Nosítko - Belenka nebo Ergobaby?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
122
12.10.21 09:49

Nosítko - Belenka nebo Ergobaby?

Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Náhodou se mi sešla doma dvě nosítka - Belenka mini, které jsem si pořídila, protože jsem na něj slyšela samou chválu a doporučení. A teď jsem ještě dostala nosítko Ergobaby omni 360.
Nevím jaké si teď nechat, jaké je lepší? Moc tomu nerozumím. To Ergobaby se mi líbí, že je takové o hodně “jednodušší”, u Belenky je to samý popruh, nastavování, nikdy si tam nejsem jistá jestli tam mám mimčo 100% správně….
Děkuji za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
454
12.10.21 10:00

Určitě bych si nechala Belenku.
Ergobaby není ergonomické, protože umožňuje nošení vpřed (a důvodů je více).
Pokud potřebuješ pomoct s nastavením, najdi si na FB skupinu Nosíme děti, případně regio skupinku. Pokud jsi z Prahy, tak je dobrá prodejna zkusnositko.cz, kde pomohou i s nastavením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5093
12.10.21 10:01

Určitě nechat BeLenku. Ten samý popruh a nastavování má svůj smysl, jde přizpůsobit rozměrům nosiče i dítěte. Stačí ho navíc nastavit jen jednou a pak jen, když dítě vyroste.

Ergobaby dělalo fajn ergonomická nosítka a pak bohužel zareagovalo na poptávku po nošení čelem ven a začalo vyrábět modely, které jsou na hraně klokanky a s ergonomií na štíru, třeba ten Omni 360.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
12.10.21 10:36

BeLenka

• Citovat
  • Nahlásit
6292
12.10.21 10:48

Rozhodně belenka. Ergobaby není uplně ergonomické nosítko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
12.10.21 11:56

Děkuji všem, vidím že jednoznačně Belenka. Já sem z toho nosítka nešťastná, nejsem schopna ho všemi těmi popruhy správně nastavit. Z Prahy bohužel nejsem, že bych si zaskočila do obchodu a instrukce na dálka po telefonu/internetu jsou pro takového technického antitalenta jako jsem já k prdu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1875
12.10.21 12:10

@Mischae Ve zmíněné fcb skupině Nosíme děti můžete dát fotku a ostatní poradí, co jjak přenastavit nebo Vás odkážou na regionální skupinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
12.10.21 12:21

@jezz1e
Moc děkuji, vyzkouším :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8637
13.10.21 07:01

Máme ergobaby a když se používá tak jak má tak na něm není nic špatného..říkala jsem to v předešlém příspěvku..dítě má být v nosítku po dobu nezbytně nutnou protože ŽÁDNÉ není stoprocentně ergonomické..a už vůbec ne pro novorozence který nedokáže sám držet hlavu..

Fyzioterapeutka ergobaby nosítko viděla, řekla že je v pořádku a syna mám nosit čelem vpřed až když bude sám sedět a i to po dobu nezbytně nutnou..s lékařkou se shodly na stejném..

Syn je v ergu, má 10 měsíců a nic mu není :) jen matce, ta si odpálila záda protože už v půlroce měl 10kg a nosit ho nebyl žádný med :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat