Nosítka pro velké batole - Tula nebo Beco

206
28.5.16 15:15

Nosítka pro velké batole - Tula nebo Beco

Ahoj,

jaké byste doporučili nosítko pro skoro dvouleté batole? Máme Manducu, ale ta už je zoufale malá. Chodíme často na dlouhé výlety, nosítko se nám bude určitě hodit. Můj favorit je Beco, protože je do 27kg, takže bysme občas mohli poponést i ctyrletou. Zkoušela jsem si ho v obchodě a sedí hezky.. Našla jsem ale i nosítko Tula, taky vypadá dobře, tak nevím :nevim:

Nebo byste doporučili úplně jiné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1838
28.5.16 15:43

Máme Scaldino a jsme spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
28.5.16 15:54

@Adelka951 A od kdy ho mate? Píšou, ze je až od 3 roku, ale je fakt ze máme velký dítě :) A ještě jestli se mužů zeptat jak dlouho jste na nej čekali? Mám takovém matnej pocit, ze nemívají skladem, ale sijou. Ale mozna si to s něčím pletu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2744
28.5.16 16:03

S tak velkým dítkem bych šla do krosny- je to větší komfort pro dítko i pro rodiče. včera jsem viděla naživo tulu s cca 17 měs dítkem, přišlo mi to stejné jako manduca co měli předtím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
28.5.16 16:10

@smudlinky No jo, ale já to hodně využívám i po meste. Do obchodu, do banky a tak. A to mi krosna přijde taková robusni. A taky se mi líbí, ze je nosítko skladne. Ale mas pravdu, ještě to zvazim. A ta Tula ti přišla malá, jo? Jenom u nozicek nebo celkově?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1838
28.5.16 16:24
@MalinaQ píše:
@Adelka951 A od kdy ho mate? Píšou, ze je až od 3 roku, ale je fakt ze máme velký dítě :) A ještě jestli se mužů zeptat jak dlouho jste na nej čekali? Mám takovém matnej pocit, ze nemívají skladem, ale sijou. Ale mozna si to s něčím pletu.

Používám od roku. Já jsem před 3 lety kupovala skladové. Sestra objednávala letos a čekala cca 2 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
28.5.16 16:32
@smudlinky píše:
S tak velkým dítkem bych šla do krosny- je to větší komfort pro dítko i pro rodiče. včera jsem viděla naživo tulu s cca 17 měs dítkem, přišlo mi to stejné jako manduca co měli předtím

krosna a komfort, pohodlí? 8o dítě tam polovisí, polostojí, a je desítky centimetrů od zad, takže hrozně táhne dolů, a šíleně mění těžiště, navíc samotná krosna váží několik kilo, narozdíl od nosítka…radu, který nosítko nemám, ale krosnu určitě ne :)
jinak ty nosítka, co jsou tady vypsaný, i to scaldino, ony jsou dobrý všechny, akorát každýmu rodiči může sednout něco jinýho..pokud vám sedne beco, tak do něj jděte, špatný není ani jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
28.5.16 17:44

Já měla beco…už jsem ho prodala, koupila jsem ho pro malého, ale někdy v tom nosila i čtyřletou. Byla jsem sním naprosto spokojená a šla bych do něj znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13305
28.5.16 18:36

Dobrý den,

nezapomeňte se podívat na nabídku nosítek v našem Bazaru. Skvěle slouží i pro porovnání :kytka:

Přeji pěkný víkend,

admin Josefina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
810
28.5.16 19:15

Taky máme Beco, syn má 3 roky a v pohodě, neměnila bych ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
1.6.16 16:30

Chtěla jsem moc poděkovat za rady. Vzala jsem nakonec to Beco a jsem nadšená. Měla jsem ho teda zatím jenom dvakrát na kratší trasu, ale myslím, ze pro oba je to opravdu o hodně větší pohodlí. Dceru jsem zkoušela jenom chvilku doma a taky dobrý. Ma 16kg, takže nějakou dlouhou trasu ji samozřejmě neponesu, ale na chvilku, když už ji budou bolet nožky je to v pohodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
15.6.16 19:48
@MalinaQ píše:
Chtěla jsem moc poděkovat za rady. Vzala jsem nakonec to Beco a jsem nadšená. Měla jsem ho teda zatím jenom dvakrát na kratší trasu, ale myslím, ze pro oba je to opravdu o hodně větší pohodlí. Dceru jsem zkoušela jenom chvilku doma a taky dobrý. Ma 16kg, takže nějakou dlouhou trasu ji samozřejmě neponesu, ale na chvilku, když už ji budou bolet nožky je to v pohodě :palec:

Mohla bych se zeptat, ktere nosítko Beco jste koupila? Ja mam 8-měsíční miminko a zkusila jsem Beco Gemini a malému se moc líbilo, ja jsem taky byla nadšena, jen se bojím, ze dlouho nevydrží… Mela jsem ho nastavené na širší zapnutí u nozicek uz ted. Taky jsem zkusila Kibi a az tak moc mne nenadchlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
24.6.16 09:22

@MalinaQ jaký typ Beca máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
2.7.16 06:36

@mmisak Omlouvám se za pozdní odpověď, dlouho jsem tu nebyla. Mám Beco Toddler (9-27). Ale myslím si, že by bylo pro osmimesicni velké. Synovi jje 22 měsíců, je hodně velkej a je mu akorát. Ale možná se pletu. Ja jsem ho kupovala v obchodě Brána k dětem v Praze takže jsem si ho mohla vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
2.7.16 06:37

@Billi Mám Beco Toddler, pro deti 9-27 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama