Norethisteron na dysfunkcni krvaceni

Anonymní
29.6.21 21:37

Norethisteron na dysfunkcni krvaceni

Dobry den, je tu nekdo kdo uzival norethisteron kvuli problemum s krvacenim mimo menstruacni cyklus? Po celou dobu plata HA mi Gyn. predepsal tento lek protoze jsem krvacela mimo cyklus. Nyni je to 3. den co jsem dobrala HA a norethisteron. Bojim se uz trochu jestli i nejsem v tom 8o :lol: Kdy jste dostali menstruaci vy? Nejlepe ti co to uzivali na stejny problem.
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
402
29.6.21 21:42

Já dostala norethisteron na dlouhé krvácení - MS jsem dostala asi týden potom, co jsem to dobrala. Ale byla pěkně bolestivá a pěkně silná…navíc mi potom pořádně rozházel cyklus na 3-4 měsíce a ještě mi rozhazel hormony, takže už nikdy to nechci ani vidět :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
30.6.21 07:41
@Anonymní píše:
Dobry den, je tu nekdo kdo uzival norethisteron kvuli problemum s krvacenim mimo menstruacni cyklus? Po celou dobu plata HA mi Gyn. predepsal tento lek protoze jsem krvacela mimo cyklus. Nyni je to 3. den co jsem dobrala HA a norethisteron. Bojim se uz trochu jestli i nejsem v tom 8o :lol: Kdy jste dostali menstruaci vy? Nejlepe ti co to uzivali na stejny problem.
Dekuji

já také Norethestir. parkrát brala, jednou jsem měla Ms a měla jsem jít nas operační zákrok, MS se zastavila. A pak jsem ho brala, když MS stále probíhala po očkování, na zastavení. A nejsem si jistá, ale možná mám následně MS pak silnější. Jinak bez problémů..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat