Nostalgie chlapů po bývalkách

843
9.9.20 17:55

Nostalgie chlapů po bývalkách

Většina chlapů, co jsem v životě potkala, měla aspoň jednu bývalku, na kterou nostalgicky a se slzou v oku vzpomínají (často je to první, se kterou měli vážný vztah, ale třeba i taková, se kterou se sami z vlastní vůle rozešli). Pokud se s ní nestýkají (třeba kvůli dítěti), mají sklon si ji o to více idealizovat a možná i snít o kdovíjakých „kdyby“. Setkaly jste se s tím? Máme to my ženy taky? Mně to přijde nepochopitelné a na hlavu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2548
9.9.20 18:00

Včera tu byla diskuze Kdy stará láska dorezaví nebo tak něco. Precti si jí. Dělají to i ženské :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
9.9.20 18:03
@Serpentini píše:
Včera tu byla diskuze Kdy stará láska dorezaví nebo tak něco. Precti si jí. Dělají to i ženské :roll:

Myslim, ze to delaji predevsim zenske.
Chlap maloktery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63925
9.9.20 18:05

No, já se spíš setkávám s tím, že mají všichni tendenci své bývalé partnery démonizovat, at jsou to ženský nebo chlapi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
9.9.20 18:09

@carsin píše:
Myslim, ze to delaji predevsim zenske.
Chlap maloktery.

Já si ale právě nemyslím, že by všichni do těch ženských byli pořád zamilovaní, je to prostě jen taková nostalgie. Já to právě vůbec neznám. To už spíš to démonizování :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
9.9.20 18:12

@Lama Lama píše:
No, já se spíš setkávám s tím, že mají všichni tendenci své bývalé partnery démonizovat, at jsou to ženský nebo chlapi.

Mně je většina z bývalých fuk a nemám potřebu se s nima stýkat, přemýšlet o nich, a víceméně je ani démonizovat. Nostalgie možná tak u nějaké nenaplněné, nejlíp platonické lásky z puberty, to si ještě představit dokážu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
9.9.20 18:12
@Julča001 píše: … nostalgicky a se slzou v oku vzpomínají .....

To jsem nepochopil jako demonizovani; spis naopak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
9.9.20 18:13

@Serpentini píše:
Včera tu byla diskuze Kdy stará láska dorezaví nebo tak něco. Precti si jí. Dělají to i ženské :roll:

Díky, ale mám pocit, že ta diskuze je trochu o něčem jiném…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
995
9.9.20 18:13
@Julča001 píše:
Většina chlapů, co jsem v životě potkala, měla aspoň jednu bývalku, na kterou nostalgicky a se slzou v oku vzpomínají (často je to první, se kterou měli vážný vztah, ale třeba i taková, se kterou se sami z vlastní vůle rozešli). Pokud se s ní nestýkají (třeba kvůli dítěti), mají sklon si ji o to více idealizovat a možná i snít o kdovíjakých „kdyby“. Setkaly jste se s tím? Máme to my ženy taky? Mně to přijde nepochopitelné a na hlavu. :roll:

Něco pravdy na tom bude. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
9.9.20 18:14

@carsin píše:
To jsem nepochopil jako demonizovani; spis naopak :nevim:

No právě, to o démonizování psal někdo jiný. Prostě si třeba s bývalkou volá a vidíš, jak je z toho úplně vyřízený a vlhne mu zrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
9.9.20 18:15

@Pan Dan píše:
Něco pravdy na tom bude. :think:

No a je to tedy proto, že bys ji v zásadě třeba chtěl zpátky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13016
9.9.20 18:19

Můj chlap nikoho takového nemá a já taky ne.
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
995
9.9.20 18:20
@Julča001 píše:
@Pan Dan píše:
Něco pravdy na tom bude. :think:No a je to tedy proto, že bys ji v zásadě třeba chtěl zpátky?

To v žádném případě. Ona byla blbka, ale já jsem se k ní zachoval jak hovado. Párkrát jsem přemýšlel coby kdyby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
9.9.20 18:20

Ne, nesetkala jsem se s tím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63925
9.9.20 18:21
@Julča001 píše:
@Lama Lama píše:
No, já se spíš setkávám s tím, že mají všichni tendenci své bývalé partnery démonizovat, at jsou to ženský nebo chlapi.Mně je většina z bývalých fuk a nemám potřebu se s nima stýkat, přemýšlet o nich, a víceméně je ani démonizovat. Nostalgie možná tak u nějaké nenaplněné, nejlíp platonické lásky z puberty, to si ještě představit dokážu :)

NO, to jo. :mrgreen: :lol: grázl Míra. :srdce: :srdce: :srdce: :pankac: :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama