Reklama

Nosní mandle, Ušní klinika na Karláku v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Clondike
Nováček 9 příspěvků 39 inzerátů 08.03.18 15:32
Nosní mandle- Ušní klinika na Karláku v Praze.

Dobrý den, chtěla bych se zeptst, zda máte někdo zkušenosti s vyndavaním nosní mandle na Ušní klinice na Karláku v Praze. Syn 3 roky už nějakú dobu v noci chrápe, huhňá, dýchá pusou a stále jakoby měl plný nos. Šla jsem proto raději na ORL a doktorka řekla, že mandle je obří, že musí ven. Doporučila mi ušní kliniku na Karlově náměstí ( Praha). Mám trochu obavy z toho všeho kvůli narkóze. A taky se obśvám odběru krve na předoperačních vyšetřeních. Syn je hodně citlivý, znáší zle lékaře a nemá rád, když na něho někdo šahá.. máte někdo prosím zkušenosti? Délka zákroku, metoda kterou používají a celkově přístup lékařů ( k dětem i k hysterickým matkám, což ja asi budu…) děkuji moc

Reklama

Reakce:

Clondike
Nováček 9 příspěvků 39 inzerátů 08.03.18 16:25

A hlavně ještě, máte nejaké rady, jak dítě na to připravit a nevydesit ho?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama