Norethisteron vedlejší účinky

Anonymní
9.11.19 14:49

Norethisteron vedlejší účinky poraďte

Holky poraďte prosím máte některá s těmito léky zkušenosti? Všude čtu a slyším o vedlejších účinků. Ve čtvrtek to mám dostat v pátek odjíždíme na wellnes co mi přítel koupil k ročnímu výročí. MUDr mi napsal tyto léky. Může se na ně alkohol? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

48467
9.11.19 14:54

To máš těžký, někdo to dá bez problémů, já osobně bych po svých zkušnostech raději celý wellness promenstruovala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 15:00

Když já tampony nesnesu to bych celou dobu seděla na pokoji. Achjo teď babo raď. Přítel se těší stalo to nemalé peníze. My ženské to máme těžké :thinking: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
5396
9.11.19 15:30

Nesneses tampon na hodinu ve virovce a pak treba hodinu a pul v saune?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8571
9.11.19 15:32

Já hodně věcí nesnesu, ale Norethisteron jsem teď v létě 5 dní brala a relativně OK. Následná menstruace byla silnější a bolestivější, ale nic hrozného. Vedlější účinky při braní jako PMS, ale taky nic hrozného.
Kdyby mi šlo o drahou dovču nebo wellness, jdu do toho znovu, jinak ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 16:06

Použila jsem ho několikrát na dovče u moře, když mi to blbě vycházelo, menstrujuju týden a docela silně, tak bych si to neužila. Vždycky v pohodě, pak jsem to vysadila za 3 dny jsem to dostala a přístí měsíc přesně za 28 dní jako vždycky. Za mě pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2645
9.11.19 20:07
@Anonymní píše:
Holky poraďte prosím máte některá s těmito léky zkušenosti? Všude čtu a slyším o vedlejších účinků. Ve čtvrtek to mám dostat v pátek odjíždíme na wellnes co mi přítel koupil k ročnímu výročí. MUDr mi napsal tyto léky. Může se na ně alkohol? Děkuji

A co by mi to melo delat, pouzivala jsem ho vicekrat a nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.11.19 18:19

Holky pozdě ale děkuji za zkušenosti. Tampon fakt nesnesu ani hodku mám to tak od začátku :nevim: Tak zítra ráno si ho vezmu doufám že nebudu otekla v depresích :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.11.19 18:21

Ještě jenom alkohol se může na tento prášek. Ptám se jak alkoholik ale jedeme do wellnes pivních lázní :rofl: :rofl: :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
48467
11.11.19 20:57

V příbaláku o alkoholu nic nevidím. A neboj, já když ho brala, byla jsem OK, to pravé peklo přišlo až při následující MS (ne té odsunuté), takže minimálně ten wellness víkend si užiješ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2273
11.11.19 21:08

Obvykle se mi vytoužená dovolená u moře / pár dnů na které se nám povede dostat / perfektně kreje s termínem, :pocitac:
takže posledních několik let je to můj úděl, raději se tím krmím, než vopruz u moře ke kterému se nejméně rok nedostanu a než mít zkaženou dovolenou…ble

oteklá trochu jsem, nervy, ani ne, jinak to snáším dobře, další MS by i dle zkušeností jiných mohla být slabší ale kdeže…

pokaždé brblám ale nekonec si jej stejně vemu a dobrý, za poslední roky nebyl problém nakonec žádnej, s alkoholem by se to přehánět nemělo, ale rozumná /ne velká / míra nevadí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama