Nouzová antikoncepce a nepravidelná menstruace

Anonymní
4.7.20 09:22

Nouzová antikoncepce a nepravidelná menstruace

Dobrý den, mohu se Vás zeptat na, pro mě velmi důležitou otázku??
Je mi 16 let a s přítelem jsme včera měli pohlavní styk a práskl nám kondom a on se do mě,, udělal “. Myslíte si, ze jsem těhotná, když jsem poslední menstruaci měla v březnu (těhotná jsem nebyla) nebo si mám raději koupit nouzovou antikoncepci??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

897
4.7.20 09:30

Koupila bych postinor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
4.7.20 09:43

@Oliverka28 No, já jsem pravé měla asi před měsícem nouzovou antikoncepci Ellaone a nevím, jestli ji mohu i teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20947
4.7.20 10:21
@Fukyna píše:
@Oliverka28 No, já jsem pravé měla asi před měsícem nouzovou antikoncepci Ellaone a nevím, jestli ji mohu i teď

No tak to by ses teda měla poněkud zamyslet, řešit to každý měsíc je trochu divné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
897
4.7.20 10:40
@Fukyna píše:

Tak proč si nenecháš předepsat antikoncepci? To vám před měsícem taky praskl kondom? Tyhle ty pilulky poslední záchrany jsou pěkné svinstvo a neměli by se brát jako lentilky. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9419
4.7.20 10:44

Pokud opravdu nejsi tehotna, volila bych opet (pokud mozno naposled) nouzovou AK a pak obratem poradne vyresit metodu AK. Vim, ze kamaradce s prvnim partnerem taky selhaval kondom co mesic, asi na to sli nejak spatne :think:, mne se to stalo za cely zivot jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama