Nová kniha o mateřství (co dělat)

26.3.20 23:56

Nová kniha o mateřství (co dělat)

Ahooj,
Pouze předběžně zjišťuji.

Kamarádka chce psát knihu o tom, co dělat a jak se zabavit v průběhu těhotenství a hlavně v průběhu mateřství - různé kreativní nápady, které ještě třeba neznáte. Myslíme si, že by to mnoha ženám mohlo pomoci.
Měla byste o ní nějaká z vás zájem? ☺️

Příspěvek upraven 27.03.20 v 00:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15668
27.3.20 00:08

Ja osobne ne. Dokazu se zabavit sama… respektive nevim, proc bych mela menit konicky, kdyz jsem tehotna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
27.3.20 00:09

Určitě, dobrý nápad.

A myslím, že by nebylo na škodu tam zařadit co vše je nutné zařídit v těhotenství a po porodu. :) Nárok na mateřskou, kde vyřídit a kdy, matriku, pediatra atd… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
27.3.20 00:10

@warita Proč mrnit? Já se v těhotenství naučila třeba háčkovat. Jinak můj koníček je jezdectví, ale to jsem musela vyměnit za háček zkrátka :) takže záleží jaké koníčky máte před těhotenstvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15668
27.3.20 00:30
@alena1995 píše:
@warita Proč mrnit? Já se v těhotenství naučila třeba háčkovat. Jinak můj koníček je jezdectví, ale to jsem musela vyměnit za háček zkrátka :) takže záleží jaké koníčky máte před těhotenstvím.

aha, tak ja mam takove, ktere se daji vykonavat nezavisle na tom, zda jsem tehotna nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24696
27.3.20 05:51
@Lůca009 píše:
Ahooj,
Pouze předběžně zjišťuji.

Kamarádka chce psát knihu o tom, co dělat a jak se zabavit v průběhu těhotenství a hlavně v průběhu mateřství - různé kreativní nápady, které ještě třeba neznáte. Myslíme si, že by to mnoha ženám mohlo pomoci.
Měla byste o ní nějaká z vás zájem? :relaxed:️

Příspěvek upraven 27.03.20 v 00:23

Ani ne. V průběhu těhotenství jsem se zabavila prací a přípravou na miminko, s miminkem jsem byla zabavená dost. Všecho je plný internet. Kniha má omezený počet stran. Já bych to teda nekoupila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
27.3.20 06:57

Rozhodně ne, zabavím se sama a internet je plný všech možných i nemožných rad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3666
27.3.20 07:34

Já teda obecně nejsem proti pomocným knihám. Ale myslím, že tvoje kamarádka nic moc nového fakt nemůže vymyslet. Aktivit existuje spoustu, že je popíše a řekne, že zrovna tato tě zabaví v těhotenství, to není nic, pro co bych sáhla po knize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama