Nosifol - zkušenosti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2786
28.11.12 16:43

Jeee holky to se tak krasne cte :srdce: moc vam gratuluji k miminkam, snad i nam se brzo zadari :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.12 09:33

Máte některá zkušenosti, že by vám Nosifol hodně zkrátil cyklus? Asi rok jsem měla pravidelně 31 nebo 33 dní a najednou 24 8o
Brala jsem ho asi měsíc a u toho piju i kontryhel. A je mi to divné, protože většinou se mi cyklus natahoval až ke 40 dnům než zkracoval, pod 30 snad nikdy.
Teď nevím jestli pokračovat v braní, dělaly se mi i hrozné boláky na obličeji. Myslíte že má význam ho brát třeba ob den?
K.

• Citovat
  • Nahlásit
103
30.11.12 13:15

Ahoj holky, připojuji i svou krátkou zkušenost s Nosifolem. Beru ho necelé 3 týdny a asi po týdnu se mi hrozně zhoršila pleť - mám taky takové boláky (brada, čelo, u nosu) - vypadám hrozně. Do toho mi začaly i praskat koutky, takže se cítím spíš hůř než líp. O neděle do úterý tento týden mě navíc hrozně píchalo v břiše - ale spíš tak jakoby uvnitř - v děloze nebo vaječnících, já to nepoznám. Bála jsem se, jestli to není zánět, ale přestalo to. Ovulace to být nemohla - byla jsem na folikulometrii před týdnem a doktorka mi říkala, že tento cyklus bude opět anovulační, že jsou folikuly moc malé a už nedorostou. U mě bohužel klasika :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
30.11.12 13:30

Ahojky též se připojuji se svou zkušeností s Nosifolem. Začínám brát 3balení a žádné negativní výsledky na sobě nepozoruji a dokonce v minulém cyklu proběhla ovulace a věřím že nakonec přinese i //.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
makami07
30.11.12 14:36

Aj ja mam dobre skusenosti s uživanim Nosifolu. Žiadne nežiaduce učinky ako tu niektore pišu. Beriem ho už druhe balenie a znašam ho dobre. Momentalne mam po ovulacii takže si ešte trochu počkam na vysledok či mi zabral.No velke šance mu nedavam. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
15866
30.11.12 16:34

Ahoj holky, tak mě se dneska rozjela ms a doufám, že s sebou veme i tu potvoru cystu :cert: Teď budu zobat Prednison a HA a od příští ms snad stimulka :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
30.11.12 17:03

Ahojky, chtěla bych se zeptat. Mě doporučila doktorka taky, abych začala brát nosifol, ale řekla mi taky, že je důlěžitý, abych nebyla těhotná, během toho, co ho budu brýt. Máte s tim taky někdo zkušenosti? a je tady někdo, kdo už díky nosifolu otěhotněl? a po jaké době asi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2786
30.11.12 17:04

@Ssmajlik tak to slysim poprve, me doktor nic takoveho nerikal :think: vzdyt nikdo nepozna hned ze otehotnel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
30.11.12 17:09

Mno to je pravda, ale řekla mi, že mám počkat, až dostanu MS, abych si byla jistá, že těhotná nejsem a případně si udělala test, ale vzhledem k tomu, že sem se léčila na endometriózu, tak zatim ani MS nemám, tak bych musela čekat dlouho, než to dostanu. Navíc ohledně mojí doktorky mám dost pochybnosti, tak sem se jen chtěla ujistit, že se tohle dozvěděl i někdo jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2786
30.11.12 18:06

@Ssmajlik no me teda nic takoveho muj doktor nerikal :nevim: ten muj mi zas na papirek napsal i spatny nazev :mrgreen: ja si myslim, ze je to novinka, tak ze doktori dostali nabidku to vsude doporucovat, tak to doporucuji, ale sami o tom moc nevedi :nevim: no zkusit se ma vsechno, tak uvidime :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11739
1.12.12 15:50

@Ssmajlik vždyť jsou to jen vitamíny, jak to může uškodit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
1.12.12 21:58

@Ssmajlik Ahoj. Já jdu na umělé a napsali mi je v CARu a, že je mám brát i po, že to jsou vitamíny :-). a myslim si, že to je rozumný, nemůžeš hned poznat, že jsi těhu. :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
2.12.12 10:50

Zdravím, beru Nosifol již přes měsíc, výsledky nejsou žádné, mám jen pocit, že mi jde váha pěkně nahoru, máte někdo zkušenosti se zvýšením hmotnosti po tomto preparátu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.12 16:55

Ahoj holky, zatím anonymně- nechci to ještě nijak roztrubovat dokud si nebudu 100%jistá.
Ale hned 1. měsíc užívání nosifolu a mám po 7 měsících snažení // :srdce: Ještě jsem používala nově tento cyklus pree-seed gel. nevím, jetsi mi pomohlo to, nebo ono…ale ěvřím, že díky jednomu z těchto přípravků tam to těhu je :-)
Ale chci dodat že s ovulací problém nemám -pravidelně každý měsíc, a už jsem jednou přirozeně po půl roce otěhotněla… Tak možná náhoda, ale každopádně vám chci dodat naději, že to opravdu pomáhá ( i kdyby to bylo jen jako placebo, tak to zabralo, přece jen je to směs vitamínů, tak to uškodit nemůže )

• Citovat
  • Nahlásit
4273
2.12.12 17:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zatím anonymně- nechci to ještě nijak roztrubovat dokud si nebudu 100%jistá.
Ale hned 1. měsíc užívání nosifolu a mám po 7 měsících snažení // :srdce: Ještě jsem používala nově tento cyklus pree-seed gel. nevím, jetsi mi pomohlo to, nebo ono…ale ěvřím, že díky jednomu z těchto přípravků tam to těhu je :-)
Ale chci dodat že s ovulací problém nemám -pravidelně každý měsíc, a už jsem jednou přirozeně po půl roce otěhotněla… Tak možná náhoda, ale každopádně vám chci dodat naději, že to opravdu pomáhá ( i kdyby to bylo jen jako placebo, tak to zabralo, přece jen je to směs vitamínů, tak to uškodit nemůže )

Tak to moooc gratuluji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat