Nosní mandle Plzeň Bory nebo FN Klatovy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 05.09.18 20:43
Nosni mandle Plzen Bory nebo FN Klatovy

Ahoj, po vysetreni na ORL nam bylo doporuceno vyndat u dcery nosni mandli. Jsme objednany do FN Bory, ale lekar co nas vysetroval by mel ted od zari nove operovat ve FN Klatovy. Osetrujici lekar je fajn, rada bych, aby dcerizakrok provedl on, ale jde to jen v Klatovech. Mate s celkovym pristupem v Klatovech nejakou zkusenost? Dekuji

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19868 příspěvků 05.09.18 20:56

Já mám ve svým okolí zkušenost, že plzeňský maminky jezdí na mandle cíleně do Klatov ;) ;)
Je tam pěkné zázemí, víc místa (není problém hospitalizovat i se starším dítkem maminku, zatímco v Plzni to občas bývá komplikované), kratší lhůty, milé sestřičky.

Vendulák
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 05.09.18 21:02

S Klatovami nejlepší :srdce: . Kdyby někdy něco tak jedeme zase tam :) .
Byli jsme tam hospitalizovaní když nám dcera vážně onemocněla, všichni byli naprosto skvělý :palec: , bohužel dceřin stav se velmi zhoršil a je to menší nemocnice a nemohli ho tam déle řešit, byli jsme tedy převezeni do Plzně, nejhorší zážitek mého života, nikdy nezapomenu na šílený přístup tamního personálu a na lhostejnost, bezohlednost, nelidskost, nemluvě o malém množství sester které prostě absolutně nestíhali, dále jsme si prošli Thomayerovou nemocnicí v Praze a skončili v Motole, nesrovnatelný přístup oproti Plzni, všem záleželo na zdraví dítěte a všichni se starali (v Plzni nikdo i když dceřin stav byl velmi vážný) :( ještě dnes mám chuť brečet a jít jim tam ublížit když si vzpomenu :( .
Později dceři měli být vyndány právě mandle, dětská nás odeslala zase do FN Plzeň, zkusili jsme to, protože přece jen naše původní zkušenost byla s Lochotínem, teď na odesílali na Bory. A opět děs a zklamání. Všichni naprosto v šoku že jsem si vůbec dovolila chtít být ubytovaná s tehdy 4letou dcerou (přitom ze zákona na to rodice do 6ti let mají nárok) a strašně jsme tím oběžovali, že má dcera za sebou předchozí dlouhou hospitalizaci (a prošli jsme si spolu peklem, když jsem s ní nemohla být tehdy na JIP a ARO) to nezájem. Holt ale když jsme moc otravovali tak tam edy mají pokoj pro rodiče, že přes den bych mohla sedět u ní a na noc jít na ten pokoj pro rodiče na konci chodby. Odmítli jsme. Když všude jinde je normální že je rodič v tomto věku s dítětem. Vzpomněli jsme si tedy na nedaleké Klatovy kde naše trápní tehdy začalo, ale byli tam skvělý, našla jsem si o nich ještě nějaké info na netu a rozhodli jsme se jít tam. A bylo to výborné rozhodnutí!!! Že budu s dcerou brali jako naprostou samozřejmost, a všichni byli milí, starostliví, úžasní :srdce: , ač jsme se dalšího pobytu v nemocnici moc báli, tam to bylo úplně v pohodě :potlesk: . Krom úžasného personálu (navíc sestřička si dcerku i pamatovala :srdce: ) už jen jako bonus ještě pokoj s dcerou jen pro sebe (i když byl pro 4, ale měli jsme asi štěstí že jsme tam byli zrovna sami) a navíc tedy v krásné nové nemocnici (o tom to není, vím, ale tak prostě bonus k tomu celku :) ).
Držím moc palce ať se rozhodnete správně a zákrok zvládnete v pohodě ;)

Martinka654
Kecalka 114 příspěvků 05.09.18 21:09

Za mě klatovy :) brali mi tu nosní mandle jako dítěti ale to je už pár let :D každopádně nová nemocnice je tu fajn i dobrý přístup.. Plzeň lochotin dobry,ale bory jsou snad nejhorší nemocnice,kterou jsem zažila..

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 05.09.18 21:17

Dekuju vsem za reakce a diky tomu je pro me rozhodnuti jasne - Klatovy. Kdyby me rekli,ze s dceroz nemuzu byt na pokoji a spat nekde jinde,tak se otocim a odchazim. Dalsi velky plus tam je, ze by to dceri delal doktor, ktery me prisel fajn. Je mi jasny, ze na Borech je to jak na bezicim pasu a nic dalsiho je nezajima, proto jsem se radeji zeptala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 21:18

@misutka0 já bych ty Klatovy zas tak nechválila, není to žádný zázrak :nevim: Byla jsem tam s dítětem na této operaci.

Měli jsme se dostavit na první vyšetření, přišla jsem po práci s dítětem 3/4 hodiny před koncem ordinační doby a vyhodili nás, že paní doktorka už neordinuje 8o Museli jsme fakt přijít druhý den, aby nás tedy milostivě vzali a vyšetření trvalo ani ne 5 minut :pocitac:

Nástup do nemocnice je den před operací dopoledne a až tam jsme zjistili, že je to ten den bez oběda a první jídlo až večeře. S čímž jsem teda fakt nepočítala a kantýna byla kvůli inventuře zavřená. Ven vyběhnout není kam a jediné co jsme našli, byl jakýsi automat se sušenkami. Takže jsem musela otravovat někoho, aby nám jídlo dovezl :roll:

Sestry na dětském milé, ochotné, obětavé,staraly se, to nemůžu říct špatné slovo. Pomohly mi hodně s dítětem po narkoze, když se probouzelo a nesnášelo to zrovna dobře.

A kapitola sama pro sebe byl pan primář z nosního, který děti chodil kontrolovat, nadával kvůli tomu, že dítěti sklouzl obklad (nedejbože aby dítě řvalo a nechtělo to - byl schopný vysvětlit matce, že je neschopná, když neumí dítěti vysvětlit, aby ten obklad sneslo 8o ), brblal kvůli dítěti v posteli u matky, brblal kvůli pohádkám puštěným na noťasu (dokonce se jsem dozvěděla, že tím kazím dítěti vkus :mrgreen: ). A tak podobně no. Pouštěla jsem to jedním uchem dovnitř, druhým ven, ale příjemné mi to nebylo.

Takže za mě - zákrok a všechno kolem proběhlo v pořádku, ale že bych to měla chuť vychvalovat a vehementně doporučovat, jak je tam všechno stoprocentní, tak to taky ne.
Ale dovedu si představit, že malinké dětské oddělení v KT může působit rodinněji a přívětivěji než velké ve FN :)

misutka0
Kecalka 174 příspěvků 05.09.18 21:23

Co se tyka zajmu dcery a spatneho vyspani primare mam pusu a pokud by se mu neco nelibilo,tak jsem s nim rychle hotova, on je tam od toho,aby dcery zakrok byl ok a jaka je moje vychova, do toho mu nic neni. Me jde o celkovy pristup a spokojenost a jednotlive mudr.nebo prechytrale primare neresim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 21:28

@misutka0 taky bych neřešila, kdyby do mě nehustil svoje moudra v ten úplně nejblbější moment, kdy dceři nebylo dobře. Já jsem se z těch keců nehroutila :lol: , ale profesionální přístup lékaře si představuju jinak ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >