Nová fotogalerie - ale fakt úplně nová!!!

9868
15.8.09 12:17

Nová fotogalerie - ale fakt úplně nová!!!

Ahoj :)

Jako první velkou změnu chystáme novou fotogalerii (bude ještě dřív jak změny v menu) - ta by měla být připravená pro uživatelské testování během několika dní. V plánu jsou uživatelská fotoalba s možností zobrazit nebo nezobrazit fotografie ostatním, možnost zařadit (i následně vyřadit) fotografii do veřejné galerky (například UZ, Těhupupenda, miminka… Ty kategorie byste vlastně asi měly navrhnout vy :))

Mělo by fungovat i možnost udělování práva prohlížet zamčené fotky vybraným uživatelům atd.

Napadají Vás k tomu nějaké podněty, tipy, nápady? Jestli jo, sem s nimi, budeme rádi :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17010
15.8.09 12:54

mám dotaz … ta stará galerka se bude rušit??

půjde udělat to, že fotky budou viditelné jen pro určitou skupinu a ne pro všechny, když už se o ně budu chtít podělit..... :?:

jinak mě zatím nic nenapadá
ale možná kategorie svatby, narozeniny, porod, fotogalerie jednoho miminka počínaje od narození.....

nevím možná mě ještě něco napadne… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
15.8.09 13:00
veveruskaa píše:
mám dotaz a ta stará galerka se bude rušit??

To teď právě řešíme. Zatím se tedy neví. Ale minimálně nějakou dobu zůstane souběžně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
15.8.09 13:12

Jé starou nerušte :cry: :cry: :cry: prosím

máme tam z deníčku hodně fotek, bylo by škoda, aby byli pryč :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
15.8.09 13:39
Mava píše:
Jé starou nerušte :cry: :cry: :cry: prosímmáme tam z deníčku hodně fotek, bylo by škoda, aby byli pryč :wink:

Spíš řešíme přesun ze staré do nové než mazání :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
15.8.09 13:42
veveruskaa píše:
půjde udělat to, že fotky budou viditelné jen pro určitou skupinu a ne pro všechny, když už se o ně budu chtít podělit..... :?:

Jojo, přesně to by mělo jít :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
15.8.09 13:53

Ja bych byla pro, kdyby slo zvetsit maximalni velikost nahravany fotky, protoze je vzdycky pred nahravanim musim zmensovat :( Treba jako to ma rajce, to si je zmensi automaticky..... a velikost tech nahranych fotek by byla proste stejna, jako ze si je to hodi do stejnyho formatu, jako jsou ted…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17010
15.8.09 14:17
Danylea píše:
Ja bych byla pro, kdyby slo zvetsit maximalni velikost nahravany fotky, protoze je vzdycky pred nahravanim musim zmensovat :( Treba jako to ma rajce, to si je zmensi automaticky..... a velikost tech nahranych fotek by byla proste stejna, jako ze si je to hodi do stejnyho formatu, jako jsou ted…

no to by bylo super, že bych nemusela zmenšovat ty naše 2megové fotky a zmenšilo by si je to samo.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
15.8.09 14:20
Danylea píše:

Tohle bych ocenila opravdu nejvíc.Strašně mě to vadí fotky zmenšovat,pak je zapomenu duplikovat a už mám jen malé :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17010
15.8.09 14:22
Lesina píše:
Mava píše:
Jé starou nerušte :cry: :cry: :cry: prosímmáme tam z deníčku hodně fotek, bylo by škoda, aby byli pryč :wink:

L.

takže naše vytvořené galerky by byly jenom přesunuté… a zamčené by zůstalo zamčené… :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
15.8.09 14:41
veveruskaa píše:
Lesina píše:
Mava píše:

L.
takže naše vytvořené galerky by byly jenom přesunuté… a zamčené by zůstalo zamčené… :?:

Zcela na rovinu - první úkol je spustit a otestovat novou galerku - to by mělo být opravdu velmi brzy. Pak teprve zastavíme starou a přejdeme zcela na novou. Teprve pak přijde čas na to, řešit starou. Buď je možnost aby si uživatelé sami převedli své fotky, nebo budeme testovat hromadný převod my… Nebo ji necháme zakonzervovanou být. Nechci tu teď slibovat něco, co nebude.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17010
15.8.09 17:07

jasně uvidíte co bude nejlepší… :wink: hlavně aby se to povedlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama