Nosítka a šátky od narození

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
229
19.11.21 11:34

Nosítka a šátky od narození

Maminky, prosím, poradíte tipy na dětská nosítka a šátky, co jsou vhodné od narození? Ocením, když to bude česká značka. Cenově cca do 3.000? Moc děkuju předem. :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21781
19.11.21 11:43

Buď klasicky šátek (doporučila bych ale nějaký kurz na vázání novorozenců), nebo my měli manducu. Ta je prostě pecková, nedám na ní dopustit. Dávala jsem tam teda dítě až tak v 6 týdnech, dokud nedrželo hlavičku tak jsem měla trochu obavy, aby se mi na prsou nepřidusilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
19.11.21 11:46

Já měla polovázací love&carry. Na šátek jsem si s novorozencem neroufala, i když si myslím, že šátek je nejlepší. Případně Monilu Uni start se dá sehnat bazarové do 3000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9298
19.11.21 11:51

Na miminko jsem měla Fidellu polovázací, cca od půl roku Be Lenka a Andala. Mám radši měkká šátková nosítka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54800
19.11.21 12:00

Z šátků bych koukala po něčem tenčím, s nižší gramáží, obyč bavlnou nic nezkazíš, je snadno udržovatelná, kdybys chytla blicí dítě. A doporučuju z druh duky, jednak kvůli ceně, druhak bude měkčí a zanošenější. Délkově na ten nejčastější úvaz dle tvé konfekční velikosti, taková ta nejčastější 38-42 je ideál šátek velikosti 6 (4,6 metru).

Z nosítek, pokud chceš opravdu na novorozence, koukala bych po šátkových novorozeneckých 0+, dneska už je dělá hromada značek. A vřele doporučuji zkusit, ne každému sedne všecko.
Nebo je pak varianta ty první týdny-měsíce nosit v šátku a když dítko povyroste, přejít na nějaké běžně velké rostoucí nosítko.
Ona je celkem mylná představa, že do šátku je to půlhodinové motání, kdežto nosítko je cvak-cvak a jdeš. Jednak u šátku získáš rychle správný grif, druhak ho uvázat a umístit do něj dítko správně je tak nějak instinktivnější než pro nezkušeného nosítko správně nastavit a mimčo do něj umístit, abys dosáhla stejně správné poohy a pohodlí pro tebe i dítě.
Píšu z pozice někoho, kdo intenzivně nosí v obém a vyzkoušel toho mraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2547
19.11.21 13:11

Spravne nastavit nositko pro novose je mnohem tezsi, nez umotat satek.
Pro novose je vhodny nejaky elasticky satek a tri vrstvy.
Nejlepe poradi @debra.morgan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat