Nová HA a trošku narůžovělý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 21:12
Nová HA a trošku narůžovělý výtok

Ahoj. v Uterý minulý týden jsem začala brát po 7denní pauze novou HA. (klasicky jsme užívala HA, udělala 7denní pauzu a najela jsme na úpůně novou HA taky se 21 prášky). Dnes mám 6. prášek a objevil se narůžovělý výtok (pohlavní styk jsme s přítelem měli zhruba dopoledne a objevil se teď v minimálním množství). Před tím jsem měla takový narůžovělý výtok vlastně ve čtvrtek, kdy jsem měla 2hý prášek z platíčka a byla jsem po MS. Je narůžovělý výtok normální? Je to spíše taková hrudka vždy :) a opravdu není celý den… docela se děsím, co to může být… může to být právě změnou HA? :) :nevim: jen tyto dva dny jsem měla narůžovělý výtok. Ten čtvrtek jsem byla na procházce asi 6km zhruba, bylo strašný vedro, takže tak.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 21:13

OMLOUVÁM SE, TENTO DOTAZ SE MI SEM JIŽ DAL 2X, nějak se mi zasekl PC, tk jsme myslela, že se neuložil.. prosím odpovědi k předchoímu dotazu :) https://www.emimino.cz/…ytok-314377/

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama