nová kuchyňská linka-podlaha a obklady k tomu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berca1
Kecalka 192 příspěvků 19.09.09 21:36
nová kuchyňská linka-podlaha a obklady k tomu

Dobrý den maminky,prosím o radu:Jakou barvu podlahy a obkladů byste dali do kuchyně,kde dvířka jsou vanilkové a bordó.Je to tak půl na půl.Pracovní deska je do černa s bílími tečkami.Ty tečky jsou opravdu malinkaté.Prosím poraďte.Nechci na zem dekor dřeva.Bude tam nejspíš PVC.Nebo možná marmoleum,ale to nevím,jestli kvůli ceně nezavrhneme.ALe jde mi opravdu o ty barvy.Děkuji za rady. :wink:

Reakce:
janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 19.09.09 21:42

Podle celkového ladění - buď do tepla, tudíž meruňkovou nebo neutrálněji, tudíž třeba žlutou v odstínu banánové?

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 20.09.09 07:59

Barvy bych vybírala jemné a nenápadné, aby se to netlouklo s tou bordó. A taky bych u sebe, kdybych teď znovu dělala kuchyň, nedala na zeď za prac. deskou obkladačky (alespoň ne ty mrňavé), ale velkou desku v celku (např. stejnou jako pracovní) nebo sklo nebo ty velikánké obkladačky.
Naši mají vanilková dvířka a vybrali k tomu PVC s dezénem dlažby a je to moc pěkné. Měli teda větší vzorky PVC a přikládali si je k dvířkům a podle toho volili.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 20.09.09 13:04

No my máme javor a třešeň a dali jsme k tomu tlumeně červenou dlažbu, akorát jsme to trochu přehnali s obklady, dali jsme barevnou mozaiku v barvá ch korpusu a dvířek a je to trochu divočina, původně jsme chtěli kamenou mozaiku ze Sika, ale bohužel jí neměli na skladě a nechtělo se nám čekat, ta by byla mnohem lepší, jinak já jsem chtěla nazelenalý sklo, ale to mi u manži neprošlo.
Markéta

MartinaP
Kecalka 435 příspěvků 20.09.09 13:22

Ahojky, tak já mám vanilkovou s třešňovým korpusem a mám obklady světlounce žluté (do vanilkova) a tlumeně červenou dlažbu (taková cihlová).

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 20.09.09 13:55

to marmoleum by mohlo byt podobne jako pracovni deska, marmolea jsou takova puntikata.

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 20.09.09 20:45

Snad nevadí, když se také připojím s dotazem. Nemáte někdo zkušenost s marmoleem v dětském pokoji? Výhody, nevýhody a za kolik se dá + - prořídit metr čtverečný. Děkuji
Jo a jinak se přikláním k obkladům co největších rozměrů. Já bych je s odstupem čtyř let (co nám jinak kuchyň slouží skvěle) nedávala vůbec a volila bych něco jiného. Ty spáry mě fakt ubíjí 8O

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 21.09.09 16:59

Ahoj, někde jsem četla, že podlaha by měla být nejtmavší, pak obklady a nejsvětlejší dvířka.

Kdovíjaká rada to není, ale snaha byla :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >