Nosní mandle, Ušní klinika na Karláku v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Clondike
Nováček 9 příspěvků 08.03.18 15:32
Nosní mandle- Ušní klinika na Karláku v Praze.

Dobrý den, chtěla bych se zeptst, zda máte někdo zkušenosti s vyndavaním nosní mandle na Ušní klinice na Karláku v Praze. Syn 3 roky už nějakú dobu v noci chrápe, huhňá, dýchá pusou a stále jakoby měl plný nos. Šla jsem proto raději na ORL a doktorka řekla, že mandle je obří, že musí ven. Doporučila mi ušní kliniku na Karlově náměstí ( Praha). Mám trochu obavy z toho všeho kvůli narkóze. A taky se obśvám odběru krve na předoperačních vyšetřeních. Syn je hodně citlivý, znáší zle lékaře a nemá rád, když na něho někdo šahá.. máte někdo prosím zkušenosti? Délka zákroku, metoda kterou používají a celkově přístup lékařů ( k dětem i k hysterickým matkám, což ja asi budu…) děkuji moc

Reklama

Reakce:

Clondike
Nováček 9 příspěvků 08.03.18 16:25

A hlavně ještě, máte nejaké rady, jak dítě na to připravit a nevydesit ho?

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama