Normální gynekologie,kde aspoň něco řeši?

Anonymní
8.6.17 13:07

Normální gynekologie,kde aspoň něco řeši?

Už mě to docela štve, ale všude je to stejný.
Několik let mám gynekologicke problémy. Je to nějaký lehčí výtok. Nesvedi, ani nezapacha. Ale prostě je to otravný. Den co den musím nosit intimky. První gynekolog to vůbec neřešil a ani to při prohlídce nezmiňoval. Když jsem si našla jiného doktora, ten sice řekl, že vidí, že mám výtok, udělal stěry, tam bylo vše v pořádku a tak mi dal jen boraxovy globule. Po další návštěvě jsem řekla, ze je to stále stejné a tak mi dal něco jiného, pak znova stěry a zas nic, vše v pořádku a tak řekl, že dobrý. Tudíž jsem opět skončila a přešla v doktorce, ta udělala totéž a jsem tam kde jsem byla. Že když mám stěry v pořádku a nic mě nepálí, nesvedi…tak že to nemusím řešit. :roll: 8o jako nemusím řešit? :( Otravuje mi to život. Pořád všude taham vložky a je mi to prostě nepříjemné. A nikdo to nechce řešit.
Neměl někdo podobné problémy a nějakou zkušenost co třeba zabralo? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20683
8.6.17 13:12

A co mají jako řešit? 8o Lehký výtok je zcela normální věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.17 13:12
@Anonymní píše:
Několik let mám gynekologicke problémy. Je to nějaký lehčí výtok. Nesvedi, ani nezapacha. Ale prostě je to otravný. Den co den musím nosit intimky. První gynekolog to vůbec neřešil a ani to při prohlídce nezmiňoval. Když jsem si našla jiného doktora, ten sice řekl, že vidí, že mám výtok, udělal stěry, tam bylo vše v pořádku a tak mi dal jen boraxovy globule. Po další návštěvě jsem řekla, ze je to stále stejné a tak mi dal něco jiného, pak znova stěry a zas nic, vše v pořádku a tak řekl, že dobrý. Tudíž jsem opět skončila a přešla v doktorce, ta udělala totéž a jsem tam kde jsem byla. Že když mám stěry v pořádku a nic mě nepálí, nesvedi…tak že to nemusím řešit. :roll: 8o jako nemusím řešit? :( Otravuje mi to život. Pořád všude taham vložky a je mi to prostě nepříjemné. A nikdo to nechce řešit.
Neměl někdo podobné problémy a nějakou zkušenost co třeba zabralo? :(

Měla jsem totéž a spousty jiných věci, dokonce i špatnou cytologii a pomohl jiný lékař, hledala jsem ho cca 2 roky. Je z Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
8.6.17 13:13

@Run to tedy není :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20683
8.6.17 13:13

Cituji: Panuje všeobecný názor, že pokud má žena výtok z pochvy, je to známka infekce a je třeba se jej za každou cenu zbavit. Přitom situace je právě opačná. Čirý či bělavý výtok bez dalších, zpravidla nepříjemných, projevů (jako je zápach, svrbění, pálení, pocit plnosti, aj.) poukazuje na zdravou a správně fungující poševní sliznici a je jedním z důležitých faktorů pro příjemný pohlavní styk, potažmo pro početí potomka.

Pochva patří mezi orgány v těle ženy vyznačující se dokonalými samočistícími procesy, které zajišťují její zdraví, ochranu proti infekci a poškození stěn, a také dostatečné zvlhčení při pohlavním styku. Mezi tyto obranné a přirozené mechanismy patří taktéž tvorba sekretu, jež je produkován poševní sliznicí, děložním čípkem (hrdlem), děložní sliznicí i vejcovody. Za normálního a zdravého stavu je tato poševní tekutina čirá či mléčně bílá, čichově neutrální a nedráždivá (její pH se pohybuje v rozmezí 3,8 – 4,5).

Příspěvek upraven 08.06.17 v 13:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
8.6.17 13:14
@Anonymní píše:

ja občas otírala přirození vlažnou vodou s trochou octa…zabralo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
8.6.17 13:18

Hele, a nemůžou být problémem ty intimky? Zvlášť pokud jsou třeba parfemované?
Jinak také souhlasím s názorem, že slabý výtok bez jiných potíží je normální. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.17 13:21
@Anonymní píše:

Ahoj nevím od kud jsi měla jsem to stejný jediný co mi pomohlo bylo že jsme se s manželem léčili spolu to bylo dobrý do druhého porodu pak už zabral jen kondom. Jinak můj doktor řeší vše když to žene vadí. Třeba já si dělám i lepší stěry na cytologii sice plati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
8.6.17 13:27

Mám to stejně jako @Run

Už několik doktorů mi řeklo, že určitý výtok z pochvy je normální, někdo ho nemá skoro vůbec a já ho mám od puberty relativně dost. Taky jsem třeba nikdy nepotřebovala lubrikant, tělo mi funguje samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1304
8.6.17 13:32

Presne jak pise Run…mam to tak tricet let, xx steru za ty leta, nikdy se nic neprokazalo…a intimky uz nenosim, zdalo se mi, ze je to s nimi horsi…pokud je to lehci vytok, jak pises, tak co je na tom tak silene otravneho? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
8.6.17 13:34
@Janina81 píše:
Mám to stejně jako @RunUž několik doktorů mi řeklo, že určitý výtok z pochvy je normální, někdo ho nemá skoro vůbec a já ho mám od puberty relativně dost. Taky jsem třeba nikdy nepotřebovala lubrikant, tělo mi funguje samo.

Mam to uplne stejne. Uz od puberty. Zvykla sem si.
Podle me se tim telo cisti :nevim:

• Citovat
  • Upravit
6037
8.6.17 13:50

Také ho mám, je to přirozené, i když ne vždy příjemné. Častěji za den si vyměňuji spodní prádlo, nic víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26210
8.6.17 13:56
@Anonymní píše:

A co bys na tom chtěla řešit? Tři gynekologové ti řeknou, že tvůj výtok je fyziologický, tak hledáš čtvrtého?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.17 14:10

Pokud jsi měla stěry i na méně běžné věci jako ureaplazmata apod., tak z vlastní zkušenosti: nejlepší řešení je se s tím smířit. Každá „léčba“ prostředí jen zhoršuje, poškozuje sliznici a poškozená sliznice je náchylná k ledasčemu. Můžeš sama nastudovat a zkusit něco volně prodejného. Což tě bude stát hodně peněz a opravdu je to sázka do loterie, něco může zabrat, ale taky nemusí. Nebo zkusit nějakou alternativní medicínu, ale opět: hodně peněz a nic zaručeného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2723
8.6.17 17:22

Vytok ve kterem nebyly nalezeny nejake patologicke bakterie/viry je normalni a nevim co maji jako doktori resit. Bud rada ze to nic neni a proste se s tim smir.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama