Nová myčka - poradíte s výběrem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SAJ
Závislačka 3647 příspěvků 14.03.19 13:05
Nová myčka - poradíte s výběrem?

Ahoj. :)

Bohužel nám po dvanácti letech odešla myčka (dětičky cosi rozbily, nechaly v myčce a střepy poškodily čerpadlo). Nejspíš nemá smysl opravovat, takže vybíráme novou - a tak se ptám, poradíte?

Měli jsme Whirlpool 6th sence, takže jsem zvyklá na toto rozložení košů, ale nebyla jsem úplně spokojená, takže jsem ochotná změnit. Nedáte mi nějaký tip? Asi se stejně budeme muset podívat naživo, ale ať si mohu dopředu počíst a nastudovat. Cena mi je v podstatě jedno, ale zbytečně utrácet nechci.

Reakce:
Natálka26
Kelišová 5725 příspěvků 14.03.19 13:38

@SAJ

Já mám tenhle model (možná ten starší) a funguje dobře,nádobí je po umytí suche a je příjemný to osvětlení a taky čas mytí promítání na zemi. Siemens SX 878D03PE

Alenka8
Nováček 7 příspěvků 27.03.19 23:31
Bosch SMI68MS07E

Ahoj, cca před měsícem jsem výběrem myčky strávila opravdu hodně času a dle parametrů mi vyšla tahle: Bosch SMI68MS07E.
Nevím, zda hledáš vestavnou nebo volně stojící a jak velkou, tahle se mi zdá nejlepší vestavná 60cm v ceně do 17tis. Má nerezový vnitřek, variabilní koše, velmi nízkou spotřebou vody, antibakteriální filtr a hlavně není hlučná (mám ji v obývací kuchyni, takže u nás to byla jedna z priorit).

SAJ
Závislačka 3647 příspěvků 28.03.19 19:21
@Alenka8 píše:
Ahoj, cca před měsícem jsem výběrem myčky strávila opravdu hodně času a dle parametrů mi vyšla tahle: Bosch SMI68MS07E.
Nevím, zda hledáš vestavnou nebo volně stojící a jak velkou, tahle se mi zdá nejlepší vestavná 60cm v ceně do 17tis. Má nerezový vnitřek, variabilní koše, velmi nízkou spotřebou vody, antibakteriální filtr a hlavně není hlučná (mám ji v obývací kuchyni, takže u nás to byla jedna z priorit).

V podstatě mám nakonec asi skoro tu samou - jen jsme kupovali plnovestavnou. Je docela fajn, jen si zatím pořád zvykám na šuplík na příbory.

Váš příspěvek
Reklama