Nosítko Ferrino Caribou - spokojenost

20.3.16 07:21

Nosítko Ferrino Caribou - spokojenost

Dobré ráno, maminky :dance: Máte některá zkušenost s touto krosnou? Jak jste spokojené? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
tatranka1
20.3.16 08:04
@ThinkPositively píše:
Dobré ráno, maminky :dance: Máte některá zkušenost s touto krosnou? Jak jste spokojené? :)

Pro dítě absolutně nevhodné

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
64747
20.3.16 09:59

@tatranka1 proč nevhodné? Tohle je jedna z málo krosen, která splňuje ergo. V pohodě bych do ní šla. Je tam široký sedák, žádné visení za rozkrok.
@ThinkPositively je dobrá, dítko tam má prostor na nohy - může si je opřít do té kovové konstrukce, nebála bych se toho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tatranka1
21.3.16 07:53
@martina.se píše:
@tatranka1 proč nevhodné? Tohle je jedna z málo krosen, která splňuje ergo. V pohodě bych do ní šla. Je tam široký sedák, žádné visení za rozkrok.
@ThinkPositively je dobrá, dítko tam má prostor na nohy - může si je opřít do té kovové konstrukce, nebála bych se toho :palec:

A už jdi viděla v téhle krosne spící dítě. Nehledě na to, že nejde jenom o ty nohy, ale i o záda? Dítě nemá mitPevnou, rovnou, operu zad

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
64747
21.3.16 07:56
@tatranka1 píše:
A už jdi viděla v téhle krosne spící dítě. Nehledě na to, že nejde jenom o ty nohy, ale i o záda? Dítě nemá mitPevnou, rovnou, operu zad

tohle není určeno pro malé mimina :think: ale pro děti od 2 let. Tudíž je to naprosto v pohodě.. je jasný, že do toho nestrčíš malé mimino. Máme podobnou - jinou značku a rozhodně to není žádný shit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.16 15:15

@tatranka1 Tak cely den v ni nebude, navic se mu v krosne libi, tak kdyz je sam spokojeny, nevidim duvod… Podle tebe tedy jak jinak chodit s ditetem po horach? Tahnout ho na rukach ci nechat 14 mesicni jit samo? :mrgreen:

@martina.se Diky za nazor :palec: Nakonec jsme ji koupili, a zatim super, co jsme zkouseli jen tak doma :palec: Mohlo by sice byt vetsi polstrovani pro to dite, ale jinak nemam vyhrad, navic je docela lehka :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64747
21.3.16 15:16

@ThinkPositively máme trochu jinou, na léto na výlety ;) přesně jak píšeš, výlety, kde není možno jinak. Normálně nosíme v šátku, ale na léto nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tatranka1
21.3.16 17:05
@ThinkPositively píše:
@tatranka1 Tak cely den v ni nebude, navic se mu v krosne libi, tak kdyz je sam spokojeny, nevidim duvod… Podle tebe tedy jak jinak chodit s ditetem po horach? Tahnout ho na rukach ci nechat 14 mesicni jit samo? :mrgreen:@martina.se Diky za nazor :palec: Nakonec jsme ji koupili, a zatim super, co jsme zkouseli jen tak doma :palec: Mohlo by sice byt vetsi polstrovani pro to dite, ale jinak nemam vyhrad, navic je docela lehka :potlesk:

V šátku nebo ergo nositku '-)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
64747
21.3.16 17:15
@tatranka1 píše:
V šátku nebo ergo nositku '-)

já třeba nosím v šátku a s tou vahou, co má náš kluk, už to prostě není na nějaké tůry a pod.. a klukovi už to taky nesedí. U těch větších dětí to už né vždy jde odnosit v šátku.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tatranka1
21.3.16 17:19
@martina.se píše:
já třeba nosím v šátku a s tou vahou, co má náš kluk, už to prostě není na nějaké tůry a pod.. a klukovi už to taky nesedí. U těch větších dětí to už né vždy jde odnosit v šátku.. :think:

Kazdyho věc, já nosím 15 kg na horách a 8 kg v šátku '-)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
64747
21.3.16 17:21

@tatranka1 u nás dítko po delším pochodu protestuje, vadí mu ten těsný kontakt.. ještě tak krátké výlety, ale hory a spol už fakt nee :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.16 19:33

@tatranka1 Muj by v satku nebyl ani vterinu, male miminko ano, ale 14m by mi nevydrzel takhle natesno, jak pise @martina.se ten tesny kontakt… ;) Ale to je jedno, kazdeho vec, nezakladala jsem diskuzi, abychom se bavily o vhodnosti ci nevhodnosti, to at si kazdy posoudi sam… ;) Ptala jsem se na zkusenosti s touto krosnou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64747
21.3.16 19:35

@ThinkPositively víš jak, jsou krosny, kde je ten sedák strašně úzký, do toho bych dítko v životě nedala, ale tenhle je v pohodě :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat