Nošení těžkých věcí ve 37.týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

x-slunicko-x
Povídálka 37 příspěvků 02.03.18 22:06
noseni tezkych veci ve 37tt

Ahojte holky, jsem prvorodicka tak se chci zeptat muze se mi neco stat kdyz nesu těžký nákup? přítel mi skvěle pomaha ale kdyz je v praci a musim jit do obchodu pro vic veci, tak ja jenom jestli mi to nejak neublíží.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 37. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15106 příspěvků 02.03.18 22:09

@x-slunicko-x Je videt, ze jsi prvorodicka, premyslela jsem podobne :-) Ted nosim batole, pri nemoci klidne cely den a nad nicim nepremyslim. Pokud bych mela obavy, tak bych nakup rozdelila do vice drobnych. Jeste je otazka, co myslis tim tezkam nakupem.

x-slunicko-x
Povídálka 37 příspěvků 02.03.18 22:30

@Cuddy no klasika pečivo, neco do ledničky, a ovoce zeleninu.no radši se uz nebudu tahat.at mimco donosim

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 02.03.18 22:31

Tělo opravdu něco vydrží, myslím, že se nemusíš bát, pokud nemáš nějaké omezení od doktora. Já mám děti po roce, takže jsem ke konci těhotenství nosila téměř nonstop roční 11 kilové batole a druhého synka jsem donosila normálně do termínu. A to mě první syn vůbec nešetřil, zrovna mu rostly zuby, takže pokud jsem ho nechovala tak jen řval. :nevim: Nákupu bych se vůbec nebála :mavam:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15106 příspěvků 02.03.18 22:33

@x-slunicko-x Si spocti, kolik to tak muze mit kg, to nejsou slozite poctz. Pokud se nejedna o tydeni nakup, tak to bude mit par kg.

x-slunicko-x
Povídálka 37 příspěvků 02.03.18 22:40

No dnešní nakup mohl mit zhruba 3kg, ale prnesls jsem se stim na autobus tak jsem mela strach jestli mi to nějak neublíží..

Dzejn111
Kecalka 173 příspěvků 02.03.18 22:44

Jsem ve 40tt a dceru 2 roky - 15kg zvedám dost často, bez problémů.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 02.03.18 22:45

Maximálně porodíš :mrgreen: Ale ještě týden a dítko bude donošené, takže bych to neřešila. Většina druho a vícerodiček tahá celé těhotenství starší dítě a nic se nestane. Dávala bych pozor jen na prudké zvedání. No a když máš pocit, že nemůžeš, tak si odpočinout. Ono si tělo řekne.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 02.03.18 22:46

Urcite bez problemu :-). Ale treba baliky piti apod tezke veci nech na chlapovi ;-).

iiiv
Extra třída :D 10797 příspěvků 02.03.18 23:05

Vezmi si na nákup batoh, lépe se ti to ponese

pikola
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 02.03.18 23:22

Nebo si vem tašku na kolečkách :mrgreen: 3 kg ti opravdu neublíží

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 03.03.18 00:26

V klidu, až (pokud) budeš čekat druhý, tak se při vzpomínce na tyhle obavy usměješ, až zvedneš do náruče 11-20kg dítě, abys ho utěšila, protože upadlo, a má rozbitý kolínko ;)

Keltka
Kecalka 469 příspěvků 03.03.18 03:00
ahoj

Ahoj, napíšu tu příspěvek opačný, než některé ženy, které přispěly níže. Ano-ublížit to může a dost. Takhle se mé známé stalo, že jí praskly nějaké vazy nebo něco v břiše a porodila mrtvé dítě měsíc před porodem, takže raději NIC těžkého! Nenatahovat se, nemýt okna, nic netahat, nenosit. Ne nadarmo se říká-nenosit těžké. Můžeš si nechat dovézt nákup online, můžeš si nechat něco donést od manžela a sama koupit jen max. 3 kilový nákup.

x-slunicko-x
Povídálka 37 příspěvků 03.03.18 08:26

No snad je všechno v pořádku, přinejhorším si zajdu k doktorovi

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 03.03.18 08:30
@Keltka píše:
Ahoj, napíšu tu příspěvek opačný, než některé ženy, které přispěly níže. Ano-ublížit to může a dost. Takhle se mé známé stalo, že jí praskly nějaké vazy nebo něco v břiše a porodila mrtvé dítě měsíc před porodem, takže raději NIC těžkého! Nenatahovat se, nemýt okna, nic netahat, nenosit. Ne nadarmo se říká-nenosit těžké. Můžeš si nechat dovézt nákup online, můžeš si nechat něco donést od manžela a sama koupit jen max. 3 kilový nákup.

Jenže tři kila nic těžkého nejsou, dokonce ani pět. Tvojí kamarádce praskly vazy z nákupu?
Takhle by živé dítě neporadila pomalu žádná druhorodička, která denně tahá starší dítě.
Také jsem jednou řešila bolest břicha po nošení těžších věcí a lékař mi řekl, že bych musela tahat suť, aby se něco stalo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama