Nositko Fidella Fusion Todler vs Kibi

153
13.4.17 15:16

Nositko fidella fusion todler vs kibi

Holky prosim nemate nektera zkusenosti s temito nositky? Dekuji za jakekoli poznatky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9546
13.4.17 15:38

Ahoj, my máme teda jen Kibi, nosíme cca od 3 měs, do nosítka se dá dát novorozenecká vložka, je dobře nastavitelné, našemu synovi vyhovuje, má kapucku proti sluníčku, větru, dokoupila sem si Merino kapsu na zimu a déšť, jen jak je dítě již větší nevejde se do kapucky jako na dýlku, mohla by ta kapsa být nastavitelná ale do roka se tam vešel, u nás spokojenost. Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3330
13.4.17 15:46

No ono je to těžký, každýmu totiž vyhovuje něco jinýho :D Nejlepší je na facebooku přidat se do místní nosící skupiny, jít na sraz, a tam si něco vyzkoušet. Nebo třeba šátkománie nosítka půjčuje, můžeš si jich půjčit víc, a když pak jedno z nich koupíš, neplatíš půjčovné za žádné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1105
19.7.17 20:50

Ahoj. Tak jak jsi to vyřešila? Já měla fidellu a prodala ji. Teď čekám až mi dorazí kibi. Tak pak mohu napsat recenzi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4190
8.8.17 08:32

@anahita dobrý den, budu rada, když napíšete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1105
11.8.17 23:32

Mela jsem fidellu fly tai. Vazaci. Obratem jsem ji po 14dnech prodala. To vazani bylo velmi otravne. Ale ja jsem telatko. Neslo mi to ani se satkem. Ale jako obecne bylo pro mne nositelku velmi pohodlne. Toto nositko nemelo polstrovani nozicek pod koleny. Male to skrtilo nohy a doslova modraly. Na to bych se zamerila u vsech nositek. Kibi za mne bomba. Je nastavitelne do vsech stran a pohodlne. Dokonce mi v nem mala pokazde usne :-) Hlavne se rychle nasadi a jde se. U fidelly se mi libila hkavne latka - satkovina. Ale kibi neni z nejak moc hrube nebo nepoddajne latky.. Co mi vubec treba nesedlo po vsech strankach je manduca. Jo a kibi je opravdu vhodne az tak od 5m. Nebo od 6kg. A bude super pro starsi deti s nosenim na zada. Ja do nej napr. ze srandy posadila i 4 leteho syna (16kg) :-D byl nadseny ale ja uz tolik ne :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1105
11.8.17 23:35

Jedine co bych kibi vytkla je, ze by ten bederni pas pohl byt vymakanejsi.. polstrovanejsi mozna i sirsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
12.8.17 09:23

Tak ja si zase koupila tu fidellu kibicko mi nejak nesedlo a k tomu caboo…dopadlo to tak ze maly v nositku fidella chvili dobry ale neusne a po hodine zacne byt dost uplakany. caboo uvazem a do 20minut spi a ani nepipne..bohuzel uz ve 4 mesicich ma prdola necelych 9kg takze nam nase milovane caboo zacina byt dost nepohodlny :-( nejak se s nim nechci rozloucit…takze misto nositka zase zvazuju nejaky satek :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9546
12.8.17 12:10

Tady je opravdu vidět, že je třeba vše vyzkoušet, každému sedne něco jiného.. @Anahite-nám také Kibi hoodně vyhovuje, malému jsou už dva, ale nosím stále na břiše, je to pro mě i jeho lepší, také bych trochu vylepšila bederní pás a občas si říkám, že by mi vyhovovalo ještě zapínání mezi krčním a bederním ještě něco, abych se cítila víc jako „utaženější“,malý mi loni také v nosítku ještě krásně usnul, letos už ne, ale hodněkrát si položí hlavičku a jen tak odpočívá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4190
15.8.17 10:33

@anahita Děkuji, už jsem koupila Kibi a jsme spokojení :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama