Reklama

Je nošení dětí praktické?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katuska1984
Kecalka 305 příspěvků 2 inzeráty 06.03.18 22:40
Noseni deti.Je to prakticke?

Premyslim nad nosenim.syn ma 8 tydnu.
nejak ale nevim jak si poradit…v kocarku nosim arzenal veci..prebalovaci taska plna..plenky, krem, penezenka, kapesnicky, latk. pleny, nahradni obleceni..kam to dam, kdyz budu nosit? kde maleho prebalit? v nejhorsim se da i v kocarku, ale kdyz budu nosit..
no a priznavam..kdyz budu chtit na tialetu, kam ho odlozim? :oops:

dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 06.03.18 22:46

Batoh na záda, nebo kabelku přes rameno, duchodku nebo cokoliv, co je dost velké na všechny věci. Na záchod s navázaným miminem a prebalit se dá kdekoliv. Na lavičce, na trávě v zimě v nějakém obchoďáku nebo v restauraci. ;)

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 06.03.18 22:53

Pro mě to dlouhodobe praktické nebylo. Ale známá výhradně nosila a nosila batoh. Ale jela bezplenkovku, tak dost věci nepotřebovala.

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 06.03.18 23:00

Ano, pro mně je to ta nejpraktičtější věc na světě ;).

Batoh jsem nosila na zádech, přebalovala jsem, kde to šlo, v létě kdekoli, v zimě třeba v obchodním domě. Nepamatuju si, že bych s tím měla někdy problém. Většinou jsme jeli někam - takže jsem přebalila vždycky tam - na návštěvě, v dětském koutku, v obchodě…
Nechtěla jsem se neustále někam tahat s kočárem, hledat nájezdy, výtahy, prosit někoho o pomoc do tramvaje. Kočárem jsme jezdili jen na procházky nebo když jsme někam jeli opravdu třeba na celý den.

Příspěvek upraven 06.03.18 v 23:02

Petrajtjv
Kecalka 142 příspěvků 06.03.18 23:01

Přesně tak jak píše Balatonek.
Já nosila batoh na záda, na záchod s navazanym miminkem, s prebalovanim jsem problém neměla, když jsem byla v nějakém velkém obchoďáku tak tam mají prebalovaci koutky, v létě se dá kdekoliv venku na lavičce atd.(nemyslím samozřejmě v centru města),já jsem většinou chodila všude tam kde se prebalit dalo bez problémů…

selia
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 9 inzerátů 06.03.18 23:04

@katuska1984 batoh, velká ledvinka, žebračka a pod. Já pořídila 6l ledvinku Osprey. Není to teda moc elegantní :D, ale praktické ano.
Za mně - je to praktické na určité typy pochůzek a najiné zase ne. Ráda jsem nosila, dkyž jsem měla kratčí „lítání“, vybavování, zařizování, třeba na hoďku-dvě, syna jsem buď nevyndala, nebo pouze jendou na kojení, věcí bylo teda pár a neomezovaly mě bariéry typu blbých schodů, dvaů lidí a pod. Plus praktické na výlety mimo kočárkové trasy, pokud turistíte.
Nepkratické je to zejména na velké nákupy, které odveze kočár, na procházky, kde dítě bezpečně usne v kočárku a spí i bez pohybu, a ty jsi chceš na lvaičce číst knížku, k (tvému) lékaři, kde to dítě můžeš mít odložené v kočárku a pod.

bigl
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 06.03.18 23:18

Tak asi holky co nosí to mají vymakané a budou to prosazovat. Mě to praktické nepřišlo. Měla jsem šátek půjčený na dovolenou na 3 týdny, bylo to na východě, hrozné cesty, s kočárem byl problém, tak jsem si půjčila šátek. Za mě teda ne. Syn měl asi půl roku, cca 8 kilo, byl těžký, bolely mě záda, uupocená já i on. Když usnul a já bych ho mohla odložit a odpočinout si, tak nebylo kam, furt jsem ho tahala.
Za mě dobré třeba když ti dítě řve a ty potřebuješ vařit, nebo něco dělat a mít volné ruce. Třeba doma na chvilku. Nebo když vyběhneš do obchodu.
Ale když jdu do města nebo na procházkua a vím, že mi dítě bude třeba hodinu spát, tak je pro mě i pro něj mnohem pohodlnější kočár. Můj názor.

Anna766
Hvězda diskuse 67948 příspěvků 06.03.18 23:22

Mě to přišlo hrozně nepraktické, zlatý kočár.

yse
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 06.03.18 23:27

Pro me bylo nositko pomocnikem pouze pri nakupu-starsi sedela v nakupnim kosiku a mimco bylo v nositku. Ale jinak jsem si prisla neohrabana. Ja miluju, kdyz se to prte vyvaluje v kocarku a vzhledem k mnozstvi veci „bez kterych se neobejdu“ je pro me kocar to nejlepsi reseni.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31603 příspěvků 06.03.18 23:55

Je to praktický. všechno v batohu. na záchod i s dítětem, jen pokud je úvaz s uzlem vzadu, je potřeba si ty cípy pohlídat :jazyk: :oops: :mrgreen: přebalovala jsme kdekoliv, třeba na klíně

Tamtama
Extra třída :D 11698 příspěvků 07.03.18 00:25

Není to praktické. :lol: Nosila jsem teda jen staršího, a to až chodícího, když ještě neušel větší vzdálenost a stávkoval. Ale byl to můj malý počůránek (teď už je velký počůránek) a všude musím nosit 3-4 sady náhradního oblečení. Z tašky přes rameno mě bolela záda, takže jsem se těšila, že mladšího budu nosit na břiše a věci hodím do batohu. Tomu se ale šátek vůbec nelíbil.

jarmarkty
Kecalka 153 příspěvků 07.03.18 00:36

@katuska1984 Ja bych si vzala batoh a do nej vse co je potreba, tak to nosi i kamaradka. Jsou male cestovni podlozky na prebalovani, mozna ji budes mit i v tasce u kocarku. V lete kdyz bude treba, tak muzes polozit prcka treba do travy na podlozku nebo na lavicku, pripadne jsou obchodni centra a tam je vetsinou vzdy prebalovaci koutek. A s tim zachodem bych to nevidela jako problem, ruce budes mit volne, tak proste si nechas prcka na sobe :-)

Netopirek
Echt Kelišová 7603 příspěvků 07.03.18 01:40

Nosím už třetí dítě a je to rozhodně praktičtější než kočárek. Ale pokud chceš nosit jen v šátku, tak musíš dobře vybírat. Spousta je pohodlná jen s lehkými miminky. Na těžší je potřeba jiný šátek. Když nosím mám na zádech batoh s věcmi. Aspoň vezmu jen to nejnutnější a netahám kraviny.
Na záchod chodím s míčem na pupku a téměř vždycky je na těch záchodech i přebalovací pult.

Heivka
Závislačka 2970 příspěvků 07.03.18 01:40

Pro mě šátek představoval tu pohodlnější alternativu, věci nosím v tašce přes rameno, kterou ale dávám kolem pasu. Pro miminko toho člověk moc nepotřebuje a na nékolika hodinovou vycházku jsem se vždycky vešla i s látkovými plenami. Kočárek jsem vlastně brala jenom když jsem šla s někým, kdo by ho taky chtěl vozit, nebo když se jednalo o celodenní výlet (a i tak se syn spíš nesl, než vezl). Vlastně šátek používáme doteď, místo golfáče, syn ve 2,5 letech ujde hodně, kolem 6-7km ale i jemu občas dojdou síly, tak ho pak vezmu na záda (teď teda už spíš jenom manžel, přes těhotenské břicho už se špatně váže uzel).

Fikta
Extra třída :D 14234 příspěvků 07.03.18 02:17

Moje druhé dítě mi nedalo moc na výběr, nesnášelo kočárek :lol: Ale za mě, nošení bylo rozhodně praktičtější. Nemusela jsem řešit kudy půjdeme, měla jsem volné ruce a dítě neustále pod dozorem… Nosila jsem batoh a zvládla jsem do něj naskládat látkové pleny i dvě sady oblečení na převlečení (pro obě děti). Když jsme šli v létě ven na tři hodinky, stačila mi i jen minitaška přes rameno :D Přebalovala jsem na látkové podložce venku na trávě/lavičce a v zimě buď až doma nebo někde na záchodech. Moc jsem ho neovazovala, prostě jsem s ním šla na wc, sundavala druhé dítě z prolézaček a i jsem v šátku kojila. Jen to chce vybrat nosný šátek, úvaz, který sedne a naučit se správně navazovat a utahovat. V půl roce jsem dítě už vázala na záda a kolikrát jsem zapomněla, že tam je :oops: :lol: a to nebylo žádný drobek.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama