Normální menstruace na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mumy
Povídálka 24 příspěvků 09.10.18 15:24
Normalní menstruace na začátku těhotenství

Ahoj. Mám otázku na ty z vás, které jste měly menstruaci i v těhotenství. V odborných článcích čtu jen, že může být špinění nebo slabé krvácení při prasknutí cévky (příp. potrat). Z jiných diskuzí ale vím to, že menstruace opravdu probíhat může. A to i v normálních měsíčních intervalech. Chci se ale zeptat, jestli jste některá měla v těhu tu menstruaci úplně normální. Ne jen na den, ne jen špinění. Prostě menstruaci s krví v množství, na které jste zvyklé. Děkuji

Reakce:
Obara
Povídálka 44 příspěvků 09.10.18 15:47

@mumy ahoj, osobní zkušenost nemám, ale vím, že už tu kdysi byla diskuze na toto téma a tam některé holky tvrdily, že mají v okolí někoho kdo třeba normálně menstruoval během těhotenství takže na to vlastně dotyčná ani nepřišla a zjistila to třeba až na pravidelné kontrole u gynekologa …takže ono to určitě možné bude, ale hodně ojedinělé :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 42776 příspěvků 09.10.18 16:39

@mumy je to vyjimecne, ale stava se to. Moje kamaradka doktorka je toho dukazem :mrgreen: podezreni pojala v 5. mesici az. Spinila teda az do konce nakonec (MS pak zmizela samozrejme).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 20:55

Já první měsíc měla menstruaci na den přesně jen jsem méně krvácela a takové hnědé kousky - za 14 dní po MS jsem zjistila že jsem těhu - dle Dr 6 tt - ale neprosperující a že to ze mě odchází - za 4 týdny následně šílené bolesti a zjistilo se že nic neodešlo - bylo to mimoděložní - a ten blb to nepoznal . :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >