo se mu tam libit, ze uz tam nerval…
@Silesiaca Tak to je taky hrozny :roll: U nas to bylo hodne podobne, taky jsem mela nekdy treba i jen dve roztrhane naspane hodiny za den i noc, a uprimne, prvni pulrok mam uplne v mlze, spoustu si toho nepamatuju…U nas se to ale dikybohu zmenilo k lepsimu uz v 15m, kdyz se odstavil, od te doby se vzbudil uz „jen“ treba ctyrikrat za noc a ja naspala i hodinu v kuse, coz byl obrovsky uspech.

Sue2008
Kecalka 121 příspěvků 07.11.18 08:06

Tak dneska moje mesicni miminko vstalo v 1 (slo spat asi v 22). Kdyz jsem ji uspala znova po pul hodce, tak si rikam, ze bude fajn noc… :zed: :zed: a pak to ficelo: do hodky mela starsi (2,5r) zizen, ve 3 znova miminko, o pul 5 znova, k tomu kolika, takze noseni, prebalovani, cviceni atd. No o pul 6 definitivne vstala starsi, tak jsem sla udelat snidani…ted je starsi ve skolce, mimco snad uz taky spi, tak si jdu snad taky lehnout :zed:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 07.11.18 08:19

Tak nase mala (skoro 5 mesicu) se teda budi jednou, dvakrat za noc…ale ted se mi dva dny stalo, ze se vzbudila v pul 4 a pekne skoro 2 hodiny vzhuru…pak na hodku - hodku a pul usne, ja samozrejme taky, a pak sem jak prejeta, protoze to uz je konecna :mrgreen: ale zase prvni etapu ma peknou, usina kolem 7 - pul 8 a spinka cca do tech 3 - pul 4 ;) tak aspon tam neco naspim…pres den si dava takovy desetominutovky, v kocarku hysterak, protoze nevidi kolem sebe :mrgreen: takze jedine nositko, protoze vidi ze :mrgreen: tam tak jednou denne na hodku je schopna spat…obcas usne i dopoledne na pul hodky az hodku…ale ne vzdy :mrgreen: a vyzaduje celodenni pozornost, takze cekam, jak dojde manzel z prace, supnu mu ji a muzu jit neco udelat konecne :mrgreen:

Wisha
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 07.11.18 08:52

@Sue2008 Tak to byla taky kvalitni noc…Muj malej se dneska budil presne po 2 hodinach - v 9, v 11, v 1 nesel uspat kvuli brisku, takze nahrat polstarek s pecickama, nakojit, uspat, po 2 jit spat a ve 3 zas vzhuru, pak v 5 zas nahrat polstarek a asi ve ctvrt na 7 usnul ale furt hekal ze spani a tlacil, takze spanek jen napul, a ve trictvrte na 7 manzel ze jede do prace a starsi je vzhuru, takze vstavacka. Do toho spaval krasne i pres den, a od vikendu nechce moc spat ani pres den, vcera usnul poradne az v kocaru v pul 3 odpoledne :think: a cely dopoledne proplakal, do toho starsi vymyslel kraviny, takze stav „hura do Bohnic“…
@Kukacka123 Tyjo to spi krasne, kdyz ti da klidny vecer a pulku noci…My s manzelem ted mame na sebe par minut, kdyz obe deti usnou, ale jednou mladsi spi a jednou ne, takze na prd…Ale tak jeste je malickej, uvidime jestli bude lip…nebo hur :pankac:

lovethelife
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 07.11.18 11:30

@Silesiaca no ty krabe!! Respekt!! Vim o cem mluvis (zazivam to cca 3 mesice a padam na hubu, ekzem se rozjel, o psychice nemluve), ale 6 let… Ja to ocekavam nejhorsi „pouze“ cca tak do 2 let dcery :lol: Tad jsou to zuby jeden za druhym, rychly vyvoj a nemoc, porad si rikam, ze za par dnu bude lip :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 07.11.18 11:46

@Wisha jo, to jo, je v noci fakt zlata a vetsinou se vzbudi, napije se a spi…povidaci noci ma vyjimecne :mrgreen: ale kdo vi, jak se to jeste zmeni :mrgreen: tak treba i u tebe se to da dokupy driv :palec:

Wisha
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 08.11.18 02:57

@Kukacka123 Snad jo :D Muzu jen doufat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >