Nočník Fisher Price - žabka, rybka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 12.02.17 21:49
Nočník Fisher Price - žabka, rybka

Hezký nedělní večer! Máte někdo doma některý z těchto dvou nočníků? Zajímá mě, jak se na tom dětem sedí? :) a celkově, jak jste spokojení? Nechci slyšet, že je to zbytečné a předražené, je to pravda a já to vím :mrgreen: ale chtěla bych zkusit dcerku nějak opět namotivovat k chuti chodit na nočník..bude jí 22 měsíců a vysazovaná byla od té doby, co seděla..byla strašně šikovná a už se jí krásně dařilo. Pak ale přišly dvě hospitalizace s měsíčním odstupem a od té doby většinou zoufale odmítá vůbec si sednout a když už, vydrží sedět pár vteřin a prostě nechce :( netlačím na ni, prostě to zkoušíme a když nic tak nic, žádné zklamání, natož karání..ví moc dobře, k čemu nočník slouží..no a tak mě napadlo zkusit to ještě cestou nového líbivého nočníku :think: Díky za zkušenosti :kytka:

Reakce:

bibi2233
Kecalka 463 příspěvků 9 inzerátů 12.02.17 22:29

Osobně bych dala přednost jinému typu nočníku, kde je vpředu hlavička zvířete víc vyvýšená, za kterou se může dítě držet a později se dá odstranit. Tady mi přidaná hodnota za ty peníze přijde nízká, není moc zábavný, jen je hezký. Já mám nejlepší zkušenost s úplně jiným nočníkem, syn odmítal naprosto vše, a pak dostal autíčko s volantem a klaksonem, na který se dá troubit - lze to najít ve vyhledávači jako nočník autíčko Big. Až od té doby začal chodit na nočník, ostatní nočníky mu prostě nevyhovovaly, tento je hrozně pohodlný a má i vyndavací vnitřek na vylití. Ten volant se dá později také vytáhnout, takže nepřekáží. Viděla jsem ho i v růžové barvě, ale ty už většinou byly vyprodané.

bibi2233
Kecalka 463 příspěvků 9 inzerátů 12.02.17 22:53

A ještě mě napadla jedna věc. Co třeba místo nového nočníku ten starý vytunit kouzelnou samolepkou? Dá se najít jako My wee friend kamarád do nočníku. Je to černé kolečko, které když se počůrá, tak se objeví obrázek. My ho taky do toho nočníku dali, pro zvýšení účinnosti a syn se vždycky těšil, až se tam objeví hvězdička, ale mají i jiné obrázky. Je to každopádně levnější varianta a třeba to bude stačit. (Jinak mimochodem nám zbyly dvě tyto samolepky a chci je hodit do inzerce, protože jsem jich vzala víc kvůli příšerně vysokému poštovnému a nevěděla jsem, že jedna vydrží rok a víc. Ale kvůli tomu jsem to nepsala, jsou fakt motivující a u nás fungovaly :) )

pedigka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 13.02.17 04:13
@bibi2233 píše:
Osobně bych dala přednost jinému typu nočníku, kde je vpředu hlavička zvířete víc vyvýšená, za kterou se může dítě držet a později se dá odstranit. Tady mi přidaná hodnota za ty peníze přijde nízká, není moc zábavný, jen je hezký. Já mám nejlepší zkušenost s úplně jiným nočníkem, syn odmítal naprosto vše, a pak dostal autíčko s volantem a klaksonem, na který se dá troubit - lze to najít ve vyhledávači jako nočník autíčko Big. Až od té doby začal chodit na nočník, ostatní nočníky mu prostě nevyhovovaly, tento je hrozně pohodlný a má i vyndavací vnitřek na vylití. Ten volant se dá později také vytáhnout, takže nepřekáží. Viděla jsem ho i v růžové barvě, ale ty už většinou byly vyprodané.

Chtela bych se zeptat, myslite, ze nocnik s volantem je vhodny pro 3leteho chlapecka? Nebude uz na to velky?
Na netu jsem nasla jen ten volantovy nocnik (s hlavou zviratka ne). Jak bych nasla ten zviratkovy? Znate nazev? ;-)

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 13.02.17 08:27

@bibi2233 Díky za tipy :kytka: ten se zvířátkem se mi moc líbí, ale bohužel jsem našla jen OKBaby..ten máme doma obyčejný a vůbec jí není pohodlný :( je hrozně drobná a není schopná na něm sedět rovně a ješte jí opěrka tlačí do páteře (když sedí, má páteř hrozně vystouplou a pak tam má strašně otlačený flek) :think: máme ho doma právě po starší dcerce, ale té mladší vůbec nesedí. Ale ten s volantem vypadá dobře :palec: i když u FP se mi líbí i to, že dítko sedí výš :) a samolepku máme, jen je problém, že zatím nejsme schopni dojít do fáze, kdy by se obrázek vybarvil :mrgreen: no ještě to promyslím, díky :kytka:

bibi2233
Kecalka 463 příspěvků 9 inzerátů 13.02.17 10:10

@jakákoliv No my na začátku na tu samolepku „nenápadně“ nalévali teplou vodu bokem, syn si sice všimnul, ale ten obrázek se mu natolik zalíbil, že pak zkoušel i čůrat sám. Ten s volantem je zatím nejlepší nočník, co jsem viděla, je taky vyvýšený a má hrozně pohodlný tvar, syn pak u babičky si na normálním stěžoval, že ho tlačí do zadečku. Navíc je super, že to z počátku bere jako hru, točí volantem, troubí a hraje si, a pak se většinou dřív nebo později vyčůrá, aniž je to od něho prvoplánově požadováno.

bibi2233
Kecalka 463 příspěvků 9 inzerátů 13.02.17 10:22

@pedigka Určitě je vhodný pro starší dítě, i nad tři roky, klidně do pěti, je tam hafo místa. Namátkou jsem našla třeba toto:
https://www.capi-cap.cz/…ck-oranzova/
https://www.capi-cap.cz/…k-ruzova-66/
Ale nemám s nimi konkrétní zkušenost.
Doma máme ještě tento, je nádhernej, synovi se moc líbil, ale je podle mě vhodný jen pro holčičky (byly na něj super recenze, dá se použít i pro bezplenkovou metodu, ale synovi pořád lezl pindík ven, tak ho chci poslat dál)
http://eshop.nocnik-hacik.cz/…3%ADk-pejsek
Snad nevadí ty odkazy??? Kdyžtak smažu.

bibi2233
Kecalka 463 příspěvků 9 inzerátů 13.02.17 10:26

@pedigka A taky je fajn dětský pisoár s vrtulkou, chlapeček na něj čůrá a vrtulka se točí, a motivuje to k čůrání ve stoje. Ale my použili jen párkrát, syna potom hned začalo bavit čůrat ve stoje do normálního záchoda.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 14.02.17 01:40

@bibi2233
Na odkazy se podivam, dekuji.
Pisoar s vrtulkou znam ;-). Na nej si jeste musime pockat. Syn jeste nestoji sam v prostoru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >