Reklama

Nosifol Forte vs. Fertiprona?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MashaV
Kecalka 105 příspěvků 09.01.17 13:18
Nosifol Forte VS. Fertiprona?

Holky prosím vaše zkušenosti s Nosifolem a Fertipronou?
Myslím hlavně v souvislosti s otehotnenim.
Vim že hlavní rozdíl je v ceně, ale o tu mi až tak nejde. Spíš o to po jak dlouhé době toho či onoho se vám podařilo otěhotnět? Jestli vám to vůbec pomohlo a tak…
Snad mi rozumíte :D
Moc děkuju

Přečtěte si článek: Jaké doplňky stravy na brzké otěhotnění?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 09.01.17 13:42

@MashaV Ahoj, já jsem brala Nosifol forte, 2 sáčky denně, začala jsem začátkem snažení o mimi, na začátku října, a už mám čerstvě pozitivní těhu test :) Ale brala jsem k tomu ještě Gynex, 3× denně 6kapek, a mužovi jsem koupila Folandrol a ten Gynex bral taky. Nechtěla jsem nic nechat náhodě a spíš to jen podpořit ;)

MashaV
Kecalka 105 příspěvků 09.01.17 13:48

Moc děkuju za zkušenost. o těch kapkách slyším poprvé. Moc gratuluju k testiku. a přeji jen štěstí ;). my už se snažíme s manželem přes trictvrte roku a nějak se nedaří, tak zjišťuji moznosti

FenekUsaty
Závislačka 4020 příspěvků 2 inzeráty 09.01.17 14:12

Ja podobne jako @Marky88, jen jsem brala Fertipronu a Gynex a manzel taky Folandrol. Otehotnela jsem hnde dalsi cyklus po nasazeni tehle veci, ale nejvic to prikladam k dobru Gynexu :)

MashaV
Kecalka 105 příspěvků 09.01.17 14:17

Moc děkuju. o gynexu jsem do teď neslyšela. teď jsem něco načetla. tak asi vyzkouším i ten ;)

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 09.01.17 14:20

Gynex je fakt super, já před lety jen s ním otěhotněla hned další měsíc :) Teď jsem měla problém, že nebyla ovulace, ale díky nosifolu a gynexu naskočila za ty dva měsíce ;-)

Malto
Kecalka 461 příspěvků 09.01.17 16:37

Tak já zase spíš věřím Nosifolu či Inofolicu, Gynex až na druhém místě. Ale chápu, taky bych zkoušela vše.

MashaV
Kecalka 105 příspěvků 10.01.17 06:20

Super, děkuju za zkušenosti a názory.
Nosifol mám v plánu určitě. a o gynexu k tomu přemýšlím.
Holky co jste ho používali… píšou že pomáhá k psychické pohodě a vyrovnane myslí… pocitovali jste to? nějakou změnu? :D

Mpmarley
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 09.02.17 18:28

Beru NosiFol třetí měsíc a změny v psychice nějak nepociťuji :D ale měla jsem cysty a byla bez ovulace a poprvé byly na ovu testu jasné || takže za mě super a nezdá se mi to nějak předražené, dá se koupit za 400 balení na měsíc, to je nic v porovnání s tím, co vyhodíte např za těhu testy, kdo je nedockavý :D

MashaV
Kecalka 105 příspěvků 09.02.17 18:48

To se tou psychikou bylo myšlené na kapky Gynex co tady holky doporučujou :) píšou to totiž v příbalovem letáku, tak mě zajímali osobní zkušenosti ;)..
Jinak děkuju za zkušenost. Já právě berudruhy měsíc teď Fertipronu. Ovulacni testy mi teda vycházejí ukázkové, ale mimo pořád nikde, tak to zkoušíme s mužem aspoň nějak podpořit ;)
A s cenou to máš pravdu. Jsem jedna z těch, takže peníze za ovu a tehu testy za měsíc = cena vitamínů :zed: :lol:

Mpmarley
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 09.02.17 19:53

@MashaV myslim, že nás je víc :D

Mpmarley
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 16.02.17 08:45

Tak třetí měsíc nosifolu a jsem v tom, dneska jasné // :lol:

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9451 příspěvků 16.02.17 08:52

Já myslím že je jedno jestli nosifol nebo Fertiprona, to hlavní působící na vaječníky je tam inositol, tak záleží kolik ho tam za tu cenu je a pak ještě upravená listovka. Na mě nepůsobí snad nic :D už se mi nechce utrácet, ale asi zkusím ještě ten gynex.

MashaV
Kecalka 105 příspěvků 16.02.17 15:17

@Mpmarley je tak to je super.moc gratuluju! :palec:

MashaV
Kecalka 105 příspěvků 16.02.17 15:22

@Hanka_S_V no má to být vlastně to same…Nad tím gynexem taky pořád uvazuju, jestli za něj „utrácet“ rok si že přeci jen necelé dva měsíce zas není tolik na závěr že samotná Fertiprona nestačí :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama