Nosítko Tula Baby free to grow od dvou měsíců?

36
2.5.20 17:06

Nosítko Tula Baby free to grow od dvou měsíců?

Chci se zeptat jestli máte některá nosítko Tula FTG už od takhle nízkého věku?
Chtěla bych malou nosit aspoň po doma, abych něco udělala, a tohle nosítko se mi líbí, ale nejsem si pořád jistá a hlavně jestli vůbec takhle malý mimčo zatěžovat tím že bude takhle viset, když ještě nedrží ani hlavičku pořádně a tak..

Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14632
2.5.20 18:00

Tula FTG se doporučuje právě od těch dvou nebo tří měsíců. Je tužší než nosítka vyloženě pro novorozence. Viset nebude, jen je potřeba každé nosítko nebo šátek dobře nastavit, aby mimčo mělo kulatá zádíčka, nohy do „M“ apod. ;)

Pokud by ses do toho chtěla „ponořit“, na FB je velká skupina „Nosíme děti“, tu si můžeš prohledat, je tam toho o vhodnosti různých značek a typů už spousta. Mně se taky Tula líbila nejvíc, ale nakonec pořídíme jiné… A ideální je vyzkoušet si jich na sobě víc, protože každému na jeho postavu taky sedne jiné… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
2.5.20 19:17

@Shenty ahoj, tulu ftg mám, prvního syna jsem v ní nosila asi od 6 týdnu, druhého někdy po druhém měsíci. Je to super nostitko, ale doporučuji zajít si ho vyzkoušet do obchodu, abys věděla, jak vám sedne. Tobě i mimču. Navíc ti tam i poradí se správným nastavením :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
5.5.20 10:42

My sme tulu FTG kupovali, ked mal maly nieco cez 5 kil (bol drobny) a bola mu dobra. ale spatne by som sla do nejakeho poloviazacieho satkoveho nositka pre male mimco. vyskusala som neskor a pocitovo v tom sedel lepsie.
ako radia ine, treba vyskusat, bez toho by som ziadne nositko nekupovala. a isla by som urco do bazarovej tuly. my sme kupovali novu a oproti tej skusanej bola fest tvrda. teraz je uz super, ale bola som z toho nesvoja po rozbaleni a vyskusani :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat