Nosič kol na páté dveře - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzka28
Kecalka 173 příspěvků 23.04.19 07:43
Nosič kol na páté dveře - poraďte

Ahoj, prosím vedeli by ste mi tu niekto poradit, jaký si kúpit? Určite nechcem nic za premrštenú cenu, nosiče na gulu bývajú dost drahé a nechcem ešte aj SPZ vybavovat. Tak som zvolila tento na kufor - len na zacvaknutie. Postačí mi na 2 kola - moje a dcerine (7 rokov, takže tak velké kolo, číslovanie u nich neviem).
https://nosice-kol-na-zadni-dvere.heureka.cz/?o=4
prosím poraďte mi nejaké, asi tak do 2200 Kč. Moc díky :kytka:

Reakce:
smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 23.04.19 07:54

Jaké máš auto? Pokud jezdíte jen samy s dcerou, naložíš je v poho i do menšího auta. Vozíme 2 horská kola už spoustu let, vešly se dokonce i do Fiatu Uno, Renaultu Megane, v Laguně Combi to byla brnkačka. A jinak je nabídka tady, snad půjde zveřejnit odkaz.

https://www.alza.cz/…d4788897.htm

Janee19
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 23.04.19 08:13

Máme ten Peruzo Padova 3. Na auto, na které jsme nechtěli kupovat příčníky to byla super varianta za pár peněz (Toyota Yaris :lol: ). Pro ženskou je navíc super, že nemusí kola zvedat vysoko až na střechu. A narozdíl od jiných má dole kolejnice, že ty kola jen nevisi. Akorát na ve nová auta, které máme, to není testované, takže v tom je nevýhoda, pokud nemáš oktávku nebo jiné auto, které jezdí často. Dá se to najít na jejich stránkách. Kdybys nechtěla kupovat nový a jsi z Prahy nebo středních Čech tak dej vědět ;)

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 23.04.19 08:33

Já půjdu trochu proti proudu a doporučím si připlatit za nosič Thule - klidně i bazarovy, jestli seženete. Je dražší, ale kvalitou je úplně někde jinde než levné noname nosiče. Jeden z nich jsme měli půjčeny a fakt už nikdy víc. Hrozně se vrklal, kola se nedaly pořádně upnout…nedozu si představit, že bych na něm měla kola převážet někam dál.

lany2
Kecalka 154 příspěvků 23.04.19 09:40

@modravlocka naprosty souhlas. Pripadavam se. Jedine thule, o jine znacce bych ani neuvazovala. :palec: Taky jsme ted resili, nakonec koupily novy. Ale bazaroveho bych se nebala. Tato investice se vyplati, drzak opravdu vydrzi, zpracovani je kvalitni. A ver ze opravdu nechces aby ti treba na dalnici z drzaku kola odpadly, nechci ani domyslet co by to mohlo zpusobit za pruser ;) pokud na takovou investici nemate, vozila bych kola v kufru.

zuzka28
Kecalka 173 příspěvků 24.04.19 11:06

@smutny klaun2 mám VW Touran, ta staršia verzia (prvá). Tento som už videla na tejto webke, aj som si niekde čítala recenzie. Neboli uplne najlepšie, ale ani najhoršie. Ja chcem prevážať len naše dve kola (ide to tam v pohode aj na dámske a detské?) len krátke trasy (20 km x 2 samozrejme) a občas 120 km po dálnici, snad to zvládne :)
@Janee19 tento vyzerá velmi dobre, ale fuha - ta cena :? normálne to jako neni moc, ale ja som s dcerkou sama a teda hledím na každú korunu, chápeš… na naše to vyjde cca 103 eur. Z Prahy nejsem, bývam na J. Moravě. Ale moc díky, keby tam mal uplne náhodou nekdo cestu, možem sa ozvat? :mavam:
@modravlocka O tejto značke som už počula od zákazníka (benzínka) a velmi si ho chválil. Je to ale velmi drahé, ja potrebujem len na občasný prevoz a navíc som sl. maminka, jak už píšem vyššie, takže žiadna sláva :D dívala som sa aj na bazarové, no zatial som nič také vhodné nenašla. Jako na kufor a ne na gulu, nech nemusím vybavovat novú SPZ
@lany2 sice mám Tourana, ale mám co delat len ked chcem do kufru naložit kolo malej :?

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 24.04.19 12:00

@zuzka28 V případě nosiče na kouli nepotřebuješ tu SPZ nutně novou, je možné ji z auta přehodit na tu chvíli na nosič. Pokud je to teda ten jediný důvod, proč nechceš nosič za kouli. :-)

lany2
Kecalka 154 příspěvků 24.04.19 14:15

Neni to moc pohodlny. Znam to. Navic se vetsinou musi sundavat predni kolo aby ti to veslo. Ale radej bych to vozila v kufru nez na nosici za 1500, sama rikas ze s tim pojedes obcas po dalnici. Fakt bych mela strach. :think: nejde jen o to ze ti kolo spadne z drzaku, ale ze to muze prizabit nekoho v aute za tebou.

Váš příspěvek
Reklama