Nosní mandle šetrné trhání

19
8.12.19 21:37

Nosní mandle šetrné trhani

Zdravím maminky. Prosím maminky můžete mi poradit existuje nějaké šetrné odstranění nosní mandle u 4 létě ho dítka? Abychom nebyly hospitalizováni v nemocnici 3 dny. Prosím Brno a okoli. Díky za každou radu a zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1605
8.12.19 21:49

Odstraneni plasmou, dela se v narkoze po 4 hodinach se jde domu, dva dny tekuta strava, nedavaji se ani antb, pak uz ani dite nevi ze nekde bylo. Ale bracha byl v praze, v brne to bude urcite take… pak je jeste laeserem a to tusim je dite na klinice pres noc a asi tyden tekuta strava :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1199
8.12.19 21:50

To asi záleží jak to má která nemocnice. My třeba budeme jen přes noc, pokud se tedy nevyskytnou kompikace. Ale nejsme z Brna. Vim, že po odstranění plazmou pouští hned večer, ale četla jsem jen o Praze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
8.12.19 21:56

Brno Cernopolni ma detske ORL jednodenni ambulanci. Byla jsem tam s ditetem 2× na zakroku (jeden z nich byla prave nosni mandle) a rano nastup, vecer domu. Poptej se tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12286
8.12.19 22:11

@marcy40 8o 3 dny jsem nebyla v nemocnici ani před 24 lety :roll: první den příjem a zákrok, druhý den propuštění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
8.12.19 22:35

Nosní mandle se jen vyškrábne, není to na rozdíl od krčních tak drastický výkon. Někde se dělá stacionárně, jinde s hospitalizací na jednu noc. O třech nocích jsem nikde neslyšela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
9.12.19 07:29
@Peggy54 píše:
Odstraneni plasmou, dela se v narkoze po 4 hodinach se jde domu, dva dny tekuta strava, nedavaji se ani antb, pak uz ani dite nevi ze nekde bylo. Ale bracha byl v praze, v brne to bude urcite take… pak je jeste laeserem a to tusim je dite na klinice pres noc a asi tyden tekuta strava :srdce:

V Brne to neni. Mam zjisteno. Plazma jen Praha a Plzen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
9.12.19 08:52
@stinga píše:
@marcy40 8o 3 dny jsem nebyla v nemocnici ani před 24 lety :roll: první den příjem a zákrok, druhý den propuštění

Já nevím jak to chodí nemám zkušenost. Kamarádka byla na trhání před 2 roky a prý 1 den vyšetření, druhý den zákrok a 3 den domu. Proto se ptám jak to chodí zda má někdo zkušenost aby to bylo rychlé, šetrné k dítěti s co nejmenší hospitalizaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12286
9.12.19 09:09

@marcy40 to určitě záleží na zvyklosti každého lékařského pracoviště, jak dlouho tam dítě musí být

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama