Nohy nahoru po sexu

16
22.2.21 23:55

Nohy nahoru po sexu

Zdravím, chtěla jsem se zeptat zda je tu někdo komu pomohlo k otěhotnění dát „nohy nahoru“ i když má chlap špatný spermiogram. :think: Snažíme se o miminko ale přítel má špatný spermiogram, začal brát vitamíny a já dávám nohy nahoru. Chtěla bych vědět jestli to tedy funguje i u páru který mají problém se spermiogramem. Díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2595
23.2.21 00:04

Nefunguje to vůbec u nikoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35269
23.2.21 00:11
@Lucy1802 píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat zda je tu někdo komu pomohlo k otěhotnění dát „nohy nahoru“ i když má chlap špatný spermiogram. :think: Snažíme se o miminko ale přítel má špatný spermiogram, začal brát vitamíny a já dávám nohy nahoru. Chtěla bych vědět jestli to tedy funguje i u páru který mají problém se spermiogramem. Díky :mavam:

Spis si po ejakulacci privod orgasmus. Pravidelne rychle stahy v panevni oblasti budou ucinnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
23.2.21 01:14

Já se přiznám, že jsme 2 roky měli styl bez ochrany. A po 2 letech jsem zvedla nohy a hned to bylo. A nejsem sama 4kamaradky kolem mě to tak měli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4701
23.2.21 06:53
@Nicknamecr píše:
Já se přiznám, že jsme 2 roky měli styl bez ochrany. A po 2 letech jsem zvedla nohy a hned to bylo. A nejsem sama 4kamaradky kolem mě to tak měli.

Ale to víš, že jo :lol: Nohy nahoru pomalé spermie nerozpohybují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17355
23.2.21 07:06

Nefunguje to. Na rychlost spermií to fakt nemá vliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
23.2.21 07:22

Zkusit spíš orgasmus, no.. Nohy nahoru jsou blbost, spermiim nepomůžou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2429
23.2.21 07:48

Můžeš zkusit gel na početí - mají i v DM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 07:50

No hele je to taková babská rada ale ze zvědavosti jsem to zkusila :mrgreen: a otěhotněla jsem ale zase třeba bych otěhotněla i bez toho člověk neví zpětně :think: Ale pokud má přítel špatný spermiogram tak se obávám že tyhle babský rady moc nezaberou. Na druhou stranu naděje umírá poslední. Držím palečky ať se brzy dočkáš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2429
23.2.21 08:00

Nebo jinou polohu, on ten čípek může být nějak natočený a pro spermie je nejvýhodnější, pokud se výstřel povede přímo do černého. Co se děje během dalších minut, bývá už passé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30267
23.2.21 08:04

Erotika jako 🐖 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.2.21 15:19

Já jsem se zak bála, že chlap bude mít pomalé spermie( rád pivko, hubeňour to není) plus já mám epilepsii, trombofilii a 0-rh negativní, že když jsme si řekli, že to začneme zkoušet, začli jsme se ládovat selzinkem a kys. listovou,
taky jsem brala gynex a mazala se cytovitalem(tímteďmažui bříško)… A když jsme to dali naostro, dala jsem nohy nahoru, povedlo se nám to hned, ale nevím jestli to bylo tím či oním, třeba by se to povedlo i tak, možná to byl i můj přístup, vzhledem k mým diagnózám jsem nevěřila, že jsem plodná.. A teď máme termín v květnu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
23.2.21 15:23

Zkusila bych si zjistit jak přesně máš nasmerovany cipek a i delohu. Já mám dělohu RVF, což by měla být snad obrácená a zahnutá dozadu? Snad to říkám správně. Tudíž po styku mám ležet na břiše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
23.2.21 20:14

Děkuji všem za odpovědi 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
24.2.21 00:21

@SlečnaDahlia nám to vyšlo. A rozhodně nejsem sama!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat