Norethisteron Zentiva na zastavení krvácení

1198
29.5.16 20:34

Norethisteron Zentiva na zastavení krvácení

Zdravím, chtěla jsem se zeptat nemáte někdo zkušenost že jste dostali prášky norethisteron zentiva na zastavení krvácení mimo cyklus? Já jsem je dostala na gyndě s tím že krvávím mimo cyklus, začla jsem to brát 24.5.1 tabletu 2× denně a doktorka mi řekla že 29.5.bych měla přestat krvácet, tak bych se chtěla zeptat kdo jste měl stejný problém za kolik dnů Vám krvácení přestalo protože já krvácím stále i když ty prášky beru a dneska jsem měla přestat krvácet a nestalo se tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
29.5.16 20:35
@destovakapka píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat nemáte někdo zkušenost že jste dostali prášky norethisteron zentiva na zastavení krvácení mimo cyklus? Já jsem je dostala na gyndě s tím že krvávím mimo cyklus, začla jsem to brát 24.5.1 tabletu 2× denně a doktorka mi řekla že 29.5.bych měla přestat krvácet, tak bych se chtěla zeptat kdo jste měl stejný problém za kolik dnů Vám krvácení přestalo protože já krvácím stále i když ty prášky beru a dneska jsem měla přestat krvácet a nestalo se tak.

zavolala bych na pohotovost nez bych se tam vydala ale rozhodne bych to nepodceňovala ;)

• Citovat
  • Upravit
1198
29.5.16 20:41

@JayLee Doktorka na gyndě mi řekla že 29.5.bych měla přestat krvácet a na začátku června že bych měla dostat MS.Na gyndu mám přijít po MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
29.5.16 22:25

Krvácela jsem fakt fest asi 24 dní v kuse, takže jsem je dostala taky, no a během 2 dnů to bylo v pohodě a bylo po krvácení. Doktorka mi sama řekla, že pokud bych krvácet nepřestala do cca 5 dní, tak by mě hnala do nemocnice na čištění dělohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1198
30.5.16 18:59

@Mirabe1ka Mě právě že doktorka neřekla co mám dělat v případě kdyby mi to nepomohlo.To jsi brala těch 10 dní jak tam je psané nebo jsi to dobrala všechno? Taky jsi brala 2× denne 1 prášek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
30.5.16 21:23

@destovakapka Brala jsem jeden ráno, jeden večer a myslím, že 5 dní. Doktorka se chtěla trefit s další MS do termínu, kdy bych ji měla mít, což cca vyšlo. Kdyby ti nezabraly, tak si tam normálně zavolej. Já byla ráda, že zabraly, byla jsem 6 týdnů po operaci a nechtělo se mi do další narkózy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.17 14:06

Zdravím. :mavam:
Kdy po dobrani noreth.jste dostaly MS? Dostala jsem ho na zastavení MS..Zítra ráno mám dobrat. Myslíte že ji můžu dostat už v sobotu? :think:

• Citovat
  • Upravit
1192
25.5.17 14:29

Já ho brala na oddálení a po poslední tabletě MS přišla za cca 2-3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
25.5.17 19:12
@Gina píše:
Já ho brala na oddálení a po poslední tabletě MS přišla za cca 2-3 dny.

S dovolením se vetřu… kdy jsi ho pro to oddálení začala brát? Jak dlouho před nechtěnou MS? Musím pořešit dovolenou… :roll: Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
25.5.17 21:42

@Maddlen No…už je pár let, měla jsem ho asi 2× kvůli dovolené a jednou kvůli operaci, a už si fakt nejsem úplně jistá, ale dle příbalového letáku na netu se pro oddálení bere 2× denně 1 tbl min. 3 dny před očekávanou MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
22.8.17 14:12

Moje druhá MS po práškách je jiná, neobvyklá

Ahoj. Norethisteron zentiva jsem brala letos v červenci v průběhu dovolené, jakmile jsem jej dobrala, dva dny na to přišla moje klasická MS (trvá týden, první tři dny silné krvácení, které první dva dny doprovází bolesti v břiše).

Tentokrát druhá MS po práškách přišla, ale jen jeden den (včera) a nebyla vůbec silná. Dneska ani kapka, jen mě bolí břicho. Nemá někdo zkušenost? :nevim: Uvažuji o návštěvě gyndy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
25.3.18 12:39

Měla bych taky dotaz, já tyhle prášky dostala na to abych menstruaci měla. ptž ji nemívám. ale četla jsem že je na zastavení menstruace, já je beru už třetí den a menstruace se stále nedostavila, jo doktor říkal že do 10 dnů se určitě menses dostaví, ale jak mi mlže předepsat prášky na azsttavení když já menses vůbec nemám? myslíte že zaberou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.18 16:08
@Mašličkaa píše:
Měla bych taky dotaz, já tyhle prášky dostala na to abych menstruaci měla. ptž ji nemívám. ale četla jsem že je na zastavení menstruace, já je beru už třetí den a menstruace se stále nedostavila, jo doktor říkal že do 10 dnů se určitě menses dostaví, ale jak mi mlže předepsat prášky na azsttavení když já menses vůbec nemám? myslíte že zaberou?

@Mašličkaa já dobrala 22. Těch 10 dny a MS jsem ještě nedostala. Taky mě to predepisovali abych to dostala, jsem několik měsíců bez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
26.3.18 09:03
@moniiiku89 píše:
@Mašličkaa já dobrala 22. Těch 10 dny a MS jsem ještě nedostala. Taky mě to predepisovali abych to dostala, jsem několik měsíců bez.

No to je vyborny. Mame asi obe na hov.. gynekologa. Nu ja hnede spinim. A mam tak kruty krece do leve strany v podbrisku ze jsem to vecer bez slz nedala. Do toho me zacla pri curani bolet pochva. Nu objednala jsem se uplne k jine doktorce a dnes k ni jdu na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.18 11:36

@Mašličkaa já to dostala dneska ráno. U mne těch 10 dny bylo šílený ty nálady. Měla jsem hrozny deprese. Už nikdy více doufám. Na to musím ten nasadit antikoncepci aby se hlava opět zvykla mít MS. Přestala jsem je mít po velkým traume co jsem zažila v létě a od té doby přibrala 10 kg ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama