Norethistiron - zkušenosti, účinnost

Anonymní
16.12.19 23:18

Norethistiron - zkušenosti, účinnost

Ahoj holky, dostala jsem lék Norethisteron na oddálení menstruace. Chci se zeptat, jaké s tím máte zkušenosti? Účinkoval spolehlivě? Chci ho brát 16 dní. Měly jste při braní nebo po vysazení nějaké nežádoucí účinky?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5341
16.12.19 23:19

Brala jsem parkrat, vzdy zafungoval, cyklus posunul, zadne vedlejsi priznaky jsem nikdy nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 23:28

Já ho tedy dostala na zastavení dlouhé menstruace, když mi trvala už přes dva týdny…poprvé vše ok, vedlejší účinky žádné moc nebyly, jen trochu silnější menstruace, která poté přišla, ale jinak nic moc, ale když jsem ho brala podruhé na opětovné zastavení menstruace, tak ty vedlejší účinky už byly horší, celková náladovost, silnější křeče než obvykle před MS, celkově PMS byl tak dvakrát horší a intenzivnější než normálně (nevolnosti, křeče, bolesti hlavy, náladovost, citlivá prsa a akné - některé ty příznaky vůbec před MS nemám :) ), ale asi hodně záleží no, jednou vše ok, podruhé to bylo horší, ale jinak vždy zabral a fungoval

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
16.12.19 23:46

Funguje dobře, ale pak je silnější menstruace a i víc bolela než klasická. Ale zas extrém to nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
17.12.19 11:12

Já ho taky brala před rokem, když jsem měla přes 2 týdny menstruaci na zastavení. A teď mi ho předepsal znovu, aby se mi upravil cyklus, protože ho mám rozhozený. Ale je právě i na oddálení menstruace. Ale určitě bych ho nebrala 16 dní. Má se brát 10 dní před očekávanou menstruací. A do 3 dnů od vysazení má přijít, ale to by ti měl říct lékař. Jinak žádné vedlejší příznaky jsem neměla. Je spolehlivej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
17.12.19 13:24

Já ho použila na dvou dovolených a vždy fungoval dobře. Vedlejší účinky jsme neměla, spíš u mě byl PMS a bolesti v podbřišku jako při MS, která ale nepřišla… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 14:41

A kdy tedy začít užívat? Teď mám 6 dní do očekávané menstruace, někde jsem četla, že 5 dní, někde 3 kdy předtím…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama