Norethisteron od Zentivy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 22.01.19 12:32
Norethisteron od Zentivy

Ahoj holky. Chci se zeptat, zda někdo začal přibírat, když mu gynekolog nasadil hormony? Beru od pátku Norethisteron od Zentivy kvůli cystě na vaječnících (jinak jsem to ani nepoznala, kdybych nešla na prevenci) a dr. mi nasadil tyhle prášky 3× denně na deset dní. Jenže už teď mám 3kg nahoře - za 5 dní? :think: :nevim:. :zed: Nechápu to, jelikož jsem minulý rok zhubla 14kg díky stravě a cvičení a i v tomto roce makám a jedu pořád pohyb a zdravé jídlo, abych byla do léta na cílové váze, ale tohle mě posadilo na zadek. Popř. doufám, že po tom co ty prášky doberu, tak by to nabírání mělo přestat ne?

Reakce:
vedma007
Stálice 70 příspěvků 22.01.19 12:37

Koukni do příbaláku - přibírání na váze je tam uvedeno jako častý NU. Každopádně bych zavolala doktorovi, co ti ty léky napsal a zkonzultovala bych to s ním.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 22.01.19 12:42
@vedma007 píše:
Koukni do příbaláku - přibírání na váze je tam uvedeno jako častý NU. Každopádně bych zavolala doktorovi, co ti ty léky napsal a zkonzultovala bych to s ním.

Jojo já právě koukala, že se řadí mezi méně časté vedlejší účinky, ale v životě jsem je nikdy neměla vůbec z žádných léků, proto mě to tak zarazilo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >