Norethisteron a těhotenství, nějaká náhrada ?

Anonymní
7.7.20 09:27

Norethisteron a těhotenství, nějaká náhrada ?

Ahojky všem, chci se zeptat, s manželem se snažíme marne o mimco, teď jedeme na dovcu a já to mám zrovna dostat, budu potřebovat tedy prasky na oddálení ms, které už jsem jednou v životě brala, ale to jsme se ještě nesnazili..četla jsem, ze by se nemělo otěhotnět, mam z toho strach co kdyby se to povedlo.. nechci úplně vynechat snažení tento měsíc, ale samozřejmě taky nechci nějak ohrožovat mimco.. nevíte o nějaké náhradě, se kterou by se ms dala posunout? Ještě mě napadlo začít brát ten norethisteron a hned v den očekávané ms udělat na dovci test a podle toho bud brát dal nebo vysadit.. fakt nevím, budu rada za vaše rady zda by nebyla nějaká alternativa těchto hormonu :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.7.20 10:30

Nevím, jestli ti takto podaný Norethisteron menstruaci ještě stihne oddálit. Brala jsem jej kvůli krvácení mimo cyklus a nečekaně přes něj otěhotněla, i když jsem neměla vůbec ovulovat a oba s manželem jsme papírově neplodní. Vše je OK, ale bála jsem se vyvojových vad.

• Nahlásit
  • Citovat
15996
7.7.20 12:48

No moje je ex gyndarka, mě hlásila, že nesmim otehotnet jinak půjdu na potrat..Jen já 3.tydny v kuse krvacela a bylo mě po něm šíleně zle :,(..A ten krk máš brát už týden než dojedeš na dovolenou. A vůbec nevím co je jiná nahrávka místo Noristheronu.Tak snad se zadaří brzo otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 19:30

No my jedeme až za tři týdny a příští týden mám přijít k doktorovi pro ty hormony a musím je brát týden nebo 10 dni předem říkal a když jsem se ptala na to otehotneni, tak říkal ze to nevadí, já už fakt nevím, na netu 97% lidi psalo ze ani náhodou a doktor mi pak řekne, ze nevadí, no nevím jsem z toho takova nervozni, snažíme se rok a půl, takže si rikam, ze to beztak zase nevyjde, ale co kdyby ze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama