NOUZE VE ŠKOLE

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
7584
3.1.22 09:34
@unuděná píše:
Kdybys viděla, jak vypadají holčičky po tělocviku u nás ve škole, tak by tě hřeben v šatně nepřekvapil :mrgreen: :mrgreen: :mavam:

Ale tak já vím jak vypadá dcera když ji vyzvedávam ze školy, ale nikdo to neřeší.. Necese se, maximálně si sundá gumičku a zbytek školy má rozpusteny vlasy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
3.1.22 09:37
@Alušáček píše:
Ale tak já vím jak vypadá dcera když ji vyzvedávam ze školy, ale nikdo to neřeší.. Necese se, maximálně si sundá gumičku a zbytek školy má rozpusteny vlasy..

Však ok, ale některé holčičky nechtějí vypadat jako jezinky, tak prostě hřeben nosí :nevim: Reagovala jsem na to, že je to blbost, že by některé děti měly ve škole hřebínek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41771
3.1.22 09:40
@unuděná píše:
Však ok, ale některé holčičky nechtějí vypadat jako jezinky, tak prostě hřeben nosí :nevim: Reagovala jsem na to, že je to blbost, že by některé děti měly ve škole hřebínek ;)

Já ho nosila snad až na druhém stupni v tašce. Jinak jsem nebyla majitelka hřebínku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32658
3.1.22 09:42
@ludmilaadamkova píše:
U nás mají už ve školce děti mezi povinnou výbavou hřebínek. Klidně ti sem hodím odkaz požadavku školky. Co mají mít děti ve školce sebou.7. Potřeby dítěte v MŠ: Přezůvky/ ne pantofle/ (zástěrku), Oblečení do třídy, pyžamo, oblečení na zahradu, kelímek na vyplachování úst, papírové kapesníky, toaletní papír, kelímek na pití, hřeben s možností zavěšení. Dále náhradní kompletní oblečení a oblečení na zahradu či procházky. Prosíme o poznačení osobních věcí dítěte a jejich uložení do látkové tašce kterou obdržíte v MŠ při třídní schůzce v srpnu a o zavěšení v šatně dětí v den nástupu

my do školky žádný hřeben nedáváme, ani žádné kelímky na pití a vyplachování, to všechno je školka od školky jinak, není to celostátně řízené, zástěrka už se také dávno nenosí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
3.1.22 09:43
@Russet píše:
Já ho nosila snad až na druhém stupni v tašce. Jinak jsem nebyla majitelka hřebínku.

Ale jo, mě je to fuk, tu diskuzi rozpoutal @Tomie, který tvrdil, že příběh je smyšlený mimo jiné proto, že přece holčičky do školy hřebínky nenosí. Tak píšu, že to rozhodně není nějaké pravidlo a důkaz podivného původu, když má druhačka s sebou hřeben.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32658
3.1.22 09:43
@Tomie píše:
OK na hřebínek. :) Ale skleněné oči teda v tomhle významu neznám. Znám skelný pohled (zaslzelé oko). Skleněné oči jsou u nás prostě skleněné oči. :lol:

ano, a skelné oči mají děti nebo i dospělí při nemoci, ne při strachu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32658
3.1.22 09:45
@unuděná píše:
@Svistice Já myslela, že půjde o dotované svačiny a obědy pro děti ze sociálně slabších rodin nebo něco takového :mrgreen: :mrgreen:

také jsem čekala něco takového, nadpis je úplně zcestný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32658
3.1.22 09:47
@Svistice píše:
@safina U nás mělo každé dítě včetně kluků hřeben v umávýrce ve svém kalíšku spolu s kartáčkem. Kartáček dodávali rodiče, ale hřebínek byl z eráru.
A holky po spaní učitelky přečesávaly a dělaly jim culíky apod.

kartáčky teda čištění zoubků se u nás odbouralo s nástupem covidu - ono vůbec na covid se svedlo tolik věcí, kdy si někdo ulehčí práci s důvodem „covid“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41771
3.1.22 09:48
@stinga píše:
ano, a skelné oči mají děti nebo i dospělí při nemoci, ne při strachu

Při teplotě určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11563
3.1.22 09:50
@stinga píše:
my do školky žádný hřeben nedáváme, ani žádné kelímky na pití a vyplachování, to všechno je školka od školky jinak, není to celostátně řízené, zástěrka už se také dávno nenosí

Reálně kelímky na pití jsou zrušený mají láhve. Hřebínek tam má ale jestli se češou to je otázka. A kelímek na vyplachování pusy tam mají neb si před spaním čistí zuby. Zastěrku jsem tam ani nedodávala.

Příspěvek upraven 03.01.22 v 09:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
3.1.22 09:50

Tak těma očima mohla myslet právě skleněný pohled jako takový ten pohled „do blba“ nebo uplakané oči :nevim: To v tom příběhu vidím mnohem větší mezery než zrovna tohle. Asi nejvíc do očí bijící to dokonalé dítě bohatých rodičů ve třídě horších žáků :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32658
3.1.22 09:52
@ludmilaadamkova píše:
Reálně kelímky na pití jsou zrušený mají láhve. Hřebínek tam má ale jestli se češou to je otázka. A kelímek na vyplachování pusy tam mají neb si před spaním čistí zuby. Zastěrku jsem tam ani nedodávala.Příspěvek upraven 03.01.22 v 09:50

u nás se už ty zuby nečistí - psala jsem, prý kvůli covidu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1729
3.1.22 09:57
@unuděná píše:
U nás ano, ve školce v podstatě „povinně“, pokud nechceš, aby tvé dítě učitelky po spaní česaly erárním hřebenem ;) Nebo ty běžně chodíš spát a pak se neučešeš? ;)

Moje děti ve školce fakt nikdo nečesal - nikdy tam ani neusnuly. Ani mne ne, když jsem chodila do školky (nebo si to nepamatuju). A ano, někdy se i zapomenu učesat, mám dlouhé vlasy a není to vidět, že bych se nečesala. Ale samozřejmě se raději učešu, to ne že ne :mrgreen:.
Nejmladší mám ve třetí třídě a opravdu si hřeben nenosí, dávám ho jen na plavání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
3.1.22 10:01

@safina Tak u nás do školky když jsem nakoukla po spaní, tak tam stála vždy fronta rozčepýřených holčiček a paní učitelka jela, někdy pomáhala i kuchařka :P Zvlášť, pokud byla nějaká mazlavější svačinka (jogurt, pomazánka) :mrgreen: Já jim to s dcerou usnadňovala pevnějším účesem z těch malých gumiček - ten vydržel si spánek, pokud nepraskla gumka :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
3.1.22 10:40

Moje dcera si i do skolky v batuzku nosi hrebinek, rada se upravuje, takze na zakladce mi zo prijde uplne notmalni u holcicekm :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat