Nosíte už zimní bundu nebo ještě ne?

355
30.10.19 09:24

Nosíte už zimní bundu nebo ještě ne?

Ahoj holky…u nás jsou v Ostravě 3 stupně, odpo má být kolem 6ti..přemýšlím jestli už vytáhnout zimní bundu. Chodíte ještě v nějaké bundě na podzim nebo už začínáte nosit zimní bundu? Odpoledne jdu ven tak ať nevypadam jak blbec v zimní a kolem mě všichni v tenkých bundach :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3330
30.10.19 09:26

@Deňa1995 A když budou mít všichni tričko s krátkým, tak ty si ho vezmeš taky, abys nevypadal divně? Nosím prosivanou lehčí bundu z lidlu, syn už má zimní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19498

My ne, nosime softshellove a pod nimi mikinu a da se to. Kolem sebe jsem zatim nikoho v zimni nevidela, max v te prosivane prechodove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30947

Ne. Zatím jsem skoro nenosila ani podzimní. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25638
30.10.19 09:30

Ne, protože ještě taková zima nebyla. Dneska je zima a pokud máš pocit, že ti zima bude tak si ji klidně vem :nevim: co mají ostatní je jedno, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9181
30.10.19 09:31

Když bude v září 1 stupeň, tak si obleču zimní bundu. Je mi putna v čem chodí ostatní. Řídím se tím kolik je stupňů a né tím co nosí ostatní nebo co je zrovna za měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17157

No vezmu si nějakou slabší zimní bundu, v čem chodí ty okolo je mi jedno, protože já jsem zmrzlík a už mi bude fakt zima :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52423

Já nevím, osobně se oblékám dle toho, abych já se cítila dobře, než dle toho, jak choděj lidi kolem. Běžně potkávám mimina v zimních kombinézách v tlustým fusaku, ale takhle já dítě neoblíkala, ani když bylo deset pod nulou, takže se řídím svým rozumem a svým pocitem.
Jinak k dotazu - pokud vodím do školy v sedm ráno, klidně bych zimní bundu vytáhla. Ale vzhledem k tmu, že nosím na břiše dítě v šátku, které pěkně hřeje, doteď jsem si vystačila se softshellkou, max. mikinu k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1652
30.10.19 09:33

Bydlím cca 70 km od Ostravy a včera už jsem měla lehkou tenkou zimní delší bundu a zimní boty a nevidím na tom nic divného.. :think:
Venku pár stupňů nad nulou a za dveřmi listopad, takže už je potřeba se oblékat tepleji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19394
30.10.19 09:35

Ne, ja sama jeste zimni obleceni nemam. Protoze sednu do auta a pred budovou z nej vylezu. Ale deti jiz zimni bundy maji, zvlast zitra do skolky. Ony se pri tech prochazkach tak plouzi, ze ja bych umrzla. K tomu ten vitr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6008
30.10.19 09:36

Deti chodi v prechodnych bundach.
Ja do ted chodila v mikine, dneska jsem si na mikinu dala vestu. Ale ja nosim zimni bundu kdyz je vic nez -5 coz je v Praze malokdy.
Nosim takovou tu prosivanou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11708
30.10.19 09:37

Já vytáhla včera ppdzimbi/zimní kabát. Teplota spadla o 15 stupňů. Ráno mrzne, lehce. Je mi akorát. O víkendu ještě s dětmi v mikinach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
30.10.19 09:38

Já, ač jsem zmrzlá, ještě zimní věci nenosím. Děti taky ne, tem teď akorát vytáhnu softshelove kalhoty. Pokud mám dítě v nositku, mám jen mikinu a vestu, pokud je dítě v kocare, oblékam se podle toho, co hodlám dělat. Kdyz budu sedet na hristi, tu zimni si uz asi dam. Ale treba vcera jsme byli na bruslích a to mi bohate stačila tenká mikina a na to softshelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
30.10.19 09:39

Ne, zimní nenosíme. Děti chodí v softshellu, já v prošívané bundě jen na triko, ven na hřiště taky v softshellce a včera mi bylo takové teplo, že jsem se rozepínala. Ovšem řídím se sebou, svými dětmi, pocity. Pokud je nám teplo, nebudu nás navlékat do zimního. A zase naopak. Pokud je Ti zima, vezmi si zimní bundu. Kolem sebe už vídám v zimním od bot až po čepice děcka naprosto běžně. My se spíš oblékáme méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
30.10.19 09:39

Nosím, už dávno :D chodím do práce na 6, to se mi ráno hodí (pěkně odpoledne na cestě domů poznám, kdo kdy vyšel z baráku :D). Když bylo teplo, měla jsem pod tím jenom tričko, teď už vrstvím. Odpoledne se psem, když svítí sluníčko, zvládám podzimní bundu. Ale radši budu oblečená víc, než míň, hlavně potřebuju šálu, do které se zavrtám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat