Nová láska a stávající vztah

Anonymní
18.1.21 13:03

nová laska a stavající vztah

Ahojky holky je mi 22 a přítelovi 27 mám takový problém s přítelem jsme spolu 9 let a máme dvě děti všechno klapalo nejaké krize byly ale vše jsme zvládli jen poslední asi 2-3 roky si me vůbec nevšíma žádné obejmutí pusa a tak kdy si o to neřeknu a i když řeknu tak je kolem toho někdy spousta řečí a me to hrozně mrzí jediné kde se mě všíma je postel jinak se snazi aby jsme se měli dobře a je hodnej a nedávno se mi ozval kamarád a psali jsme si a píše mi asi cca týden že chce být semnou že me miluje a že se o nás postará znám ho už nejakou dobu a je fakt hodný nechávam tomu čas ale nechci ubližit svému přitelovi mám ho fakt rada a máme spolu dvě děti 😇 😇 a :think: áe laká me to za kamaradem🙁 😇 děkuji moc snad me neukamenujete

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3685
18.1.21 13:12

Objeví se kamarád a najednou se ukáže, že vztah je několik let v krizi :jazyk:

Klidně do toho jdi, ale nesnaž se hodit vinu na partnera a buď připravena, že už to dopisování vztah hodně ohrožuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3863
18.1.21 13:19
@Josef_t píše:
Objeví se kamarád a najednou se ukáže, že vztah je několik let v krizi :jazyk:Klidně do toho jdi, ale nesnaž se hodit vinu na partnera a buď připravena, že už to dopisování vztah hodně ohrožuje.

Klasika :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
18.1.21 13:20

Je Ti 22, jste spolu 9 let máte 2 děti a vztah je 2-3 roky v krizi? Kolik je dětem?
Mně se z těch počtů úplně zamotala hlava :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
18.1.21 13:24
@kolibrik1 píše:
Je Ti 22, jste spolu 9 let máte 2 děti a vztah je 2-3 roky v krizi? Kolik je dětem?
Mně se z těch počtů úplně zamotala hlava :mrgreen:

Slečna začala brzy a ted´kouká teprve, o co přišla. Bohužel, už se dvěma dětmi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
18.1.21 13:28

Já mám takový pocit, že jste ten vztah trochu přestřelili. Ve 22 letech žiješ život třicítky…Nechápu, proč jste spolu několik let jen nechodili, nežili a neužívali si? Proč jste si tak brzo pořizovali děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2431
18.1.21 13:31

Ta čísla jsou mi nějak povědomá, nepsala jsi už nedávno? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
18.1.21 13:34
@Julča001 píše:
Ta čísla jsou mi nějak povědomá, nepsala jsi už nedávno? ;)

Ale tam byla gramatika stejně v háji jako vztah… Tohle se dá číst :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
18.1.21 13:41

No jako matka dětí zkus ukázat charakter… Máš vztah v krizi? Z 50ti procent je to tvoje vina, málo s ním mluvíš, špatně sis vybrala nebo jsi to prostě důsledně neřešila. To je tak když si někdo hned ve 20ti naseká děcka a pak má pocit, že jinde je tráva zelenější. Co tvoje dětí budou šťastné když budou žít s kamarádem a ne s tátou? Jak tobě by se líbilo, kdyby si tvůj chlap psal s nějakou jinou? Nejdřív si to jako dospělá vyřeš doma a pak teprve plánuj úprk k jinému chlapovi se kterým to bude za 9 let stejný, jen možná ty děcka už budeš mít čtyři. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
18.1.21 13:48
@Anonymní píše:
Ahojky holky je mi 22 a přítelovi 27 mám takový problém s přítelem jsme spolu 9 let a máme dvě děti všechno klapalo nejaké krize byly ale vše jsme zvládli jen poslední asi 2-3 roky si me vůbec nevšíma žádné obejmutí pusa a tak kdy si o to neřeknu a i když řeknu tak je kolem toho někdy spousta řečí a me to hrozně mrzí jediné kde se mě všíma je postel jinak se snazi aby jsme se měli dobře a je hodnej a nedávno se mi ozval kamarád a psali jsme si a píše mi asi cca týden že chce být semnou že me miluje a že se o nás postará znám ho už nejakou dobu a je fakt hodný nechávam tomu čas ale nechci ubližit svému přitelovi mám ho fakt rada a máme spolu dvě děti 😇 😇 a :think: áe laká me to za kamaradem🙁 😇 děkuji moc snad me neukamenujete

Když tě kamarád po týdnu dopisovani miluje a bral by i tvoje děti, tak do toho určitě jdi. :palec: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
18.1.21 13:51

Me pokazde velmi roznezni fakt, ze jsou na svete jeste muzi, kteri jsou po pouhem tydnu dopisovani schopni prijmout deti za vlastni a postarat se o ne i jejich matku. Svet je jeste nekde v poradku, minimalne do doby, nez se ten altruista dostane do kalhotek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
18.1.21 13:53
@Anonymní píše:

Zacni pouzivat interpunkci a rozum a uvidis, ze vsechno bude lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10444
18.1.21 13:57
@Anonymní píše:

Tak máš doma hodnýho chlapa, kterej se stará aby jste se měli dobře, máš ho ráda, máte dvě děti. Proč raději neřešíš váš vztah a hned bys šla za jiným chlapem?? To snad není pravda tohleto, sotva se namane nějakej jinej týpek, tak vše zahodíš? Dej si mokrej hadr na hlavu a zamakej na vašem vztahu, to bude nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9087
18.1.21 14:02

Nejste odněkud z Chanova? 22 let, vztah 9 let, 2 děti a vztah už 3 roky neklapne? Tak hlavně že se objevil kámoš, který tě zachrání a bude tvé děti brát jako vlastní. A časem budete mít dalších 5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
18.1.21 14:07

Tak jestli ti někdo týden píše a hned te miluje a byl by ochotnej se starat o tebe a děti…už tam bych zpozornela. A ty chceš zahodit dlouholetý vztah a rodinu kvůli kvůli čemu přesně? Chápu ze jsi hodně mlada, skoro celej život travis s jedním chlapem a už jsi zřejmě dlouho na mateřské což proste leze na mozek… Jako ja určitě nemám právo moralizovat, ale tohle mi připadá minimálně hodně naivní. Nejdřív si urovnejte vztahy doma, pak teprve rozjížděj cokoliv jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat