NOSIT ZENU NA RAMENOU

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klik22
Nováček 9 příspěvků 08.09.18 13:25
NOSIT ZENU NA RAMENOU

Dobry den damy, zajimal by me vas nazor - zdalo by se vam " uchylne" nebo " divne " kdyby vam partner rekl, ze by vas rad nosil na ramenou? Nemam na mysli uprostred mesta, nebo v nakupnim centru…nekde v prirode nebo tak. Me se to moc libi, pripada mi to romanticke a delam to moc rad, ale potkal jsem se uz s reakcemi, ze je to divne, nebo az uchylne…

Par krat jsem to nabidl par holkam, ale pak jsem s tim radeji prestal…prej uchylny…

Musim ale rict, ze tech par holek co se mi posadilo na ramena mi pak rekli ze to bylo moc fajn, i kdyz prvni reakce - to je divnyyy…

Mate nejake zkusenosti? Libilo by se?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 12158 příspěvků 08.09.18 13:27
@klik22 píše:
Dobry den damy, zajimal by me vas nazor - zdalo by se vam " uchylne" nebo " divne " kdyby vam partner rekl, ze by vas rad nosil na ramenou? Nemam na mysli uprostred mesta, nebo v nakupnim centru…nekde v prirode nebo tak. Me se to moc libi, pripada mi to romanticke a delam to moc rad, ale potkal jsem se uz s reakcemi, ze je to divne, nebo az uchylne…

Par krat jsem to nabidl par holkam, ale pak jsem s tim radeji prestal…prej uchylny…

Musim ale rict, ze tech par holek co se mi posadilo na ramena mi pak rekli ze to bylo moc fajn, i kdyz prvni reakce - to je divnyyy…

Mate nejake zkusenosti? Libilo by se?

Romantičtější je v náruči. Viděl jsi Byl jednou jedne král, jak nese Ráž Dvorskou přes močál? ;)

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 08.09.18 13:28

No, když to takhle slyším, tak to zní popravdě trochu divně. Na ramenou spíš nosím dítě. Ne velkou dospělou partnerku.

V náručí to je jiná kategorie, tam mi to zní právě romanticky.

Levandulina
Kelišová 5732 příspěvků 18 inzerátů 08.09.18 13:29

Na ramenou to musí být nepohodlné, ne? Bála bych se, že spadnu :mrgreen: Moc by mě ale taková nabídka nenadchla. …

hehehe
Extra třída :D 11556 příspěvků 08.09.18 13:37

@klik22
Mě to přijde legrační :palec:

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 08.09.18 13:41
@Levandulina píše:
Na ramenou to musí být nepohodlné, ne? Bála bych se, že spadnu :mrgreen: Moc by mě ale taková nabídka nenadchla. …

Hlavně spíš z druhé strany si neumím představit tahat holku na zádech :mrgreen:. Už i tak je těžké balancovat s malým dítětem, tak žena co má pravděpodobně aspoň přes 50-60 kg, to musí být záhul po chvíli na krk.
Každopádně znáš to, chytně tě za packy a tím tě balancuje :mrgreen:.

rokris
Kelišová 6473 příspěvků 08.09.18 13:46
@Russet píše:
Romantičtější je v náruči. Viděl jsi Byl jednou jedne král, jak nese Ráž Dvorskou přes močál? ;)

To je nesmrtelné. :srdce:

klik22
Nováček 9 příspěvků 08.09.18 13:48

JO HOLKY, samozrejme ja vim co kazdou z vas napadne - ze vazite " tonu" a ze urcite se pod vami zlozim .-) Ono to ale neni tak vazne jak to vypada…I pro me, pro cloveka co vazi 75 kg a nikdy nebyl v posilce neni problem nest na krku zenskou 50-60 kg par minut. Kdyz se nohama zaseknete o moje zada a ja vas jeste drzim za nohy nemuzete spadnout.-) Ale jo, je to o duvere v partnera, ze vas skutecne unese- prvni minuta bude asi - jeeeee aaaaa bojiiim, ale kdyz po minute nebo dvou zjistite ze vas partner v pohode nese, muze to najednout bit celkem fajn relax pro vas.-)Hodne to ale zavisi od " kone" jak vas nese.

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 08.09.18 13:53

Já nemám ráda ani nošení v náručí. Natož na ramenou.

Russet
Extra třída :D 12158 příspěvků 08.09.18 13:54
@Levandulina píše:
Na ramenou to musí být nepohodlné, ne? Bála bych se, že spadnu :mrgreen: Moc by mě ale taková nabídka nenadchla. …

Leda ve vodě. Taková ta přetlačovaná. Pro puberťáky dobrý.

Russet
Extra třída :D 12158 příspěvků 08.09.18 13:55
@klik22 píše:
JO HOLKY, samozrejme ja vim co kazdou z vas napadne - ze vazite " tonu" a ze urcite se pod vami zlozim .-) Ono to ale neni tak vazne jak to vypada…I pro me, pro cloveka co vazi 75 kg a nikdy nebyl v posilce neni problem nest na krku zenskou 50-60 kg par minut. Kdyz se nohama zaseknete o moje zada a ja vas jeste drzim za nohy nemuzete spadnout.-) Ale jo, je to o duvere v partnera, ze vas skutecne unese- prvni minuta bude asi - jeeeee aaaaa bojiiim, ale kdyz po minute nebo dvou zjistite ze vas partner v pohode nese, muze to najednout bit celkem fajn relax pro vas.-)Hodne to ale zavisi od " kone" jak vas nese.

Ne, fakt ne. Dítě na krku OK, ale žena patří do náruče! ;)

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 08.09.18 14:05
@klik22 píše:
JO HOLKY, samozrejme ja vim co kazdou z vas napadne - ze vazite " tonu" a ze urcite se pod vami zlozim .-) Ono to ale neni tak vazne jak to vypada…I pro me, pro cloveka co vazi 75 kg a nikdy nebyl v posilce neni problem nest na krku zenskou 50-60 kg par minut. Kdyz se nohama zaseknete o moje zada a ja vas jeste drzim za nohy nemuzete spadnout.-) Ale jo, je to o duvere v partnera, ze vas skutecne unese- prvni minuta bude asi - jeeeee aaaaa bojiiim, ale kdyz po minute nebo dvou zjistite ze vas partner v pohode nese, muze to najednout bit celkem fajn relax pro vas.-)Hodne to ale zavisi od " kone" jak vas nese.

Radši bych to nenabízel, i když to pro tebe může být lákavá představa :)

AnnaNuvoletta07
Kecalka 436 příspěvků 08.09.18 14:17

Tahá mě tak přítel běžně když třeba potřebuju umýt skříňky tam, kam nedosáhnu nebo okna. :) Klidně bych se tak nechala nosit i venku ale jelikož je mezi námi cca 10kg rozdíl, tak bych nerada měla měsíc lazara doma; by taky mohl skončit na zádech on mě. :) Takže divný mi to nepřijde, proč ne. :nevim:

Russet
Extra třída :D 12158 příspěvků 08.09.18 14:19

Nosím syna za krkem občas. Má cca 16 kilo. Nedovedu si představit nést půl metráku :nevim: Vlez někomu za krk a užij si pár minut relaxu. Myslím, že tě to přejde.

_0812_
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 08.09.18 14:23

Mě často nosil manžel na zádech, domů, do schodů, po bytě… Akorát teď už to pár let nedělá… přestala jsem chlastat :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >