Nosítko Babybjörn. Kdo má jaké zkušenosti

18
6.8.20 09:50

Nosítko Babybjörn. Kdo má jaké zkušenosti

Mám vybráno několik použitých nositek značky Babybjorn a chtěla jsem se zeptat jaký druh mi z těch vybraných doporučité. Oni se liší (viz foto) tím jak se fixuji na zádech jestli jsem spravně pochopila. Tak možná někdo z Vás měl zkušenosti  a něco mi doporuči
Děkuji
1. první dvě (první 2 fotky) jsou vybavene speciální zadní podporou.
2. další 3 fotky, černé. Podívejte prosím na konstrukci na zádech. V tomto nosítku se to líší. Co je pohodlnější pro záda a snadnější pro fixaci?
3. a poslední 2 fotky…tak to vůbec nechapu jak se fixuje
S kterou fixační konstrukci jste měli zkušenosti a cobyste doporučili?
Děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2078
6.8.20 10:02

Ahoj :mavam: ani jedno… ani jedno neni ergonomické. Zkus se přidat na facebooku do skupiny NOSIME DĚTI. tam Ti poradí a nositko si take můžeš použité tam koupit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
6.8.20 10:09

Všechny babybjorn jsou špatné, nezdravé. Hledej ergonomické nositko - dítě čelem k rodici, široký pruh látky mezi nohama (od kolene ke koleni), nevyztuzena, zakulacena záda. V tomhle nosit stejně nebudeš, je to nepohodlny.

Znacek je hodně a je dobré vyzkoušet, co ti sedne. My jsme měli manducu a aloe, aloe bylo výrazně lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4114
6.8.20 10:11

To není nosítko ale visítko. žádné z těchto. Já měla manducu. Ale je jich spoustá jiných. Jak píšou výše skupina na facebooku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7504
6.8.20 10:18

Žádné. Dítěti visí nohy a všechnu zátěž drží páteř a klouby.
Vyber ergonomické nosítko (já mám třeba Manducu).
Dítě je tam čelem k tobě, nohy doširoka pokrčené, zadeček níž než kolínka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
6.8.20 10:31
@Smarcie píše:
Ahoj :mavam: ani jedno… ani jedno neni ergonomické. Zkus se přidat na facebooku do skupiny NOSIME DĚTI. tam Ti poradí a nositko si take můžeš použité tam koupit ;)

už jsem se přidala, děkuji. A do kterého měsice je důležieté to ergonomické? já mám speciální šátek na novoše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24802
6.8.20 10:54
@Maru1988 píše:
už jsem se přidala, děkuji. A do kterého měsice je důležieté to ergonomické? já mám speciální šátek na novoše

Nikdy by jsi neměla dát dítě do vysitka za rozkrok s je jedním kolik mu je. Určitě ne Babybjörn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7504
6.8.20 11:02
@Maru1988 píše:
už jsem se přidala, děkuji. A do kterého měsice je důležieté to ergonomické? já mám speciální šátek na novoše

Buď ergonomické, nebo žádné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3797
6.8.20 11:39

Zkus se podívat na značku Tula nebo Monilu. Tohle v žádném případě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
6.8.20 11:55
@Maru1988 píše:
Čím bude větší a těžší, tím spíš ho v něčem nevyhovujícím neuneses. Naší bude skoro pět a v bráchově aloe toddler extra ji v případě nemoci nebo nočního přesunu (spící dítě z auta domů) pořád v pohodě přenesu (pětiletá na zadech, tříletý v jedné ruce, roční v druhé). V tom, co je na obrázku, neuneses už ani roční…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
6.8.20 13:52
@Platanka píše: Čím bude větší a těžší, tím spíš ho v něčem nevyhovujícím neuneses. Naší bude skoro pět a v bráchově aloe toddler extra ji v případě nemoci nebo nočního přesunu (spící dítě z auta domů) pořád v pohodě přenesu (pětiletá na zadech, tříletý v jedné ruce, roční v druhé). V tom, co je na obrázku, neuneses už ani roční…

A v těch ergonomických se dá nosit i oblyčejem dopředu? (nevím totiž jestli pochopitelně vysvětluji co tím chci říct, jsem z ciziny, tak se omlouvám za svou češtinu :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3797
6.8.20 16:39

@Maru1988 ne, jedině čelem k sobě a nebo pak na zádech až bude větší tak, že ti bude koukat přes rameno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7504
6.8.20 22:02
@Maru1988 píše:
A v těch ergonomických se dá nosit i oblyčejem dopředu? (nevím totiž jestli pochopitelně vysvětluji co tím chci říct, jsem z ciziny, tak se omlouvám za svou češtinu :lol: )

Obličejem dopředu být nesmí!

(zkus hooodně vystrčit prsa a prohnout záda a nějakou chvíli takto vydržet… protože přesně takhle blbě tam to mimino pak visí)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
6.8.20 22:10
@Lucie_Sx píše:
Obličejem dopředu být nesmí!(zkus hooodně vystrčit prsa a prohnout záda a nějakou chvíli takto vydržet… protože přesně takhle blbě tam to mimino pak visí)

hrůza… už jsem se přidala k regionální skupince a taky zkusím něco najít na zkusnositko.cz. Cpát 3-5 tisíc za ergonomické nosítko bez předchozího aspoň jednodenního vyzkoušení mi přijde zbytečným vyhazováním peněz. Nositko spíš vidím na delší pěší cesty na hory a venku do přirody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7504
6.8.20 23:44
@Maru1988 píše:
hrůza… už jsem se přidala k regionální skupince a taky zkusím něco najít na zkusnositko.cz. Cpát 3-5 tisíc za ergonomické nosítko bez předchozího aspoň jednodenního vyzkoušení mi přijde zbytečným vyhazováním peněz. Nositko spíš vidím na delší pěší cesty na hory a venku do přirody.

Můžeš zkusit bazarové, nemá se na tom skoro co pokazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama