Nocování na 14 dní "venku" - v tomto počasí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineTaače
Kecalka 435 příspěvků 27.09.18 14:20
Nocování na 14 dní "venku" - v tomto počasí

Zdravím vás, mám takovou zvláštní otázku, tak snad to nebude znít moc divně :D

Ocitli jsme se teď v neobvyklé situaci a zajímalo by mě, jak byste to řešily vy :)

Do konce týdne musíme opustit byt a nový bude k dispozici až 15. října - nabízí se tedy otázka, kam jít. Oba máme rodiče s velkými domy, ale chceme to zkusit dospěle, nezávisle. Samozřejmě v nouzi nejvyšší by se k nim šlo.

Máme taky dům, ale pořád ve fázi hrubé stavby - sice je tam už wc i elektřina a voda, ale pořád ne sprcha a okna jen v přízemí. Vzadu je ale malá místnůstka a ta už je „kompletní“ (=uzavřená) - těch 14 dní budeme mít veškerý nábytek právě tam. Teď otázka - šly byste do toho, že bychom tam v té mistnustce rozložili gauč a topili přímotopem a ve zbytku domu prostě nějak přežívali s elektrickým vařičem a ledničkou?

Varianta dvě je pronajmout si karavan a zaparkovat vedle baráku - jsou ale příšerně drahé, 7 tisíc za 2 týdny fakt dávat nechceme :(

Nebo existují nějaké vyhřívané stany nebo něco? Nemám jiný nápad než ty první dva :D

Děkuju za případné návrhy, už nám trošku hoří koudel…:D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 27.09.18 14:22

Pokud nemáte děti, řešila bych to, jak píšeš.

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 14:24

Meli jsme to tak taky :mrgreen: my jsme se tedy pustili do velke rekonstrukce stareho baraku a taky nam vyprsel pronajem a musim rict,ze to melo sve kouzlo :) „bydleli“ jsme takhle asi tri tydny a uplne v pohode se to dalo ;)

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 27.09.18 14:25

já bych do toho nešla, ale jsem fajnovka a potřebuju prostě zázemí. :mrgreen: volila bych rodiče :lol: ale jestli vám to nevadí, a jste v poho, tak proč ne.

Uživatel je onlineTaače
Kecalka 435 příspěvků 27.09.18 14:26

@Hadumi Děti nemáme, jen dvě kočky :D Zapomněla jsem dodat, že jsem 28tt, tak se trochu bojím mrazů - ale přímotop by měl tu mistnustku vytopit dobře a já jsem nebyla nemocná snad 8 let :nevim:

kaja00
Extra třída :D 13500 příspěvků 27.09.18 14:27

proč ne, klidně ta první možnost. Vyprat, umýt se a všechno co potřebujete, můžete u rodičů :palec:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 14:29

Vyhřívaný stan :lol: :lol: Udělala bych to tak, že ten veškerý nábytek bych přestěhovala jinam a využívala bych tu hotovou místnost. Přece je důležitější, když budete v teple vy, ne skříň. A osprchovat bych se jezdila k rodičům. A nepřijde mi nedospělé využít na čtrnáct dní pohostinství rodičů. Možná mi to naopak přijde dospělejší a rozumnější než bivakovat v říjnu někde v hrubé stavbě nebo stanu. Přiznat, že potřebuješ pomoc, je základ. Právě třeba vzdorný puberťák si to nepřizná a spí raději na lavičce, než by musel doma vysvětlovat, že si dal o jedno pivo víc.

Uživatel je onlineEwiczka
Kecalka 384 příspěvků 27.09.18 14:30

Já bych do toho šla, kdyby bylo nejhůř tak na pár dnů půjdete k rodičům

Russet
Extra třída :D 12120 příspěvků 27.09.18 14:32
@Taače píše:
Zdravím vás, mám takovou zvláštní otázku, tak snad to nebude znít moc divně :D

Ocitli jsme se teď v neobvyklé situaci a zajímalo by mě, jak byste to řešily vy :)

Do konce týdne musíme opustit byt a nový bude k dispozici až 15. října - nabízí se tedy otázka, kam jít. Oba máme rodiče s velkými domy, ale chceme to zkusit dospěle, nezávisle. Samozřejmě v nouzi nejvyšší by se k nim šlo.

Máme taky dům, ale pořád ve fázi hrubé stavby - sice je tam už wc i elektřina a voda, ale pořád ne sprcha a okna jen v přízemí. Vzadu je ale malá místnůstka a ta už je „kompletní“ (=uzavřená) - těch 14 dní budeme mít veškerý nábytek právě tam. Teď otázka - šly byste do toho, že bychom tam v té mistnustce rozložili gauč a topili přímotopem a ve zbytku domu prostě nějak přežívali s elektrickým vařičem a ledničkou?

Varianta dvě je pronajmout si karavan a zaparkovat vedle baráku - jsou ale příšerně drahé, 7 tisíc za 2 týdny fakt dávat nechceme :(

Nebo existují nějaké vyhřívané stany nebo něco? Nemám jiný nápad než ty první dva :D

Děkuju za případné návrhy, už nám trošku hoří koudel…:D

Bez malinkých dětí klidně.

Sleepy.Monkey
Kecalka 286 příspěvků 27.09.18 14:33

No, pokud to chcete řešit nezávisle, asi bych byla pro tu první variantu, dva týdny na rozloženém gauči by se daly přežít. Asi chodíte do práce, že? Pokud jde o ty večery, tak to zatopíte, zapálíte svíčky, pustíte si třeba film. No a večeři bych si klidně nějakou objednala, pokud by se Vám nechtělo vařit.

tininas
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 27.09.18 14:44

Ahoj.

Kdybys nezmínila, že jsi ve 28. týdnu, tak bych Ti doporučila dobrodružství v novostavbě.

Ale vzhledem k tomu, že už máš nejspíš břicho, tak bych využila pohostinství rodičů. A pěkně 50 : 50 :) Jeden týden u Tvých a druhý týden u přítelových/man­želových. :)

Sany80s
Kelišová 6617 příspěvků 27.09.18 14:46

Za mě je dospělé řešení požádat na pár týdnů rodinu. To, že se na tak krátkou dobu bráníš nejlogičtějšímu a nejvhodnějšímu řešení je spíš znak, že s tou mentální dospělostí to tak žhavé nebude a tím, že k nim nepůjdeš, to nezměníš.
Pokud jde o tu místnost, tak to zkuste, za to nic nedáte.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10840 příspěvků 27.09.18 14:48

Ani omylem. Jsem rozmazlena :mrgreen: a ještě jako těhotná. Pfff volila bych penzion nebo rodiče.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 27.09.18 15:04

Pro mě je teda víc dospělé řešení být na pár týdnů u rodičů než bivakovat v nedodelanem baraku. Zvlášť, když jsi těhotná.

Premek_Orac
Závislačka 4412 příspěvků 27.09.18 15:07

@Taače Buď pronajmout chatku v nějakém blízkém campu, nabídnout pohlídání domu někomu, kdo jede na dva týdny pryč nebo na punk té místnosti. Nebo si od někoho pjčit karavan / obytné auto.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >