Nosítko/krosna s batohem na dítě 16 kg 3 roky ?

35223
14.3.17 14:54

Nosítko/krosna s batohem na dítě 16 Kg 3roky ?

Viz nadpis.
A navíc jen na jednu sezónu, takže co nejlevněji. Samozřejmě projdu inzeráty. Půjčovat nechci, hodlám používat intenzivně celou sezónu.
Jsem přístupná různým alternativním řešením.

Doposud jsem nosila v Alpinu, ale už je mu to malé, řve, že ho bolí nohy. Nejde mi nosit současně s bahotem (ikdyž jsem prodloužila popruhy, že to má až pod zadkem, umírám, nějak mi to trhá ramena). Nemám problém nosit 20 kilo na zádech, pokud budu mít dobrý bederák. Starší děti mi všechny svačinky a pití na cd neunesou/nechtějí tahat, takže kromě dítěte musím alespoň něco pobrat.
Asi jsem nejvíc nakloněna krosně, protože mám problém si sama dát dítě dobře do nosítka.

Jo moc se mi líbí tohle: https://bagalio.cz/…nvertible-s3 ale je to drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2149
14.3.17 15:07

My máme krosnu Corazon Panda. Nosíme v ní 3. sezonu a jsme spokojení. Dokoupili jsme k ní stupátka na nožky, takže kluci nevisí za rozkrok, ale můžou se zapřít a sedí se jim pohodlně. Bez těch stupaček to nebylo ono.

Edit link:
http://www.outdoorkids.cz/?…
http://www.outdoorkids.cz/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21912
14.3.17 15:23

Máme taktéž Corazon Pandu, syn má tedy zatím jen 2 a 12 kilo, ale je v ní spokojený. A manžel (nosič) taky :D Má to i velké kapsy, kam se svačiny pro starší rozhodně vlezou.
Dá se sehnat i bazarová, my kupovali z druhé ruky, komplet vybavení i se stupačkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
14.3.17 15:40

Já loni byla se ctrnacikilovou dcerou v Krkonoších a moc jsem krosnu nedávala vydržím max půl hodiny obdivuji toho kdo vydrží nosit takto velké děti. Jinak spalo se jí naprosto příšerné myslela jsem že si v té nepřirozené poloze zlomí hlavu. Krosna deuter.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 15:49

Mám krosnu, myslím že deuter, ale musela bych se podívat. Taková zelená, hodně používaná, koupila jsem na bazaru a nevyužiju ji, nakonec mám batolecí nosítko. Jestli chceš, můžu ti ji prodat nebo půjčit, klidně napiš SZ.
edit: myslela jsem i půjčení na celou sezónu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
14.3.17 16:52

Máme taky corozan pandu se stupátky a jsme spokojeny. už v ni nosíme druhé 2,5lete dite. Má nastavitelný záda a dobře se nosi me i manzelovi :).teď teda v kombineze jsme meli uz co dělat ji tam narvat ale v teplakach a mikině se ještě v poho vejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 17:06

Taky mame corazon panda, postupne jsme dokoupili vsechno co se dokoupit da :lol: nejuzitecnejsi mi prijde ten podhlavnik, kdyz mala usne tak si hezky opre hlavu a vypada spokojene :) stupatka se taky hodi, neskrti se ji nozicky, plastena zas tak nutna asi neni, striska neco vydrzi, my delame celodenaky, tak jsme ji nakonec koupili pro klid.
Uloznyho prostoru ma panda dost, nikdy jsem nepotrebovala vic pro me a jedno dvoulety dite na cely den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 17:11

Jo a zadovy system ma taky perfektni, bederak siroky, prevezme vahu ze to clovek netahne ramenama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35223
15.3.17 06:10

@lucka_mac @Ha-ni ty stupacly, to je jen kousek popruhu, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35223
15.3.17 06:11
@zuzan píše:
Já loni byla se ctrnacikilovou dcerou v Krkonoších a moc jsem krosnu nedávala vydržím max půl hodiny obdivuji toho kdo vydrží nosit takto velké děti. Jinak spalo se jí naprosto příšerné myslela jsem že si v té nepřirozené poloze zlomí hlavu. Krosna deuter.

pred mnoha lety jsem v jedne pujcene nosili prvorozeneho a jak pises, spani bylo zoufale. ze pry rodice pouzivaji casto cesouvni polstarek do auta, ja spis myslim, ze bych ho v tom nasledne utemovala nejakyma mikinama. O spani jde predevsim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35223
15.3.17 06:13
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2149
15.3.17 07:10

@Pudloslava Jako v podstatě máš pravdu. Jsou to takové třmínky, jsou trošku vyztužené. Tím jak se o ně zapře nohama, tak v krosně potom nevisí. Je to s nimi opravdu o hodně lepší. Mám vyzkoušenou i krosnu Deuter z půjčovny bez třmínků a v ní kluci tolik nevydrží, není pro ně tolik pohodlná a snaží se nohy někde opřít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35223
15.3.17 07:37
@lucka_mac píše:
@Pudloslava Jako v podstatě máš pravdu. Jsou to takové třmínky, jsou trošku vyztužené. Tím jak se o ně zapře nohama, tak v krosně potom nevisí. Je to s nimi opravdu o hodně lepší. Mám vyzkoušenou i krosnu Deuter z půjčovny bez třmínků a v ní kluci tolik nevydrží, není pro ně tolik pohodlná a snaží se nohy někde opřít.

takze se to da nejak zimprovizovat, o to mi slo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
16.3.17 08:12

Vycpat to nešlo jak je veliká a krosnu už dost přesahuje. Já si naivně myslela že ji třeba někde odlozim na lavičku ale k mě smůle jich v Krkonoších v lese moc není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama