Nošení batolete v nosítku v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
207
29.6.22 10:19

nošení batolete v nosítku v těhotenství

Zdravím vy co své děti nosíte. Nosili jste i v dalším těhotenství a případně do kdy? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29607
29.6.22 10:27

Nosila sem dokud to bylo pohodlné přes břicho, ale nosila sem syna na zádech, takže to bylo jako nést batoh no :nevim: ale přes větší břicho už sem pak nosítko nezapla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
29.6.22 10:37

@Kriss Tina díky za zkušenost, o nošení na zádech jsem přemýšlela, ale zase na druhou stranu ve předu je ten popruh měkčí a vypolstrovaný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
29.6.22 11:43

Nosila jsem na zádech, dokud mi to bylo příjemný a zvládla jsem to. Pak jednou nárazově akutně ve 30tt a skončila jsem v nemocnici s krvácením.. naštěstí to bylo pak vše ok, ale měla jsem až do porodu klidovej režim, což se dvěma malými detma bylo dost složitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
29.6.22 11:50

Dvouleté dítě jsem v nosítku na zádech nosila ještě v 39. tt. Nosítko mám KiBi, má ten pás pěkně polstrovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
29.6.22 11:54

Aktuálne 37tt a nosím stále, 2 ročnú v manduce na zadach. Mám teda pás nižšie takže jej to je menej pohodlné a je to skôr na poponesenie, väčšinu prechajdy ide už po vlastných. Ale dá sa stále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
29.6.22 12:01

Nenosím. :nevim: Když už, nosí manžel. Já se bojím, že si rozjedu diastázi. Když chce pomazlit, sednu si s ním a venku kočár nebo šlape po vlastních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
29.6.22 12:06

Nosím hlavně když potřebuji vařit nebo se postarat o domácnost a mít malého u sebe. Nedávno jsem kupovala toto ergonomické nosítko z eshopu gazu.cz a jsem nad míru spokojená. Při prvním mimču jsem měla půjčené a nebylo to úplně ono, přišlo mi takové „onošené“, takže když jsem věděla, že ho budu využívat, tak mi nedělalo problém si za to připlatit. :mavam: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat