Nosíte pořád intimky?

Napsat příspěvek
12197
22.11.15 12:33

Tak intimky používám jen když jdu ven. Doma se prostě převlíknu když je to potřeba. Trpím hodně na kvasinky, takže prostě musím být v suchu a když jsem někde venku, tak je jednodušší být v kabelce slipovky, než hromadu kalhotek. Zatím kupuju Jess v DM, ale uvažuju o pořízení těch látkových, ale nevím kolik zaberou místa, abych pak stejně zas nekopovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 13:27

Používám denně. Někdy asi zbytečně, ale nemám moc chuť kontrolovat, kdy mám ovu výtok a kdy je to v pohodě. Buď mám dojezd menzes, nebo špinění před menzes, nebo ovu výtok. Vyloženě suchých dní mám minimum. A nedovedu si představit, že bych se třeba v práci sprchovala, není kde. A nemít intimku, tak mi nasáknout kalhotky a pak mi od toho smrdí i kalhoty. A prát denně kalhoty se mi fakt nechce. Dělám to tak roky. Kupuji si ty nejlevněší Tesco za 17 Kč jich tam je asi 50(?).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13719
22.11.15 13:29

Ano nosím denně. Používám Discreet, jiné mi nevydrží na kalhotkách ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
22.11.15 13:34

Nepoužívám..nesnáším vložky a i intimka ( si připadám jak kdybych nosila pleny jak děcko zase )..ovu výtok nemám a nikdy jsem bohužel ani neměla ( nebo bohudík )..když je potřeba vyměním kalhotky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.15 13:35

Myslíte, že je normální, pokud zatlačím, že teče z pochvy takový bílý výtok? Jinak se mi to neděje, pouze pokud zatlačím, dostala jsem kvůli tomu už jednou antibiotika, ale od té doby se nic nezměnilo. Máte to taky? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
2132
22.11.15 13:42

Já nosím intimky taky denně. Používám Softino z Lidlu a vyhovují :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
22.11.15 17:39
@Gina108 píše:
No taky se omlouvám ze nechutnosti, ale když nosíte furt ty normální intimky, to jí pak nemáte zapařenou? :oops: :mrgreen: Mně to teda vadilo hrozně, takže když už potřebuju intimku, tak jedině látkovou.

me teda spíš vadí prostě papír mezi nohama..to už ta látková nemusí být špatná protože asi fakt nejde poznat..ale normální vložka se pozná vzdycky a to je děs..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
22.11.15 18:36

@ProfZav Ne, neprosákne. Dělají se dokonce i menstruační vložky z látky (měly by být na té samé stránce), které nepropustí ani krev. Já jsem s těmi intimkami velmi spokojená, protože je to prodyšné, povrch je takový měkký a jemný a nic nezapáchá, to je to hlavní. Když jsem používala obyčejné intimky, tak mi to prostě smrdělo a přišla jsem si zapařená, i když jsem si je samozřejmě měnila a normálně dodržovala hygienu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.17 23:01

Oživuji znovu diskuzi.

Mám dlouhodobě problém, že mám pořád zašpiněné kalhotky. během dne tak vyměním minimálně dvakrát spodní prádlo. kalhotky normálně vyperu na, ale zjišťuji, že spoustu spodního prádla už mám tak na vyhození a 75% mých zásob je nevzhledných, takže kdyby se mi něco stalo a musela bych do nemocnice a slíkli by mě, tak bych se styděla za stav kalhotek :oops:
Tak mám v plánu nakoupit si nové spodní prádlo a ty staré vyhodit. A aby mi to vydrželo a nemusela se za sebe stydět, chci nosit intimky. Dříve jsem je nosila, ale asi jsem měla nějaké blbé značky, protože mi nedržely na svém místě a stejně jsem měla spodní prádlo zašpiněné, protože intimka cestovala :roll:

Ráda nosím kalhotky typu tanga. Nemyslím žádné rektální nitě, ale bytelná obyčejná tanga. Klasické kalhotky mi totiž stejně cestujou do půlek a stejně jsou často vidět pod prádlem.

Kdesi jsem tu četla o látkových intimkách, ale to bych mohla rovnou nosit kalhotky bez ničeho a prát je jako doposud. A taky už se nechci dívat na zašpiněné prádlo od sebe :roll:

Od posledního příspěvku zde uplynuly dva roky a mezi tím se mohl trh s intimkami rozrůst.

Máte tedy někdo doporučení na konkrétní značku intimek vhodné nejlépe jak do klasických kalhotek, tak hlavně do tang (preferuju tanga) a hlavně na ty intimky, co skutečně na prádle drží?
Popřípadě nějaké tipy, triky, co já vím. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.7.17 23:05

Vyhovují mi Discreet intimky, ale na tanga nevím zda půjdou :think:
Prosím o zachování anonymu, nemusí o mě každý vědět vše :D

• Nahlásit
  • Citovat
18.7.17 00:22

Já jsem si pořídila ty látkové a je to paráda, moc mi vyhovují. Přijde mi to tedy jiné, než nosit kalhotky bez ničeho - když je špinavá, tak ji dám do prádla a vezmu novou, to je přeci nastejno, jako s klasickou jednorázovou, akorát tu házíš místo toho do koše.
Klasické mi moc nevyhovovaly, jednak mi vadila parfemace (a připadalo mi, že jsou ovoněné i ty, na kterých nepsali, že by měly být) a přišlo mi, že mi to nedělá zdravotně dobře. Dále mi připadalo, že se v nich více potím a pařím, s látkovými je to stejný pocit, jako normálně s kalhotkami.
Zapínají se takovými patentky kolem spodku kalhotek a drží dobře oproti klasickým, které se mi různě odlepovaly, ale tanga nenosím, tak to nevím, jak to bude fungovat tam (ale předpokládám, že ta provázková část je jen vzadu, ne dole, že? :think: V tom případě si myslím, že by to mohlo být v pohodě).

Koupila jsem je na Fleru a peru je na 60°C.

Anonym u mě netřeba. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.17 00:24

Jo, a to prádlo pak budeš mít čisté a bude stačit ho prát i třeba na 40°C a nezničí se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
cekameemilku
18.7.17 12:37

Intimky jsem používala denně když jsem byla ještě na gymplu na tři měsíce na výměnném pobytu kde mě dokonce „náhradní maminka“ ne zcela čisté kalhotky seřvala. Takže tam jsem celé ty tři měsíce intimky nosila, ale nebylo mi to příjemné. Moje mamka to má stejně, také si radši kalhotky případně dvakrát převlékne za den než aby nosila intimku. A teď si už peru sama… Chápu používání intimek, nepřijde mi to nelogické, ale mně to nevyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.7.17 12:43

Zkus intimky carefree používám ty large a jsou fajn neodlepují se

• Nahlásit
  • Citovat
1106
19.7.17 20:33
@Malaga píše:
Můžu se zeptat, které kalhotky vydrží vyvářku? Děkuju M.

Tato otázka mě pobvila :-D Ale můžu odpovědět. Já kupuju gaťky v tescu (balík po 5ks tuším) a vyvářku zvládají. Ale nevyvařuju pořád. Běžně peru na 60

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama