Nonstop tvrdé břicho jak balvan celou noc 35. tt

21
22.9.21 08:56

Nonstop tvrde bricho jak balvan celou noc 35. tt

Ahojte,

jdu se poradit. Zacinam 35. tt a mam posledni 2-3 dny celou noc uplne nonstop tvrde bricho jak sutr. Nepomuze ani vycurani nic. V noci i piju, beru hodne magnezka na tvrdnuti bricha uz od 20. tt a porodni cesty ok, ale toto je jine. Nejsou to intervaly, ale je to celou noc uplne napnute, extremne tvrde bricho. Rano se to zase trosku zlepsi, nekdy mi to dela zacpa, ale nekdy neni duvod.

Kdyz je to bricho tvrde 8 hodin v kuse, muze to mit nejaky vliv na mimi? Nema treba malo kysliku? 8o
Pokud by to vadilo jen me, tak je mi to jedno, hlavne at je miminko v poradku.

Dekuji za rady!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.9.21 09:00

Me doktorka rikala, ze tvrdnuti by miminko nemelo nijak pocitovat, ze je chraneno plodovkou.. nechces radeji zavolat na gynekologii a poradit se tam? Me taky nekdy tvrdne porad, nekdy vubec.. a magnezium moc nepomaha no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
22.9.21 09:01

Co tak zavolat na gynekologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
22.9.21 09:04
@JancaS84 píše:
Co tak zavolat na gynekologii?

Az bude mit pani doktorka ordinacni hodiny, zavolam. Ale zatim nema, tak jsem chtela zkusit tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.21 09:09

Urcite to dobre dopadne!:-) ale tvrdnuti je opruz :-( verim, ze te to zneklidnuje, kor, kdyz je to
Celou noc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
22.9.21 09:46
@Kerolajn17892 píše:
Urcite to dobre dopadne!:-) ale tvrdnuti je opruz :-( verim, ze te to zneklidnuje, kor, kdyz je to
Celou noc..

Nasla jsem toto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
22.9.21 09:58

Nemas zacpu nebo prujem? U me to tvrdnuti bylo prave tim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek