Nová HA a trošku narůžovělý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.04.18 21:12
Nová HA a trošku narůžovělý výtok

Ahoj. v Uterý minulý týden jsem začala brát po 7denní pauze novou HA. (klasicky jsme užívala HA, udělala 7denní pauzu a najela jsme na úpůně novou HA taky se 21 prášky). Dnes mám 6. prášek a objevil se narůžovělý výtok (pohlavní styk jsme s přítelem měli zhruba dopoledne a objevil se teď v minimálním množství). Před tím jsem měla takový narůžovělý výtok vlastně ve čtvrtek, kdy jsem měla 2hý prášek z platíčka a byla jsem po MS. Je narůžovělý výtok normální? Je to spíše taková hrudka vždy :) a opravdu není celý den… docela se děsím, co to může být… může to být právě změnou HA? :) :nevim: jen tyto dva dny jsem měla narůžovělý výtok. Ten čtvrtek jsem byla na procházce asi 6km zhruba, bylo strašný vedro, takže tak.

Reklama

Reakce:

Anonymní  16.04.18 21:13

OMLOUVÁM SE, TENTO DOTAZ SE MI SEM JIŽ DAL 2X, nějak se mi zasekl PC, tk jsme myslela, že se neuložil.. prosím odpovědi k předchoímu dotazu :) https://www.emimino.cz/…ytok-314377/

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama