Notoricky lže a lajkuje polonahé holky

53
28.10.20 20:38

Notoricky lže a lajkuje polonahe holky

Dobrý večer milé dámy.
Můj přítel mi neustále lže, i když si píšeme, tak normálně při rozhovoru a kvůli sebemenším kravinám. Leze mi to na nervy
a i když mu řeknu, že to poznám, nebo že
prostě by to neměl dělat, tak se akorát omluví a dělá to dál. Druhá věc je, že z minulých vztahů mám zkušenosti takový, že muj byvaly partner lajkoval polonahé fotky holek na IG, pak si s nimi psal a podvel mě s jednou z nich. Poprosila jsem před 5 měsíci současného přítele, jelikož to dělal, ať to nedělá, že se mi to nelíbí a že normálně by mi to nijak nevadilo, ale vzhledem ke zkušenostem nemám důvěru, tak ať to nedělá, jestli mu za to stojim. Říkal, že v pohodě. Po týdnu jsem viděla skoro nahou fotku holky kterou on i ja zname a znova jsem mu promlouvala, ať to nedělá. Tohle se mi stalo za pul roku co jsme spolu tak 9× ze jsme toto řešili. Vždycky se mi omluvil, že to dělat nebude a dělá to dál. A to jsem na to kolikrát neměla nervy a byla jsem na něj hnusná a stejně to nebral v potaz. Kolikrát já jsem udělala ústupek, že se mu nelíbilo, že se bavim s kamarádem a proste jsem se s nim přestala bavit a kámoš to normálně pochopil. Ale on prostě nic nerespektuje. Řekla jsem, že se s nim rozejdu, když taky nebude respektovat, co se mi nelíbí. Říkal, že se bude snažit, ale nevěřím mu už. Nevím co s ním dělat. :roll:.
Je docela mladý, je mu 19 a mě 20. Abych nezapoměla dodat. Nevim, jestli nejsem na něj moc přísná? Fakt už si nevím rady.

Příspěvek upraven 28.10.20 v 20:54

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
2845
28.10.20 20:40

Trochu se ti popletly termity.

• Nahlásit
3835
28.10.20 20:43

Taky by mě zajímalo, jak se nostalgicky lže :think:…jinak mi to přijde dětinský, jak se k sobě chováte oba dva.. nevím, co dodat :nevim:

• Nahlásit
14229
28.10.20 20:45

Nostalgicky?
Ale jinak se chováte jak děti

• Nahlásit
53
28.10.20 20:45

@MrsNorris proč termíny

• Nahlásit
2845
28.10.20 20:47
  • Nahlásit
53
28.10.20 20:48

@lachtanice86 Třeba se ho zeptám, jestli opravil židli. On odpoví, že ano. Přitom vidim, že to neudělal. Zeptám se ho proč mi lže, když mi stačí říct, že to neudělal a udělali bychom to spolu nebo chápete. Kvůli každym pi**vinam

• Nahlásit
1172
28.10.20 20:48
@Johanka233 píše:
Dobrý večer milé dámy.
Můj přítel mi neustále lže, i když si píšeme, tak normálně při rozhovoru a kvůli sebemenším kravinám. Leze mi to na nervy
a i když mu řeknu, že to poznám, nebo že
prostě by to neměl dělat, tak se akorát omluví a dělá to dál. Druhá věc je, že z minulých vztahů mám zkušenosti takový, že muj byvaly partner lajkoval polonahé fotky holek na IG, pak si s nimi psal a podvel mě s jednou z nich. Poprosila jsem před 5 měsíci současného přítele, jelikož to dělal, ať to nedělá, že se mi to nelíbí a že normálně by mi to nijak nevadilo, ale vzhledem ke zkušenostem nemám důvěru, tak ať to nedělá, jestli mu za to stojim. Říkal, že v pohodě. Po týdnu jsem viděla skoro nahou fotku holky kterou on i ja zname a znova jsem mu promlouvala, ať to nedělá. Tohle se mi stalo za pul roku co jsme spolu tak 9× ze jsme toto řešili. Vždycky se mi omluvil, že to dělat nebude a dělá to dál. A to jsem na to kolikrát neměla nervy a byla jsem na něj hnusná a stejně to nebral v potaz. Kolikrát já jsem udělala ústupek, že se mu nelíbilo, že se bavim s kamarádem a proste jsem se s nim přestala bavit a kámoš to normálně pochopil. Ale on prostě nic nerespektuje. Řekla jsem, že se s nim rozejdu, když taky nebude respektovat, co se mi nelíbí. Říkal, že se bude snažit, ale nevěřím mu už. Nevím co s ním dělat. :roll:.
Je docela mladý, je mu 19 a mě 20. Abych nezapoměla dodat. Nevim, jestli nejsem na něj moc přísná? Fakt už si nevím rady.

Zklusela jsi nekdy experiment mesic v nicem nelhat svymu okoli. Co te prvni napadne to rict? Vyzkousej. Otevrou se ti jine dimenze. Na jednu stranu to je hrozne osvobuzujici na druhou starnu si o tone vsichni rekaji, ze jsi hovado.

• Nahlásit
53
28.10.20 20:50

@lachtanice86 Proc se chovame jako děti? Tady jde o princip spíše

• Nahlásit
1000

Víš proč leze na dě/ívky na IG? Protože nejsi pro něj ta dokonalá.
Najdi si jinýho, co Tě bude obdivovat a kvůli Tobě se z IG odhlásí.
:andel:

• Nahlásit
2986

Nemyslela si notoricky?

• Nahlásit
4863
28.10.20 20:51
@Johanka233 píše:
@lachtanice86 Třeba se ho zeptám, jestli opravil židli. On odpoví, že ano. Přitom vidim, že to neudělal. Zeptám se ho proč mi lže, když mi stačí říct, že to neudělal a udělali bychom to spolu nebo chápete. Kvůli každym pi**vinam

Proč se ho ptáš, když to vidíš?

• Nahlásit
53

@Pavlik Morozov je rozdil, občas zalhat a dělat to pořad a extra ve vztahu ktery je prvotne založeny na duveře :potlesk:

• Nahlásit
3835
@Johanka233 píše:

Tak to není nostalgicky, ale notorický lhář ;)

• Nahlásit
53
28.10.20 20:52

@Maria37 tak samozrejme po tom se kouknu? Me spis vy prijdete jako dite, kdyz si nedokazete nic domyslet

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama